Mor ve Ötesi

pastel_tt demiş ki:
çok iyi bi grup ben onları canbaz şarkısıyla sevdim ama artık tüm şarkıları çok güzel geliyor cidden kaliteli bi grup

Yönetici Uyarısı: Mesajınız düzeltilmiştir. Lütfen yazım ve Forum Kurallarına uyunuz.

mor ve ötesi denince 2 defa düşünme gereği duyuyorum...

eskiden beğenerek dinlediğim,savundukları değerleri olan mor ve ötesinden mi; yoksa dünya yalan söylüyor albümünden sonra eski hayran kitlesini takmayan,savundukları değerlerle çelişkili hareketlerde bulunan mor ve ötesinden mi bahsediyorlar acaba diye düşünüyorm....!!!???

Bence en iyi abumleri Gül Kendine ama Dünya Yalan Söylüyor'da çok güzel.Darbe(sanırım ismi buydu) adlı şarkılarının konserde yapılan bir kaydını dinledim gerçekten çok güzel yeni albüm çok güzel olacak mesajı veriyor.

15 nisan cumartesi Grande Punto'yla fun & Rock Weekends kapsamında Ankara Çankaya Venue'de yeni albümlerinin gala konseri gerçekleşecek.Ayrıntılar yakında tüm sokaklarda ve www.hangibar.com 'da.

biletler:

ön satış: 17,5 YTL
kapıda: 20 YTL

mor we ötesini eskiden çok sewerdim,hatta konserlere 4 saat önce giderdim yer kapabilmek için.ama çok popüler oldular we artık herkes tarafından tanınıyolar,oyüzden artık çok aradığım bi grup diil,ama eski şarkıları tabii ki hala klasik..

geçen sene herkes bi mor ve ötesi tutturmuş gidiyodu ama ne olduysa bu sene hiç de öyle geçerli değil artık ne konserleri var su zamanlarda yane kendilerini unutturdular artık dünya yalan söylüyor albümünüde iyice sindirdik yeni albüm çıkar umarız

albüm çıkarmaya hazırlanırken hayranlarıyla da beraber olup konserlere çıkamazlar herhalde...bu yüzden ortalıklarda yoklar...onları unutanlar da "özenti" mvö hayran kitlesidir....

ewt onlar özenti morweötesi fanıdır şuan konserleri yoktur çünkü çok çalışıyolr mayısta çıkıyo albüm.ama ankarada 15'inde özel bi konser werecekler okadar işte...

"Ankara Fun & Rock Weekends" 15 Nisan Mor ve Ötesi Konseri!

1.jpg

Geri