Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

silent_guitar demiş ki:
F5 adlı yeni bir içecek çıkmış piyasaya.reklamında bir eleman internet cafede chat yapmakta.yazıştığı kişinin hatun olduğunu sanmakta ve saçma sapan sorular sormakta.konuştuğu hatunun arkasında oturan kişi olduğu zannederekten kulağına içtiği F5'in neyli olduğunu söyler.arkası dönük kişi kahramanımıza döner!bu bir erkek,hem de barış akarsu! (BUM!)
sevgiler...

iirenç bu reklam ya barış bilmem neye de yapılan muamele bilemiyorum artık :roll: :roll: :roll:

denizkizi demiş ki:
silent_guitar demiş ki:
F5 adlı yeni bir içecek çıkmış piyasaya.reklamında bir eleman internet cafede chat yapmakta.yazıştığı kişinin hatun olduğunu sanmakta ve saçma sapan sorular sormakta.konuştuğu hatunun arkasında oturan kişi olduğu zannederekten kulağına içtiği F5'in neyli olduğunu söyler.arkası dönük kişi kahramanımıza döner!bu bir erkek,hem de barış akarsu! (BUM!)
sevgiler...

iirenç bu reklam ya barış bilmem neye de yapılan muamele bilemiyorum artık :roll: :roll: :roll:

heheh!!! bide kız gibi saçını işaret parmağıyla kıvırmıyo mu!!!! pohuahuahua!

eskiden bir pepsi reklamı vardı.temasından dolayı hiç unutmam ve favorimdir.

lunaparkta gezinmekte olan arkadaş grubu rollercoaster'a binmeye karar veriri,ancak bir elemanın elinde büyük boy,ağzına kadar pepsi dolu kağıt bir bardak vardır.bu eleman 5 dakika boyunca pepsisini dökmemek için bardağı evirir,çevirir.aletin döndüğü yönün aksi yönüne çevirerek pepsisini muhafaza ve müdafa eder.
bir damla bile dökmeden aletten inmeyi başaran bu kişiye güzel bir bayan yaklaşır ve saati sorar.arkadaşımız bu güzellik karşısında kendini bile unutur ve saate bakmak için kolunu çevirmek suretiyle pepsisini yere döker!

sevgiler...

soothsayer demiş ki:
sprite'ın reklamı güzel.Bişey sorucam size:SPRITE'IN REKLAMNINDA ÇALAN ŞARKI KİME AİT?Bilen varsa lüütfen bana söyleyebilir mi???

Falling away with you şarkının ismi kimin söylediğine gelince sprite için özel yapılmış grubun ismi verilmiyor kısa bir süre sonra piyasaya sürülücekmiş şarkı ;)

Buarada uefa maçı için adidas'ın hazırladığı afiş süper olmuş boğaz köprüsüne gerilmiş file ve ortada kocaman bir adidas topu ...

aveanindi sanirim sirket calisanlarindan birinin müdüre "artik bir yenilik yapmaliyiz" dedikten hemen sonra "evet yeni arkadaslarimiz" seklinde replikleri olan reklam mükemmel bence :)

Geri