Mor ve Ötesi

artık İzmir'de bir etkinlik yapmalarını düşlediğim..

1996 yılından beri takip ettiğim naçizane varlıkların olduğu bir olaydır mor ve ötesi..

18 kasımda Ooze'dalar
16sında da çilekeş var
valla Ooze süper kasım'da

ama ben o zaman malesef istanbuldayım
morvedelisicim eskiden morların konser oldumu herkes birbirini arar berbaber giderdik hatta haberi olmayanlarla da orda konuşurduk
zaten kaç kişiydik ki:) herkes birbirini tanırdı...
ama şimdi hepimiz orda olsak ta karşılaşamayız galiba!
artık mor ve ötesi dinlemek heyecanlandırmıyo beni...

ben mor ve ötesini hiç sevmioum bence çok havalılar we dahaldıkları hakkında söylentiler söylentiye göre sadece konserlerde biraraya geliyorlarmış...bana göre havalı ve piyasa olmuş bi grup

cagkanyapici demiş ki:
ben mor ve ötesini hiç sevmioum bence çok havalılar we dahaldıkları hakkında söylentiler söylentiye göre sadece konserlerde biraraya geliyorlarmış...bana göre havalı ve piyasa olmuş bi grup

Piyasa konusunu açar mısın biraz lütfen. Ben bu konuya pek bir anlam veremiyorum da maalesef!

myanathema demiş ki:
didemharun demiş ki:
onlyyouharun demiş ki:
biri haruşu mu eleştirmiş iyiki silinmiş o zaman.siteyi kutluyorum

haruş.....haruş mu?!!!!! :evil:
aman tanrım kafayı yememe az kaldı!!!!!
peki senin didemharun yazmandaki amaç ne sorabilirmiyim buda bi piyasa mantığı değilmi :evil:

harun tekin senin için ne ifade edior bilemem ama beni hayallerin gerçekleşebileceğine inandıran kişi...onun düşünceleri ve bu hayata bakış açısı bnm hoşuma giden...o,bnm ilerde tam olarak olmak istediim kişi...(tabi olabilecek miyim onu bilmiorum...!!!!??)27 yaşındaki adama da haruş denir mi die yazdım onu ben...saygılar ;)

Sonunda yurtdışındalar... Mor ve Ötesi almanya konseri.

"Şimdi Stuttgart Zamanı" adlı etkinlik kapsamında tanınmış gece klüplerinden Die Röhre'de sahne alacak..

Tarih: 25 Kasım Cuma 22:30
Yer:Die Röhre Gece Kulübü Stuttgart /ALMANYA

Yönetici Uyarısı:Mesaj düzeltilmiştir. Tamamı bold yazmak forum kurallarına aykırıdır. Lütfen forum kurallarını okuyun.

ya bunları piyasaya yapanlardan ben de nefret ediyorum dishy dergisinde röportaj veren harun tekinin de niye böyle bir şey yaptığını anlamıyorum! gül kendine zamanı süperdi ahh ahh....

Geri