Altısekiz (Rock) - Ankara

Haberleeeerr Habeerleeer Habeeerleeeerr...

Evet yarın ki Altısekiz programımızı açıklıyorum. Saat 21:00 gibi "Nedjima Bar" dayız. Saatler 00:00 a yaklaştığında ise Ankaramızın nezih bir mekanı olan Garage Bar ın açılışında boy göstereceğiz. Nedjima'da bira 2.75, Garage da ise 2.5 ytl dir. Gelmeyenler ve de gelipte bira içmeyenler falakaya yatırılacaktır :D :D Neyse efem fazla cıvıtmayalım. Yarın görüşmek üzere...

Bizim elimize haber ajanslarından ulaşan bilgi böyleydi...Burası senin ağlama duvarın mı?Git derdini başka yerlerde anlat...Analamadığım bir de sen sende bir sen olman gerekirken niye suratımın ortasında bir ben olmaya kastın onu anlayamadım ben???Çotaaaaaaaaaaaaaat...

cyberknight demiş ki:
Bizim elimize haber ajanslarından ulaşan bilgi böyleydi...Burası senin ağlama duvarın mı?Git derdini başka yerlerde anlat...Analamadığım bir de sen sende bir sen olman gerekirken niye suratımın ortasında bir ben olmaya kastın onu anlayamadım ben???Çotaaaaaaaaaaaaaat...

mesajlarının hastasıyım ilhan abi.......... :D
altısekize yarın ki programlarında başarılar.dinlemeye gelicez inşallah ilhan mansız beyefendi ile 8)

ben seviyorum bu grubu

işin güzel olan tarafı, insanların ilgisini çekmek için şekilden şekile giren, sıradışı gözükmeye çalışan,sahnede-tabiri caizse- gerizekalı gibi saçma sapan hareketler yapan,marjinal olmaya meraklı olup bu uğurda rezil olan onca grup sıfatı altında toplanmış insan kalabalıklarından bizi arındırıp her hafta bizi güsel bir müzik ziyefetiyle karşıladığınız için; çoo...k teşekkür ederizzzz

nedjima garage yine bırakmadık pesinizi :D çokta eglendik, haftaya sonuna kadar kalırıs belki :) sonunda garage da acıldıya oooh yandaaan dööktür :p neese grşrs efenim...

ya bu akşam yok mu... yoksa nie yok.. ya ben hafta içi çıkmıyorum ama bu akşamda altısekiz dinlemek istiyorum, ısrar etsek bize gelirlermi (ohaaa)

Sevgiler... Garage programınız (yeniden) hayırlı olsun ... geleceğiz bi çayınızı içmeğeee :)

altısekiz

arkadaşlar herkese yeniden teşekkürler..yalnız farkettiğim bişi var o da gerçekten kalabalık olmaya çalışan insanların hayatında yer edinen ender insanlardan bazıları olduğumuz..demek istediğim bizmüziği seviyoruz :)

neyse haberdar olucaksınız şu an hiçbişi belli değil arkadaşlar nerde çaldığımız konusunda.en yakın zamanda burdan bilgilerinize sunacağızdır...

sehrin göbeğinde asın beni...sallandırın falan ne biliim gereksiz bi yapıt sonuçta....

PS:arkadaşlar hep böyle bişi yazıyorum kesinlikle gerçek düşünmeyin mecazi düşünün...o zaman anlarsınız...

kolay gelsin..

sayin 6-8 bireyleri:
garage'in acilisinda gostereceginiz performansi merakla beklemekte olup aksam fener macini izlemekten vaz gecersem aranizda bulanacagimi saygilarimla iletirim 8)

the_mystery kardesimin dogum gununden erken kacan alkol canavari :twisted:

ceren ankarada bronzlaşmış halimi bi görün derim ben :LOL: bugün tam stüdyoya gelecektim unutmuşum pazar günlerden hani tatildeydim ya gün kavramımı yitirdim özledim sizi

kaçıp geldim ankaraya canlarımı görmeye,nasıl özlemişiimm... güzel insanlar bi tanesiniz siz,seviyorum be!.. ayrıca yeni gitarist de çok yakışmış oraya,çok beğendim :oops: :D

evet güzel ama biraz yorucu geçti hafta sonu malum çift dikiş gittik yine ama çok eğlenceliydi gelen herkeslere teşekkürler...eylemlerimiz devam edecek sıkı durun...

D.N.:saolun sayın bregma beğendirebildiysek ne mutlu bize :oops: 8)

gitaristiniz yanlış yolda, yanlış yapıyor, kimse de uyarmıyor adamı. ayıp. peavey classic 30 almış. çok kötü bir ampli olduğunu herkes bilir. bence 50-100 liraya falan satıp kurtulsun, hatta ben iyilik amacıyla alabilirim bile. yani sadece o kötü ampliden kurtulması için.

kanımda iyilik var, ne yapayım?

ıyyy, ne biçim ampli öyle o, adı bile rahatsız etti bak:D

seyfi, gözlerin ağırlaşıyor, derin bir uykuya dalıyorsun, tik tak tik tak...

sat o ampliyi hemen cengiz'e, sat!!!

şimdi parmağımı şıklatınca uyanacaksın ve hiçbirşey hatırlamayacaksın!

şak! şak! uyansana abi, ŞAK! ŞAK! hiştt uyansana abi, aloo!!!

satıyoooruuum saattıyoruuuum saaatt...

8O noluyo ya hangi yıldayız? :roll: :roll:

8) satmam ama bi tur veririm mahalleden çıkmak yok yanlız aldın mı getirmiyosun :LOL: :LOL:

Geri