Mor ve Ötesi

Bence çıkış parçaları hande yenerle olan bi düet olsaydı çok iyi olurdu. Yani şu aralar en popüler rockçı hande yenerdir. We öyle bi düet bence baya ii olurdu.

hande_rocker_89 demiş ki:
Bence çıkış parçaları hande yenerle olan bi düet olsaydı çok iyi olurdu. Yani şu aralar en popüler rockçı hande yenerdir. We öyle bi düet bence baya ii olurdu.

Sen ne kullaniyorsun bu triplere girmek için?
Vallah bravo sana Hande yener Rock mi yapiyor ben farkina varmamistim
ve bir daha dinledim anladim ki death metal yapiyomus 8O

Ya baska isin yok mu senin

Neyse, ben mor ve ötesinden gerçekten süper bir albüm bekliyorum, biraz daha sert olsun derim ama bugüne kadar mor ve ötesi hep güzel albüm yaptilar.

cambaz şarkısıyla popüler olduklarında şaşırmıştım! ulan bundan çok daha güzel şarkıları vardı, kısmet bugüneymiş diyerek (ne de kısmet ya)... derin, vokaliyle pek sarmamıştı. sonra yalnız şarkı yı dinlerken vokal değişmişti birden! hem vokalle hem sözleriyle baya bi etkileyici olmuştu! ilk albüm kendilerinin tabiriyle arada kalmış bi albümdü.. birinci bölüm türkçe, ikinci bölümün ingilizce olması sebebiyle... sessizlik, past, yalnız şarkı başa alıp alıp dinlediğim şarkılardır. ikinci albümde elemanlar değişti, alper gitti.. mor ve ötesi de değişti sanki! ne, boşver, mucize,... güzel albümdü. üçüncü albüm geldi sonra gül kendine! bütün şarkılarıyla bir numara bir albümdü! ama kanat güner'e ithafen yazılmış canlı yayın, bazen, orda durma, daha mutlu olamam, gül kendine; enleriydi albümün. zaten en son da dünya yalan söylüyor geldi. uyan, serseri, bir derdim var, son deneme süper şarkılar bu albümün favorileri! bi de arada yaz yaz yaz çıktı... her ne kadar o cover ı sevemesem de bulutsuzluk özlemi şarkısı olan güneye giderken süper bi yorum olmuş! hmmm bir de söz vermiş şarkılar da telli telli yi söylediler. o da eğlenceli olmuş!

:arrow: evet müzikleri, şarkıları için bu yorumu yapıyorum ama... son albümde tavırları değişti sanki. politik tavırları bakî kaldı ama duruşları değişti sanki. neyse 5. albümle göreceğiz bakalım...

Arkadaşlar,
www.seyhanmuzik.com adresinde mor ve ötesinin albümün ön satışı başlamış durumdadır.
albümün çıkış tarihi 9 mayıs.
Şu an için sitede şarkıların tanıtımları henüz yok ama heralde yarın eklenecektir. (Hep böyle oluyor)
en azından şu anda albümün kapağını görebilirsiniz

herkese sevgi saygı...

Not:
hatta aynı adreste pamelanın yeni albümünü,
nil karaibrahimgilin yeni albümünü,
ve en çok beklediğimiz İsmail YK nın yeni albümünü dinleyebilirsiniz.
euheuheuheu :D
ben İsmail YK da
"bombabomba.com" ve "allah belanı versin" isimli şarkıları çok tuttum

neyse fazla sulandırmayım ben bu işi... :)

8 mayıs ankara-odtü
10 mayıs konya-selçuk üniv.
12 mayıs bursa-uludağ üniv.
16 mayıs adana-çukurova üniv.
18 mayıs eskişehir-anadolu üniv.
21 mayıs kayseri-erciyes üniv.
24 mayıs erzurum-atatürk üniv.
26 mayıs sivas-cumhuriyet üniv.
29 mayıs trabzon-ktü
1 haziran izmir-9 eylül üniv.
3 haziran istanbul-parkorman

www.kocfest.com

8 Mayıs bugün..

özel ve anlamı büyük bir gün bugün..

Alsanca'ğa gidip albümü almalıyım bugün..

neşe dolucam umarım bugün..

bza01.jpg

hep aklımızda olan Derin Esmer'li günler adına.

Geri