Altısekiz (Rock) - Ankara

altısekiz

ulen neler oluyor ben burda yokken biri bana özel mesaj olarak anlatsın.
bülent neden çıldırıyo başka sitelere kim ne yazmış
şimdide benmi çıldıracam bunları bilmediğim için.

abooooo :LOL:

yaaa ben sizden albüm beklyiordum normalde hani dedim o kadar yılıık bar geçmişi var filan .şimdi nokiada sizin şarkıyı dinledim offfff çok kötü ya
hemde baya baya kötü olmuş arkadaşlar .bar grupları öldürür tezi burda şekillend kafamda valla.dikkat edin kendinize arkadaşlar :!: :!: iyi besteler yapın kapılmayın barlara fazla .sizin zamanında beraber çıktığınız herkes albüm yaptı ama sizin bu şarkılarla zor gibi .hadi ben destekliyorum sizi.başarılar ;)

İlgin ve destegin için teşekkürler sevgili pey... Biz yaptıgımızı her zaman geliştirme yanlısıyız... Fikirlere ve görüşlere açığız sen merak etme albüm veya yarışma degil önemli olan, önemli olanın gelişime açık olma oldugunun farkındayız.. bunun yanında yaptıklarımıza yine de sahip çıkmamız gerektiğini de biliyoruz...

İlgin ve desteğin için teşekkürler... Yapıcı fikirler ve yorumlara net ortamında rastlamak zor :)

Durmayacagız... Eylemlere devam...

ayrıca arkadaşlar gürkan bu konuda biraz çekingendir fakat söylemekte bi zarar görmüyorum.
o nokidaki bestemiz toplam kaç saatte çıktı biliyormusunuz.
10-12 :)
yani toplasan bu kadar stüdyo çalışması sırasında ortaya çıktı.ve yarışma var dediler bizde yolladık.
üstelik kayıt ortamı da kendi stüdyomuzdadır.
herzaman profesyonel olma yolunda ilkeleri bulunan altısekiz grubu olarak size şu dinlediğiniz beste hakkında söyleyeceğim tek şey "o beste çirkin ördek yavrusu" 'dur.
bilmem anlatabildimmi.

kısacası pire için yorgan yakmayın.
sabır bir erdemdir arkadaşlar.
herkese kolay gelsin.
gürkanında dediği gibi eylemlere devam.
durduramazsınız zaten de...hadi neyse :)

görüşürüz.

ne kadar surat asıp dursamda çok güzel bi geceydi iiki gelmemiş demir demirkan bu arada şimdi sınavdan çıktım acaip kolaydı 90 falan alıcam ki ben 50 yi zor alırım genelde iiki gelmişim

Geri