Altısekiz (Rock) - Ankara

banane ben de gelcem baraka'ya bende dinlicem size başka birinin aldığı saund'da neler yapıyosunuz?
(merak ettim) :)
kukitan uğraşma canım çözmeye daha ben ne dediğimi tam anlayamıyorken:)
bi de işin içinde samed var yani ne diim?
yazık sanaaa. :)
kontor at sevgilim duyayım o sesini.. ehueheu

Forumumuza güzel eleştri ve candan yorumlarıyla katılan, her Çarşamba ve Cumartesi sahnenin en önünde bizden desteğini esirgemeyen CAN(maresalx) kardeşimiz bir beyin ameliyatı sebebiyle hastanede bulunmaktaymış.
Altısekiz adına acil şifalar diliyorum.

En yakın zamanda her Çarşamba bizimle ve Cumartesi birlikte performans yaptığımız DEM ile beraber sahnenin en önünde bekliyoruz Can.

Geçmiş Olsun...

Can a en cabuk cinsinden acil şifalar...
Bu arada tm senin işini accık daha zorlaştırcam bu hafta... haberin olsun hazırlıklı ol... hatta bana 2 kanal filan ayarla ne biliim o boncuklardan filan yut... :)

sen kanal iste n 5 bülent'e 1 şener'e 2 samed'e 24 adette sana verebilirim hele birde o boncuklardan yutarsam :deli
işte o zaman....! :zipla
bu arada dün akşam için teşekkürler altısekiz güzeldi.. :cigara

Var var...Yemek yedikten sonra dolu mideyle çıkıcam sahneye :)= Ya boncuk demişken Cumartesi sahnede boğazıma tam nefes çekerken içime şarkıda sigaranın külü bir kaçtı!Yaklaşık herhelde 2 cm-3cm vardır da silkmediiğim de için.Ölüyordum ya.Hatta Teoman'ın şarkıda nakaratta :)=

Stereo iyidir bu arada. :)=

Ne dedim ben demek istedim şimdi burda :)=

nooluyo ya burda ne organizasyonu ve külü ne boncuğu. :)

gürkan kahkahaların buraya kadar geldi ok anladım ben.

evet arkadaşlar cana geçmiş olsun bende adamın hiçbirşeyi yok msn telefon vs...ulaşamadım ulaşanlar için söylüyorum.geçmiş olsun.

tm cim sen gelme barakaya.emin ol daha iyi bi sound alırmıyız bizdde bilmiyoruz.ayrıca bana 24 kanal yetmez biliyorsun.

guruba karşı bu son bahçelerde keyfin ceeeeeee
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
ya aşk içinde harab ol ya şevk içinde gönül
ya lale açmalıdır göğsümüzde yahut güüüüüülll...

bu çarşamba buldum yine söyleyeceğim çıplak sesli şarkımı :)
ulan gelenek olarak mı yapsak altısekiz elemanları bu olayı ha :?

yada neyse eserse işte.

şu yazdığım msj dan her kim ne anladıysa bana özel msj atsın yoksa bende anlamayacam.
ben niye böyleyim ya.

kurtar beni neo.....

Geri