Mor ve Ötesi

leonjohancool demiş ki:
hiç benzemiyor hatta, stilleri ve ses renkleri tamamen farklı.
ya bigun şehirlerarası otobusteydim yorgunluktan geberiyordum 3 gundur adam gibi uyumamışım dogru duzgun yemek yememişim sonra radyoda teoman çıktı bence o kafayla harunun sesine benzettim belki şimdi dinlesem benzetmem :)

ya bizim asansore radyo takmışlar muslum deyince aklıma geldi kral fm e ayarlı bi de alemin kralı paso muslum orhan ferdi allahım o ne yav her asansore binince kabus gibi bi de radyoyu kimbilir nereye koymuşalr o kadar baktım bulamadım bulsam değiştircem istasyonu ama

benim bildiğim önce mor ve ötesi çıkar playlistteki tüm parçaları çalarlar en son "küçük sevgilim" de şebnem back vokal olarak sahneye çıkar sonra şebnem sahnede kalır. :s

1 ekim 2004 teki mvö-athena konserine benzeyecek bence... mor ve ötesi iki şarkı, şebnem ferah ve ekibi iki şarkı, sonra yine mvö iki şarkı, şebolar iki şarkı... konserin sonunda da beraber bir kaç şarkı seslendirilir (yardım et-küçük sevgilim...).
athena, mvö konserinde de böyle olmuştu, beraber şarkılar falan söylenmişti. hatta gökhan yalnız şarkıyı söylemeye kalkışmıştı (ve evet, rezil söylemişti :D).

küçük sevgilim güzel olmuş...sebnemin parcaya ırmak misali süzülmesiyle de binlerce kez dinlettiriyo...basarılı ama kişiliklerine dicek lafım yok yorum yaparsam forum morum mor ötesi ışınına döner valla..he yaa....tabi len...

Geri