Mor ve Ötesi

monstrosity88 demiş ki:
sen bana attığın ilk mesajda ne demek istedin onu söyleyebilirmisin?
birmanya, türkçe'yi yanlış kullandığın için (v yerine w kullanman, k yerine q kullanman, ğ kullanmaman) rahatsızlığını belirtti o mesajında. gereksiz tartışmalara gerek yok, hele mor ve ötesi başlığında. lütfen bitirin şunu.
24 martta yeni melek'teki konserden bahsedilsin biraz mesela...

evet evet dream tv de tanıtımları dönüyor konserin yeni şirket rakun amblemiyle gözümüzün önünde ayrıca görseller değişmiş halleriyle ilk defa gösterilecekmiş öngrup da sakinkaçmayacak bir konser kesinlikle

www.morveotesifan.com üyelerine muhteşem fırsat. Almış olduğu konser biletindeki referans numarasını (http://www.morveotesifan.com/cekilis.jpg bu linkte daire içine alınan bölge) veya satış teyit kodunu morveotesifan.com@gmail.com adresine "Çekiliş konulu" bir e mail atarak tarafımıza bildiren ve siteye üye olan 5 kişi, konser sonrasında kuliste grupla tanışma imkanı bulacak. Kazananların, sadece konser bileti almış olan site üyeleri arasında yapılacak bir çekilişle belirlenecek olduğunu bilgilerinize sunarız.

"Mart Ayının en önemli olayı"

mor ve ötesi, 6 aydan sonra ilk defa biletli ve yaş sınırlaması olmayan bir konserle İstanbul seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu konsere büyük önem veren grup, seyircilerine birkaç sürpriz hazırlıyor; konser ayrıca mor ve ötesi'nin yenilenmiş sahne ve canlı video görsel tasarımının da ilk defa sergileneceği bir konser olma özelliğini taşıyor. Yeni Melek'in kapılarının açılış saati 20:00 olan gecede, 20:45'de İstanbul'un heyecan veren gruplarından Sakin ön grup olarak sahneye çıkıyor. Kaçırılmaması gereken bu konserin biletlerini biletix.com'dan ve biletix satış noktalarından temin edebilirsiniz.

Bu konser için mor ve ötesi grubunun web sitemiz www.morveotesifan.com a verdiği muhteşem fırsatı yazının başında dile getirdik. Bu konserin mor ve ötesi'nin 6 ay aradan sonra İstanbul'da verdiği ilk konser olduğunu unutmadan elimizden ne geliyorsa yapmamız gerekiyor. Organize bir şekilde bu konsere pankartlarımızla, afişlerimizle toplanarak gitmeliyiz. Bu konuda konser öncesi bir buluşma gerçekleşecektir. Bu buluşmayla ilgili haberleri http://morveotesifan.com/forum/index.php/topic,9784.0.html linkinden ve web sitemiz anasayfasından takip edebilirsiniz.
Büyük süprizlerle karşılaşacağınız bu konseri kaçırmayacağınızı umuyoruz.

mor ve ötesi + sakin @ yeni melek / istanbul
24 Mart Cumartesi

Biletler için: http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HRAK1

(Not: Konser öncesi buluşma site üyeleri arasında yapılacaktır.)

dünya yalan söylüyor bu ülkede yapılmış en iyi albümlerden birisi. çoğu insan gibi bu albümle tanımıştım grubu. albümün son parçası uyan dan sonra bilmem kaç kusur dakika sonra giren enstrümantal bir derdim var ise son noktayı koyuyor.
gül kendine ise ikinci edindiğim mvö albümü. bu albümde çok farklı bir hava var. canlı yayın, gül kendine, daha mutlu olamam parçaları çok hoş. tüm parçalar bir bütünün parçası gibi. zaten albüm dünyanın gidişatından endişe duyanlara adanmış.
son albüm büyük düşler biraz daha sert, ama dünya yalan söylüyorun gölgesinde kalmış. ama yine de çok başarılı bir albüm.
bence bu grupta ya pink floyd, ya da radiohead takıntısı var. harun tekin i bizim thom yorke'a çok benzetirim şahsen:D

