Altısekiz (Rock) - Ankara

sizleri boş bırakmaya gelmiyor sayın altısekiz topluluğu forum yine sıra kaybetmiş, ben nasıl kaçırdım abi yerlerde yattığınız sahneyi off ya hay benim meşguliyetlerimeeeede!

demirson26sr.jpg
[/URL][/img]

abiii o nası bi garaj programıydı of offf of offff manyak eglendim hatta 6-8 garaja cıkmaya başladığından beri hiç bu kadar eğlenmemiştim diyebilirim Gürkan bile kendinden geçti helal olsun ya ne diyim :D çok eğlendik çooooooooooookkkkkkkkk

_erotoMaNia_ demiş ki:
Felron demiş ki:
can cım saol...dun eglenceli bi gece idi gercekten vai konserine ragmen...
:D vai konserini dinleseydiniz yaw eğlence tabiri az kalırdı valla... üzüldüm c.tesi çıkan gruplara izleyemediniz.. eminim güzel geçmiştir program.. ya çoktandır 6-8 yapmıyorum haftaya kapınızdayım :)

o kadar gecikme ((:) Carsamba D.D. ile cıkıyorlar sanıyorsam. garage tayfası orda olur yine... eminim o gecede harika olacak.

P.S. : cumartesi gelen badaklarda olmaz boylece. :D :D

Selam millet bir iki sey soylemek istedim..
öncelikle sitemizde bulunan ziyaretçi defterimize beni su kızla tanıştırır mısınız veya telini verir misiniz diye yakaran arkadasa acil şifalar diliyorum.:) kusura bakma ama canım sen de...

ikincisi bazı forumlarda adını,sanını, amacını bildigimiz bazı arkadasların saygısız ve limitsiz yorumları bulunmaktadır... bu arkadasların özel mesajları incelendiginde amaç daha da belirginleşmektedir. sadece bir gruba hizmet için alınan bu hesaplara yazan arkadasları saygıya , onlar olmazsa en azından müzisyen oldukları için saygı duydugumuz grup elemanlarından bu arkadaşları saygıya davet etmelerini bekliyoruz...

Altısekiz her zaman eleştirilere açık olmuştur ve olacaktır...sadece saygı çerçevesinde olsun...

Bu arkadaşlardan ve gruplardan , onların forumlarını bile işgal etmeden ve sabrımızı taşırmadan, ricamız budur...

Bunun dışında Nokia daki tüm dostlara başarılar...Bakalım nasıl bişi olcak...

Bi de çarşamba D.Demirkan ile coşucaz inşallah..:)
Herkesi bekliyoruz...

Di mi maresalx im...:) Cumartesi ne eğlendik ama...

vay be ne çok sevenim varmış :p sınav kolay aslında gecen sene bu dersin finalinden önce 3 gece sokakta sabahlamıştım dersten 35 kişi kaldı ve ben geçtim hiç çalışmadan valla param olsa gelebilirdim arkadaşlarımın çoğu gidiyo ama yok :( davetleriniz için teşekkürler ama ben böle şeyleri sevmiyorum cumartesi paralanacam o zaman gelirim

Geri