Mor ve Ötesi

kargaaa demiş ki:
tikilerin gözdesi
türkiye de rock müziğin daha geniş kitlelere(harun un tikileri kendine aşık etmesiyle)ulaşan(!!!!) muhteşem(!!!!) rock(!!!) grubu :D
başka söze gerek var mı :D :D
morve ötesinin gerçek yüzünü görmediğin nerden belli...mor ve ötesini hayata farklı alanlardan bakmayan boşuna müzik dinleyen insanlar anlayamaz...o bahsettiğin tikiler ise bunlardan işte... oysa mvö nün gerçek hayranları hiçde öyle değil...

hmm mor ve ötesini tanımayan biri olsam daha doğrusu ŞEHİR albümünden beri takip edip birden ünlü olmanın onları nasıl şımartıığına şahit olmamış olsam bunların hiçbirini yazmazdım
müziğe de değer veririm ama bana göre müziği yapan kişinin kişiliği yaptığı müzikten çok daha önemlidir..

eee nası bu arlar konserler baya yoğundur her zmanki gibi biri anlatsın neler yapıolar..._??
söle kendi konserlerine cıkıp daha sonra diğer elemanın konserinde cıkıolar cıkıp lap die calıolar mıı_?

bence adamlar çok gözönünde olduklarından bazılarımıza şımarmış olarak gözüküyor ama bence şımarmadılar bunu bir dahaki albümde de göreceğiz tabi yine diyorum bu benim düşüncem :twisted: 8)

Sevmem dinlemem ne var bu grupta anlamıyorum . Şarkı sözleri fena değil ama adamlarda yetenek yok . Çok hafifler poptan öteye geçmez !

mor ve ötesi bence bu ülkenin görüp görebileceği dört muhteşem kişilikten oluşuyor ve son derecede kaliteli müzik yapıyorlar tamam herhes hoşlanmıyor olabilir ama, o zaman bencede bu forma girmeyin

Bak kardesım sewmıo olabılırsın.bende bayılmıorum.mor ve otesını tek gecerım falan demıorum.ben death dınlıorum.sewmıo olman bok atmanı gerektırmez.sewmıosan nıe bu baslıa bakıosunkı.o kotu bu kotu.ewet kardesım pıyasa mıyasa.herne haltsa bu grup turkıye tarafından sewılıo.sen sewmıo olabılırsın.ama bu genelı bozamazsın.saygı duy bıraz ya.sen muzıkle ugrasıosan zaten bu kafayla senıde kımse kabullenmez...olgun olun bıraz.kendınıze bakın...
altını cızıorum ben mor ve otesı fanı falan deılım.ama kendını kabullendırmıs bı grubada sowmek yakısmaz...

Geri