konser oldukca keyifliydi herhangi bir konuda aksilik cıkmadı. bostancı da her mor ve otesi konserinde yasanılan en buyuk sorun olan ses sistemi yeni melekte gayet iyiydi. en cok dikkatimi cekense harun un vokalindeki gelisim oldu. buyuk duslerde zaten cok iyi bir vokal yapmıstı ama canlı olarak pek tatmin etmezdi son birkac konserine kadar harunun vokali ama ozellikle bu son konserde inanılmaz basarılıydı vokaller konusunda. gul kendine albumunden daha mutlu olamam ve orda durma dısında sarkı calmadılar. dunya yalan soyluyordan (bana gore en kotu mvo albumu) ask icinde dısında butun sarkıları caldılar. son albumden butun sarkıları calmamaları kotu oldu. cocuklar ve hayvanlar, durma oyle, sonu belli calınmadı. bis yaptıklarında ise 23le beni en derinden yakaladılar ve bu zamana kadar dinledigim en iyi 23 performansıydı cok fena hissettirdi harun soylerken. kısacası cok keyifli ve guzel bir konserdi. cok kalabalık degildi yani en azından nefes alabiliniyordu ve rahat hareket imkanınız vardı tabi en onleri bilemeyecegim kapı tarafındaydım ben.

merhaba mor ve ötesi ben samsundan ertan lise son ogrencisiyim ve yil sonunda Türk Böbrek Vakfı [TBV]yararina bir konser organize etmek istiyoruz gelen tüm geliride TBV ye bagisliyacagiz bizim sizden ricamiz acaba sizde boyle bir yardim organzasyonuna katilirmisiniz?yardim konseri oldugu icin acikcasi size verebilecegimiz pramiz yok bizi anlamanizi bekliyoruz eger boyle bir konser olursa o 7-8 yasindaki cocuklar bir an once iyilesebilecekler LUTFEN boyle bir organizasyona katilmak ister misiniz??Lutfen CEVAP lutfennnnnn!!!

eto55 demiş ki:
merhaba mor ve ötesi ben samsundan ertan lise son ogrencisiyim ve yil sonunda Türk Böbrek Vakfı [TBV]yararina bir konser organize etmek istiyoruz gelen tüm geliride TBV ye bagisliyacagiz bizim sizden ricamiz acaba sizde boyle bir yardim organzasyonuna katilirmisiniz?yardim konseri oldugu icin acikcasi size verebilecegimiz pramiz yok bizi anlamanizi bekliyoruz eger boyle bir konser olursa o 7-8 yasindaki cocuklar bir an once iyilesebilecekler LUTFEN boyle bir organizasyona katilmak ister misiniz??Lutfen CEVAP lutfennnnnn!!!

çok hayırlı bir iş...sizi tebrik ederim.

eto55 demiş ki:
mor ve ötesi grubunun bu başlığı takip ettiğini sanmıyorum. e-mail yoluyla onlara ulaşmayı deneyebilirseniz daha rahat olur. ya da direkt menajerlerle temas kurun...

eto55 demiş ki:
arkadaşlarında söylediği gibi mor ve ötesinin bu başlığı takip ettiğini düşünmüyorum fakat iletisim@morveotesi.com ve menajerlerinin adresi olan info@more-mgmt.com adreslerinden sorunuza olumlu ya da olumsuz bir yanıt alabilirsiniz sanıyorum. Ayrıca biraz daha formal bir yazı yazmanız yararınıza olacaktır. Umarım başarılı olursunuz.

mayıs ve haziran turne programı
12/05/2007
çanakkale - onsekiz mart üniversitesi
21.30

