Mor ve Ötesi

kendileri(harun tekın) ankaraya bı konser ıcın geldıklerı vakit konserden 1 gun önceki aksam ki benım de orada bulundugum manhattan' da bana gelip gecenin 2-3 sularında iyigünler, ben uyumaya gıdıorum sen napıosun tarzı cümleler kurmasını galiba hayli içmiş olmasına bağlamak gerekio..

zaten watzzup 'ın program arasında gelen yogunnnn istekler üzerine grup olarak sahneye cıkıp da sarkımsı bir sey söyledıklerinde içine etmelerınden anlamak lazımdı :) ;)

Bulutsuzluk Özlemi'nin "Güneye Giderken" parçalarını çok iyi yorumlamışlardı... Ama Yeni Türkü'nün de söylediği "Telli Turna" parçası için aynı şeyi söyleyemeyeceğim... 8O

2005 Başlarında -2004 sonlarıda olabilir- Ozze geldiklerinde konser öncesi Büyük Park civarında gayet mütevazi bir şekilde ortama ayak uydurmaları ile takdiri mi kazanmışlardı...
Konser performansları çok başarılıydı.. felekten bir gece hesabı... Fakat ortamın havasız olması ile az daha su oluyorduk... Konserden uzunca bir süreç sonrası ayağımı hissetmemi ve kendime gelmemini saymıyorum tabiki..Pestil olduk beh... :D :idea:

Bu konuda yorum yapamayacağım.. Ankara gençliğinde belki de daha popülerlerdir..

Bu arada bir kaç hafta önce Dream TV'de çok çok çok eski bir kliplerini izledim..Ve hatta ne kadar berbat bir tarz dedim kliple+şarkıyla+grupla ilgili...Bitişinde bilgi yazısı klibin bitişlerine doğru vınnnn diye gelince apışıp kaldım. Ben ki ilk albümlerinden itibaren müziklerine gönülden inanan bir dinleyiciyim...
Bu şarkı+klip+grup -tarz bakımından- erken yorum yaptığımı düşündüm. Tekrar izlemek ve dinlemek istiyorum bilen varsa ya da videosu olan varsa itibata geçerler ise bahtiyar olurum.. (Siyahbeyaz bir klipti+berduş gibi görünüyorlardı+müzik alt yapısı zayıf gibime gelmişti...) :idea:

edasahin demiş ki:
ya bu adamların önceki hallerini bilip de,hala seven varmı cok merak ediyorum

Merakını giderelim.Önceki hallerini bilip dinliyorum.İlk şarkılarını bilip dinliyorum.17 yaş tiplerini bilip dinliyorum.Severek ve aşağılamadan :!: :!:

onların bi aralar marmara üni.de mütevazi bir seyirci topluluğuna çaldıkları günleri özlüyorum piyasa olmadıkları zamanlardan harunun dishy denilen aptal piyasa dergisine çıkmadığı günlerden bir mvö istiyorum "iyiki varsın iyiki yokum" dedikleri an seyirciyi kendilerinden geçiren bir mvö istiyorum ama görüyorumki ancak istemekle yetincem artık geri dönüşü olmayan bi yola girdiler popülerlik onları daha ne kadar götürür sadece cambazı dinleyipte mvö hastasıyım diyen piyasa seyirciler onlardan ne zaman bıkar bilmiyorum tek bildiğim popler kültür kimsenin gözünün yaşına bakmaz...

deathcontess demiş ki:
seymas demiş ki:
edasahin demiş ki:

Merakını giderelim.Önceki hallerini bilip dinliyorum.İlk şarkılarını bilip dinliyorum.17 yaş tiplerini bilip dinliyorum.Severek ve aşağılamadan :!: :!:

helal olsun budur :alkıs
bencede helal olsun valla da eger dedigin gibiyse gecirdikleri köklü degisimi göremeyecek kadar saplantı haline getirmissin bence kurtul bundan cünkü-bak asagılayarak söylüyorum-cook reziller :evil:

myanathema demiş ki:
onların bi aralar marmara üni.de mütevazi bir seyirci topluluğuna çaldıkları günleri özlüyorum piyasa olmadıkları zamanlardan harunun dishy denilen aptal piyasa dergisine çıkmadığı günlerden bir mvö istiyorum "iyiki varsın iyiki yokum" dedikleri an seyirciyi kendilerinden geçiren bir mvö istiyorum ama görüyorumki ancak istemekle yetincem artık geri dönüşü olmayan bi yola girdiler popülerlik onları daha ne kadar götürür sadece cambazı dinleyipte mvö hastasıyım diyen piyasa seyirciler onlardan ne zaman bıkar bilmiyorum tek bildiğim popler kültür kimsenin gözünün yaşına bakmaz...
bence dedigin gibi cambazcılar mvö den bıktıklarında sen mvö yü hala seviyor olmayacaksın eskiden kimse olmayacak cünkü :(

edasahin demiş ki:
deathcontess demiş ki:
seymas demiş ki:
edasahin demiş ki:

helal olsun budur :alkıs
bencede helal olsun valla da eger dedigin gibiyse gecirdikleri köklü degisimi göremeyecek kadar saplantı haline getirmissin bence kurtul bundan cünkü-bak asagılayarak söylüyorum-cook reziller :evil:

Önerine teşekkür de dinleyip dinlememek ya da kurtulup kurtulamamak bana kalsın istersen.Yeterince açık yazmışım zaten sanırım :!: :!:

Ya yok kırolar dinliyormuş, yok şuymuş, yok buymuş. Sevmeyen dinlemesin. Sırf kırolar dinliyor, dinlersem kıro olurum yapıyorsanız sadece ==>> :LOL:

Eski hali dediğinizi pek anlayamadım ben, o yüzden yorum yapamayacağım. Ama eski şarkıları güzeldi. Benim hatırladığımdan da eskisi var demek ki... Bilemeyeceğim, ama utanç vericiyse geliştirmişler kendilerini diyebilirim. İnsanları geçmişiyle yargılamak nereye kadar, sorarım size. Günden güne geliştirmişler kendilerini. Gerçi son albüm şahane değildi ama eski ile yeni arasında çok güzel şarkılar var!

Geri