Altısekiz (Rock) - Ankara

İşte size klasikleşmeye başlayan bir garage sahnesi daha. Sahne programı altısekiz'in ama bakın sahnede kimler var :)
sol baştan say:
1-)altısekiz bass... Şener
2-)Göksel'in gitaristi manga'nın sahne direktörü...Çağatay
3-)altısekiz davulcusu...Bülent
4-)altısekiz guitar...Gürkan
5-)Dem vocal...Göktuğ

Yorumu sizlere bırakıyorum...

Dün(Çarşamba) gece sizi baya gaz gördüm sahnede ve süperdi bu...Hep böyle enerjik ve istekli olun efenim...Teşekkürler bize yine katlandığınız için bu arada :)=

tm çok teşekkürler açıklaman için, ama açıkçası bu cevap beni epeyce endişelendirdi, çevremdeki müzisyen arkadaşlara bakış açımı değiştirdin :zombi ben tırstım. onlar onlar...ağğ...Tanrım!!! yoksa sen de ? :cry:

Sevgili göktug ve cato ya tsekkür...Ara ara onlarla sahnede olmak cok zevkli.. kimbilir belki topluca bi seyler yaparız bi ara..:)

mesela 3 vokal , 3 bas , 5 gitar , 3 davullu bi grup düşünün ne gürültü olur ama heuheuheuheuehu

altısekiz

öncelikle çatoya teşekkür ederim.
sahne sonunda benimle paylaştığı çokgüzel şey için.
göktuğu biliyorsunuz zaten çok severek dinlediğimiz dem grubunun vokali.
saygı duyar herzaman aramızda görmek isteriz.

dün evet biraz enerjik olabiliriz.bu ruh haline falan bakmıyor arkadaşlar inanın.aslında herzaman öyleyiz ama oluyor bişi kafamız dağılıyor işte.

mevlütün kafasının dağılması gibi.;)

burak şapkasını benimle paylaştığı için teşekkür ederim.
ulan amma teşekkür ettik ya.
ne güzel böyle dostlar hep beraber yaşasın.
bu arada 5 davul 20 gitar 87 vokal falan muhabbetini boşverin sahnede
biz bunu albümlerimizde yaparız süperde karizma manyak bişi olur.
düşünsenize baslarda 4 davulda 8 gitarda 8 vokaller ve backvokallerde 12 kişi falan
hepsininde adı var orda.off çok heyecanlandım.
1 sahne kaldırmaz iki kalabalık kafayı yer nooluyo lan diye.
herneyse.

çok mu uzun oldu ba.
dövün beni :sniper

bu arada aklınızda ne varsa bizimle paylaşmak istediğiniz (şarkı sözü, riff melodi vs.) hertürlü konuya açığız bunuda bilin. :zipla

görüşmek üzere.
heryerde.... :elsalla

"classical samed writings" diorum ben..:)
dun güzel bir gece idi...
bu arada 87 vokal fikri hic fena gelmedi bana ama hadi 20 tane iyi vokal bulduk diyelim 67 tane daha iyi vokal cıkar mı bilemem heuheu...
dd' ı cagırırız olmadı :)
olmadı ben de vokal yaparım.. tabii bunun için dünya sağlık örgütünden izin almak gerekli..[/img]

ulan iki gün sayfaya girmiyoruz hemen .okunu çıkarıyorsunuz yuhf.. hani 8 davul 5 gitar 87 vocal faln hatta klavyesi 3 bass'ı falan iyi hoş da... ULAN SİZE SOUND ALACAK TONMAİSTER'İ DÜŞÜNÜN ALLAHSIZ HERİFLER.!!! YUH YUH VE YİNE YUH YANİ.

Geri