16/05/2007
eskişehir - anadolu üniversitesi
21.00

17/05/2007
ankara - t.o.b.b. ekonomi ve teknoloji üniversitesi
21.30

18/05/2007
gazimağusa (k.k.t.c.) - doğu akdeniz üniversitesi
23.00

19/05/2007
istanbul - parkorman
21.15

23/05/2007
istanbul - fatih üniversitesi
20.00

24/05/2007
istanbul - yıldız teknik üniversitesi
21.00

03/06/2007
diyarbakır - yedinci kültür sanat festivali
20.00

09/06/2007
istanbul - parkorman
21.00

morveotesi.com

» mor ve ötesi ile çok özel bir gece - AKUSTİK konser - 25 mayıs cuma beyoğlu GHETTO'da! mor ve ötesi, iki yılı aşkın bir aradan sonra bir akustik konser ile dinleyiclerine sürpriz yapıyor. Büyük Düşler albüm repertuarının da ilk defa akustik düzenlemeleriyle sunulacağı bu özel gecede MTV tarafından ses ve görüntü kaydı da alınacak. Bu kayıtların ileride bir mor ve ötesi proje albümünde yer alma ihtimali bulunuyor. Çok az sayıda bilet satışı ile desteklenecek bu sıradışı performansı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.
morveotesi.com

25 Mayıs Cuma
kapı açılış 20:00
performans 23:00

1.Kategori (Tam): 40 YTL =(biletix komisyonuyla)45 YTL
2.Kategori (Öğrenci): 30 YTL=(biletix komisyonuyla) 34 YTL

konser günü kapıda;

Tam: 50 YTL
Öğrenci:35 YTL

- 18 yaş sınırı yoktur.
- Bilet fiyatı kapıda; tam 50 YTL, öğrenci 35 YTL olacaktır.
- Giriste bileklik uygulaması yapılacaktır. Tüm katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
- Konser mekanına profesyonel ses ve/veya görüntü kayıt araçları ile video kamera, fotograf makinası sokmak yasaktır.
- Mekanda sinirli sayida ve numarasiz oturma duzeni bulunmaktadir.

https://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HRAK2

gurultu_27 demiş ki:
» mor ve ötesi ile çok özel bir gece - AKUSTİK konser - 25 mayıs cuma beyoğlu GHETTO'da! mor ve ötesi, iki yılı aşkın bir aradan sonra bir akustik konser ile dinleyiclerine sürpriz yapıyor. Büyük Düşler albüm repertuarının da ilk defa akustik düzenlemeleriyle sunulacağı bu özel gecede MTV tarafından ses ve görüntü kaydı da alınacak. Bu kayıtların ileride bir mor ve ötesi proje albümünde yer alma ihtimali bulunuyor. Çok az sayıda bilet satışı ile desteklenecek bu sıradışı performansı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.
morveotesi.com

25 Mayıs Cuma
kapı açılış 20:00
performans 23:00

1.Kategori (Tam): 40 YTL =(biletix komisyonuyla)45 YTL
2.Kategori (Öğrenci): 30 YTL=(biletix komisyonuyla) 34 YTL

konser günü kapıda;

Tam: 50 YTL
Öğrenci:35 YTL

- 18 yaş sınırı yoktur.
- Bilet fiyatı kapıda; tam 50 YTL, öğrenci 35 YTL olacaktır.
- Giriste bileklik uygulaması yapılacaktır. Tüm katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
- Konser mekanına profesyonel ses ve/veya görüntü kayıt araçları ile video kamera, fotograf makinası sokmak yasaktır.
- Mekanda sinirli sayida ve numarasiz oturma duzeni bulunmaktadir.

https://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HRAK2
muhteşem bir konser olacak ama
ne yazıkki istanbul da değil de izmir de oturuyorum
böyle seyler zatn hiç izmirde olmaz ki :(

Mor ve ötesi, 17 Mayısta TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Bahar Şenlikleri kapsamında Çilekeşle birlikte Söğütözü kampüsünde olacak. Bütün öğrenci arkadaşlarımız davetlidir. Bahar şenliğine ve konsere katılım ücretsiz olacaktır.

şehir albümü dinliyorum bu aralar.. pek ilkel bir kayıt gibi geliyor zaman zaman şimdiki hallerine bakılınca :) gerek enstrümanlarını çalmada gerek vokalde pek geliştiler..

Geri