Altısekiz (Rock) - Ankara

haydaaa, o fotorafı ben çektiydim ya sende ne işi var..? hiç yolladığımı hatırlamıyom walla..

yok vermiyom başka fotoraf falan, sağa sola dağıtın diye mi yolluyoz sergi mi lan burası hüeytt!! :akıllıol :p :twisted: :p :p

Arkadaslar hatırlatayım bizimm formda bizden başka külhanbeyi olamaz heuehuehue :) ole hüeyyyt falan filan ... yoksa pazartesi basarız bak garage i... hueheuheu

bu arada sevgili abes grubu web sitesi hazırlıyoruz su fotolardan daha varsa gönderin bakalım bi... siteye koyarız belki...

işte sonunda çalışmalarım saygı görmeye başlıyo euheueh :p:p

sevgili altısekiz grubu farkettim ki sizlen çekilmemişiz sanırsam hiç fotoğraf..bu açığı hemen bu c.tesi kapatalım web sayfanıza da bi katkımız olsun madem ;) ama fotolarda en az bi A.B.E.S. elemanı buluncak, biz de meşhur olalım :D

mümkünse altısekiz severler olarak sırıtkan sevimli suratlarımızla bizlerde fotoda yer almak isteriz... nedir kardeşim bu grup dayanışması??? kazsanıza birbirinizin kuyusunu... Sevgi pıtırcıkları sizi...

aaa.. birbirinin kuyusunu kazmak fln.. bunlar tasvip etmediğimiz davranışlar.. :) isteyen herkesi de alırıs fotoğrafa.. :) hem zaten ankaranın en sıkı amatör grup takipçisi menakşe'yi de merak ediyorus biz grupça :roll: ;)

altısekiz

höyt nooluyo burda..
gürkanında dediği gibi burda bizim boru öter
kimse kimseye atıp tutmasın
uzaylıda olsa insan insandır.:)

ne dedim ben :kaydim

vurun beni :sniper

bu arada birazdan yanında olucam tm cşm
görecez kim kel kim değil :)

herkese kolay gelsin.

hahahha.... aaa şekerim söleseniz sizede uğrardım...ne biliim bu kadar merak cezbettiğimi :) (ayrıca bu kadar meraklanacak bişi de yok, bi burum ve salak arkadaşları)

ben yapamadım, sizin başarılarınızla mutlu oluyorum !!!

Selam AltıSekiz, ben Ruhun Gemisi & Overdrive'dan Koko. Bursa'ya son ziyarette beraberdik. Uğrayıp hal hatır sorayım selam edeyim dedim. O gece sahne performansı çok iyiydi, Ankara izlediğimden de. Deplasman gazı iyiydi, seyirci de aldı onu. İnşallah tekrar beraber açalmak nasip olur bir ara. Herkese selam ola. ;)

yuh iki dakka boş bıraktık forumu amma ahkam kesen olmuş ha..
arkadaşlar!!!!,
altısekiz demek ben demek ben demek ben demek bide ben demek tamamen ben demek
ne dedim ben?
neyse ben keserim ahkamımı keller atlamasın herşeye
bide bu bobuza bişeyler oldu
sesi az çıkıyo artık
NaYıR yoksa beni aldatıyor mu?

james_dean:
sen bilin
james_dean:
ben aktif dinleyici olmadığım için
james_dean:
sen söyküyosun diye dinliyorum

euehuehueuhe :)=

Ben de tam düşünüyodum ki ben hayatım boyunca şu tonmaisterleri anlamayacağım sanırım(bknz garage tonmaister mevlüt) eheehe.

:)=

jan dostum.
lütfen vocallerin anlaşabileceği bir forum açın.
Çünkü vocallerin yazdıını biz müzisyenler anlamıyoruz(parantez içinde tonmaisterlerde anlamıyor yazarmısın:tm)
dinleyicilerde anlamıyomuş.
yane artık geyik bence olmasın burda muhabbet boka sardı (tm de burda oyar):)
ne dedim ben?

silecem kendimi zor tutuyorum :)

neyse biraz zaman geçsin çaktırmadan silerim ben,siz takılın:)

Biraz geyiğe ara versek,forum rahatlasa:)

uheuhue . . .

kolay gele . . .

Geri