Altısekiz (Rock) - Ankara

Dün yine eğlendik coştuk.
Yalnız bıarkmayan tüm dostlara teşekkürler.
Ex-Gitar Gürkan'a da sahne de yalnız bırakmadığı için çok teşekkürler.

dün eğlendirdiniz valla:)

ben red hot dinlemeyi çok seviyorum ve çk güzel parçalarını çaldınız keşke bigün de otherside ı çalsanız:) bi deee blur woohoooooooooooooooooooooooooooooooooooooo çalın ne güsel olur:) dünki performansınız gerçektençok iyiydi başarılaaaar arkadaşlar

o sizin güzelliğiniz göktuğ bey. ayrıca ne güzel bi dayanışmadır bu: siz programdan önce bizim programda, biz programdan sonra sizin programa...
chisil arkadaşıma da şunu iletmek isterim. geçenlerde biz gelmiş geçmiş altısekiz repertuarında kaç tane red hot olduğuınu saydık yaklaşık 15 tane felan ve bunun içinde otherside de var ama artık çalmaktan sıkıldık, eski dinleyicilerimiz bilir, hatta onlar bile sıkılmıştır artık.

woo hoooooo... için bişi sölemicem sadece bekle . ama hayal kırıklığına uğrayabilirsin

selam cuma günü nedjimada gerçekten çok iyiydiniz rakılarımızı yudumlarken sizi dinlemek büyük keyifti...garajda da izlemiştim tesadüf eseri...yeni gitarınız da hayırlı olsun.iyi işler yapar bu grup!!darısı başımıza:)
kolay gelsin:)

arkadaşlar sizleri yalnız bırakmamak için elimizden geleni yapıoz bırakmıoz da :D nice programlarda beraber olmak dileğiyle sezon açılsa da artık haftada bi kaç gün gelebilsek :D cumaları beklemek biraz sabır işi oluo

yarin baya bi kalabalik organizasyon olucak Nedjimada 20:45 gibi orda olurum bende .. goktug 31 numaradasin bende 13 teim ahhaha

yrn alterno bulusmasinda gorusmek uzreee!!!

altısekizz!güzel geceydi çok kalamamış olmama rağmen.. red hot tan parça çalmanız ayrı bir güzellik oluyor benim için:) ama üzülüyorum haftaya burada değilim.. sizi dinlemeyi çk isterdim geçici süreliğine mahrum kalacağım ama birşey eklemek istiyorum kırmızı ışık olmak zorunda mı? yeşil kırmızı..

arkadaşlar elinize sağlık ilk defa dinledim bugun, oldukça da beğendim...
seyficim özellikle seni tebrik etmek istiyorum,grupla 3. programın olmasına ragmen grup uyumu çok başarılıydı ve soloların gerçekten çok iyiydi eline sağlık...
gruptaki tüm arkadaşları tebrik ederim,tekrardan elinize ağzınıza sağlık... başarılarınızın devamını dilerim, görüşmek üzere...

Geri