Altısekiz (Rock) - Ankara

canııım kıyamayız sana herkes ssıkıntılı öfkeli olabilir ve bunu bazen şiddetli tepkimelerle gösterebilir ama biz seni yine de çok seviyoruz.lütfen dikkatli ol bi kereden bişey olmaz bi kereden fazlası seni yakar bizide üzer... 8)

canım ya bak ne kadar düşünceli adam ayyy kıyamam zaten dün garage da olmayanlar samed'le alakalı çooooooook şey kaçırdı. olsun koçum kırılan 1 ad. nota sehpası altında kalan 1 ad. kafa 1 ad.te mikrofon sehpası olsun.. saygılar...

ulen mevlüt ben harbi çıkaramadım kukitanı.
varsa bi bilen söyleyin.
bak bunun üstüne de çıldırır bu sefer ateşe veririm sahneyi :)

neyse öyle bir geceydi işte.

bobuz kesin biliyordur.!

hastanızım gazetelerde,forumlarda,arkadaş sohbetlerinde,barlarda,odtüde,hacettepede,antalyada hede hede hüdü ...

bak bööle şeyler falan yazıyor bide.
dur ben çıkaracam bunu ama hadi bakalım.

çarşamba çok güzel bi gündü kırılan nota sehbasını kaçırdım saat 1 de sonraydı heralde şarkı bile söledik birlikte bu iğrenç sesimle ciddi güzeldi saolun

Gürkan senin için birşeyler söylemek istiyorum sevgi sözcüklerinden çok yapıcı eleştirilere önem veriyoruz yazmışsın ama şunu söylemeden geçemiycem :!:
Bu güne kadar gördüğüm en iyi gitaristlerden birisin gitarla harika bir uyumun var çalarken kendine öylesine iyi kaptırıyorsun ki izlerken hayran bırakıyorsun 2 haftadır belki 9-10 dk süren şovunuza hayran kaldım
bu sevgi sözcükleri kısmıydı :p
Yapıcı eleştricimi olur bilmiyorum ama bana göre eksik olarak gördüğüm birşey var
:arrow: bu benim kendi fikrimdir.
:idea: parçaları çalarken seyirci ile fazla iletişim kuramıyorsun bence bazen bağıran deliren kuduran insanlar oluyor kimseyi gözün görmüyor ki bunların içinde bende varım :arrow: :tap: yani
8) ara sıra seyirciye bakarsan hem biz gaza geliriz hemde sana etkisi olur diye düşünüyorum
bu eleştiriye sert cevap verip patlamaman dileğiyle ;)
bu hafta 6-8 e başarılar kolay gelsin...

Ben bir garip kukitanım,
Ara ara TurkRockdayım,
Sorar kimi ne haldayım,
Kimi sorar ne ayaktanım,
Belki bilir Bobuz geçmişimi,
Nerelerden geldiğimi,
Bilmez belki o da,
Sürekli sormakta,
Kimin nesi neyin fesiyim,
Bir bilenimiz vardır elbet,
Susmayacaktır ilelebet,
Ey dost sabret,