Altısekiz (Rock) - Ankara

bülent pazar günü garajda bizimle sahneye çıktın.o gün sana teşekkür etmeyi unuttum :D :D :D :D :D
buradan sana teşekkür etmek istiyorum.. :) :) :)
abi şaka bi yana biz çok keyif aldık walla..ama berkan pek keyif almadı 8O .bagetini kırdın çocuğun :p . :evil:
abi 3 şarkı yaptık bi baget kırdın.demek ki 30 şarkı yapsaydık................

tm canım benim, merak ettiğim bir konu var sen bir uzman olarak sanırım beni bilgilendirebilirsin soru:müzisyen olmanın etiği nedir? biraz açmak gerekirse müzisyenin kendisiyle, müziğiyle, grubuyla,dinleyicisiyle,sahnesiyle,çalıştığı yerle ilgili olması gereken prensipleri,uyması gereken kuralları var mı?yoksa kendi isteklerinin peşinde koşan kural tanımayan bir yapıya mı sahiptirler?merak işte... :oops:

tabi kukitan'cığım
müzisyen olmanın tek bir sahne kuralı vardır o da tonmaister'e boyun eğmek :)
şaka bir kenara müzisyen adam sahneye çıkar ve en etkili şekilde müziğini yapar hiç bir kuralı yoktur sahnede olmanın her türlü çılgınlık her türlü performans gösterisi sadece dinleyiciye iyi şeyler sunmak içindir... Müzisyen adam zaten KAFAYI YEMİŞ ADAMDIR!!!

Barış Bey'in sınavı olmayaydı biz de Bursa'daydık 11 Kasım Cuma günü ühühühüh :)=

Samet milyarlarca doğmamış teşekkürlerimi sunuyorum Cumartesi Günü için...Şimdi gidip diğerlerine de sunacağım :)=

Görüşürüz...

cyberknight demiş ki:
Barış Bey'in sınavı olmayaydı biz de Bursa'daydık 11 Kasım Cuma günü ühühühüh :)=

Samet milyarlarca doğmamış teşekkürlerimi sunuyorum Cumartesi Günü için...Şimdi gidip diğerlerine de sunacağım :)=

Görüşürüz...
bak dedim müzisyen adam kafayı yemiş adamdır diye . al sana örnek kukitan'cım

arkadaşlar işte garage sahnesi:
sol baştan say:
1-)A:B:E:S vocal.. Anıl
2-)altısekiz vocal ..Samed
3-)Manga Sahne Prodüktörü... Çağatay
Arka bölümde hakiki pilot, uçan adam, sessiz insan, Dem vocal..Göktuğ
...işte garage farkı :)

Heehehehe
Ne güzel yaw kaçırmışız delileri :D

Bu arada
Olum bizim vokal bizden habersiz işler karıştırıyor benden solemesi :)
Artık iyi bi zopa lazım bu çocuğa :arrow:

Geri