Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

• Konuyu açan Konuyu açan SOAD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

soothsayer demiş ki:
sprite'ın reklamı güzel.Bişey sorucam size:SPRITE'IN REKLAMNINDA ÇALAN ŞARKI KİME AİT?Bilen varsa lüütfen bana söyleyebilir mi???
muazzez abacının o şarkı bilirim ben...anladın sen anladın... 8)
reklamın iyisi olmaz.reklamın tek amacı beyninize markayı işlemektir.hele hayranı olduğunuz iconlar oynuyorsa(son pepsi reklamı gibi)birde bunları muhabbetlerinize taşırsınız.sonra bi bakarsınız nike ayakkabı giymiş,levis kot almış elinizde de coca cola şişesi vardır!
(kusuruma bakmayın az önce strateji dersinden çıktımda..)

Bide az önce bi japon yapıştırıcısının reklamını izledim....adamı tavana yapıştırıyorlar 1 damla yapıştırıcıyla...hehe.

F5 adlı yeni bir içecek çıkmış piyasaya.reklamında bir eleman internet cafede chat yapmakta.yazıştığı kişinin hatun olduğunu sanmakta ve saçma sapan sorular sormakta.konuştuğu hatunun arkasında oturan kişi olduğu zannederekten kulağına içtiği F5'in neyli olduğunu söyler.arkası dönük kişi kahramanımıza döner!bu bir erkek,hem de barış akarsu! (BUM!)
sevgiler...

Nazo diye bir markanın reklamı vardı
şu kısa süren reklamlardandı,
ben daha Nazo 'nun ne olduğunu tam anlayamadım ancak meşrubat gibi bişey herhalde.Ürünü bir yerde görmedim de?
Reklam ziyanlarından birisi bu da

herhalde hiçbir reklam senelerdir aynı şekilde hazırlanan ve reklamı hazırlayanların da bir türlü "bayatladı bu be" demediği calgon reklamlarıdır. hele o tamircinin elindeki rezistansı müşterisine "calgon kullanmazsanız bunu var ya bunuuu... " der gibi sallaması yok mu deli oluyorum. onun dışında alarko kombi reklamları da son derece sıradan. nazo reklamı bir ürüne nasıl antipati kazandırabiliriz diye özenle hazırlanmış. aa son anda aklıma geldi kayahan ve ailesi sinbo reklamı yılış yılış mutluluk pozları, seninle herşeye varım ben... ay bana birşeyler oluyor.

'Aile içi şiddete son' sloganıyla bir reklam dönüyor kanallarda bu aralar.Küçük bir kız çocuğu annesinin makyaj malzemesini kullanarak makyaj (annesinin dövülmüş,yumruklanmış şeklini) yapıyor.Annesinin farıyla bir gözünü mosmor ve kırmızı rujuylada ağzından kan akıyor modeli veriyor.

ne reklamı olduğunu bilmiyorum ama alf gibi bir yaratığın japon balığına sen balık değil ,balık ekmeksin demesi benim çok hoşuma gitmişti.balığımda aynı şeyi uyguladığımda balık ertesi gün öldü🙂🙁

Bu aralar taktım bu wöld kard reklamına yahu.
ne dengesizliktir? ne biçim salaklıktır yahu.
sen altında hamır (Türkçeleştirdim 🙂 ) ile dolan, elinde kredi kartın olsun, kendine kontür alama?
Ne biliim ya.. Gerçi bizim insanımız böyle.. Elinde bilmem kaç milyarlık telefon, altında bilmem kaç milyarlık araba, karnı aç, kontürü yok.
hey allahım ya.

bütün parasını cd ye kasete harcayan bir arkadaşım vardı heueh adam 100 milyon harcardı cd ye sonra suratımıza bakıp hadi bana yemek ısmarlayın derdi 😆

Geri