Altısekiz (Rock) - Ankara

Video ya mı çıkmışım a ne güzel,sevindim valla ilerde izleyince bi hatıra olur...
Gürkan abicim çarşamba kısa durabildim o yüzden yanınıza uğrayamadım,siz sahnedeyken de rahatsız etmek olmaz...
Gitar tonu çok güzel geliyodu,çok oturaklı çalıyodun tebrikler.
Tüm 6-8 i tekrar tebrik ederim albüm gibi performanslarınız var.Başarılarınızın devamını dilerim...
Ayrıca birden aklıma geldi Hacettepe bahar şenliğindeki performansınızın üstünden baya zaman geçse de hala tadı damağımda.milleti iyi zıplatmıştınız ya stadyum zıplıyodu...

tm demiş ki:
Evet haklısın SOULGUARD.
altısekiz'i seviyorum deseydi harf eksikliği dikkatimi çekmeyecekti.
Sanırım sen altısekiz'i hiç dinlemedin ve grup elemanlarından hiçbirini tanımıyosun...
altısekiz'i bir defa dinlemiş hiç kimse altısekiz hakkında böyle bir yorum yapmaz...

Bu arada senin Nick'in ne demek:)

Samedcim bu arada senin nick inde tek eksik olan şey SAÇ:)

aksine altısekizi çok fazla dinledim.ve gerçekten kendilerini beğeniyorum..ama benim dediğim farklı bişeydi.yani anlatamadım herhalde..son kez söliyim ve bu olayı kapatıyim..altısekizi dinleyip te beğenmeyen insanlar olabilir ve burada yorum yapabilirler.önemli olan bu eleştirilere saygı duymak..onların nickleriyle dalga geçmek değil....

altı sekız, ozledım sızı yaa.. tm kardesıme yurekten katılıyorum, 6-8ı dınleyen kımse boyle yorum yapamaz.. soulguardcım, uzgunum dıslıyoruz senı :? ;)
hadı gene ben seveyım sızı bırıcık hayran olarak.. :utandim
basarılarınızın devamı..
ne ekmek ne de su gırısınıze de ayrıca bayıldım.. :taptim

Kibritkutusu sana çok saol.
Soulguard emin ol iyi veya kötü herşeyi ciddiye alıp mutlaka yapıcı cevaplar veriyoruz.Fakat müziğe yapılan eleştriye.
Yazık ki bu arkadaş eleştrinin dışına çıkmış farkındaysan...
İlgin ve alakandan dolayı çok teşekkürler.

bu akşam garajdayız tabiki altısekizle heyoooo hehehe tonmaister sıksık bu sayfaya yazıyor bişi dicem garaja acil bi dj gerek cuma elektronikmiydi neydi trance felan çaldın dıdıtdıdıtdıt..
8O şarkı seçimleride çok kotuydu delibasscııııııı,burak valla ozledik seni bu hafta gozum Dj kabinindeydi gel en kısa zamanda cıldıralım beraber :(

Burak kardeşimöyle arayı fazla açarsan ben kızarım
Ve sen benim kızgın halimi pek sevmiyosun.
Evdeki ahaliyi memleketine kovala çabuk gel...
Göktuğ olm ayaklı gaste gibisin lan:)

konserlerdeki performansınız süpermiş, kasım ayını sabırsızlıkla bekliyoruz umarım hayal kırıklığına uğratmazsınız; sizi izliyoruz dikkat edin!!! :deli

maresalx demiş ki:
bu akşam garajdayız tabiki altısekizle heyoooo hehehe tonmaister sıksık bu sayfaya yazıyor bişi dicem garaja acil bi dj gerek cuma elektronikmiydi neydi trance felan çaldın dıdıtdıdıtdıt..
8O şarkı seçimleride çok kotuydu delibasscııııııı,burak valla ozledik seni bu hafta gozum Dj kabinindeydi gel en kısa zamanda cıldıralım beraber :(
maresalx işine bak!! çaldığım müziği beğenmiyorsan gelme kardeş zorlamı getiriyoruz. yapacaksan da ADAM GİBİ yorum yap benim kabinimin önüne gelen herkesin isteğini elimden geldiğince çalarım ben buna sen de dahilsin...

tm demiş ki:
maresalx demiş ki:
maresalx işine bak!! çaldığım müziği beğenmiyorsan gelme kardeş zorlamı getiriyoruz. yapacaksan da ADAM GİBİ yorum yap benim kabinimin önüne gelen herkesin isteğini elimden geldiğince çalarım ben buna sen de dahilsin...

şimdi şöyle;sen diyorsun ki
top benim istedigimi oynatırım :LOL:
mevlüt ukalalık yapıyorum gibi anlama ama açıldığından beri ben garajdayım sen bi tekno şov yaptın diye aylardır geldiğim barımı terkedim hahahahaha :LOL: bence komik bi cevap vermişsin
ADAM GİBİ yi büyük yazmanda ayrı bi saçmalık olmuş,ayrıca ayıp olmuş
ben senden istek istemem zaten kendin belirtmişsin ben metalci degilim diye System - Psycho yu dun gece çaldığında 10-15 kişi olmasına rağmen barın nasıl gaza geldiğini ...
şimdi burda sorun şu mevlüt
:idea: ben eleştri yaptım,bence şu parçaları çalsaydın daha iyi olurdu
seni verdiğin yanıt şu oldu
:arrow: begenmiyorsan gelme ADAM GİBİ dur
şimdi sen iki yanıtı bi karşılaştır ve düştüğün komik durumu gör
ayrıca altısekizin başlığında bu gereksiz tartışmayı yapmayalım onlara ayıp olur en iyisi özelden devam edelim ya da msn den ya da cevap verme ne bilim
kolay gelsin

tm sen kendin icin de ayrı bir sayfa acsana ya :LOL:
burda nalaka garage dj fln :? alakasız kacmıs sankii :?:
neyse kolay gelsin alti sekiz.. bayramdan sonra repertuara güzel katkılar var galiba forumdan anladıgım kadarıyla.. hadi bakalım.. :dans

Geri