Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

sprite reklemı çok güzel bence(basket sahasında havuz var fln)
bi de vividentin klimalı reklamı:)
weeeee:kayboluyor,sakız kayboluyor.yetkililere sesleniyoruz,kayblmayan sakız istiyoruz!!!!!!!!!!!

alinin karnı acıktı nın amacı nedir ya,yapan herifler umarım hani bi iş bitince ekip kağıtlar havaya atar,sonra herkes birbirine sarılır,birbiirlerini kutlarlamamışlardır!

dream_cather demiş ki:
Vivident reklamı süper olmuş adama klima niyetine kullanılıyo

Aslında o reklamda biraz detaya inildiğinde (belki kasten değildir ama...);İşyerinde çalışan tüm kadınlar bayan ve çok güzeller. Hepsi mini etekli felan. Klimada ise bir erkek var. Tamirci de erkek...

Sanki... 8O Amaan neyse ya :roll:

anarchist_hippy demiş ki:
dream_cather demiş ki:
Vivident reklamı süper olmuş adama klima niyetine kullanılıyo

Aslında o reklamda biraz detaya inildiğinde (belki kasten değildir ama...);İşyerinde çalışan tüm kadınlar bayan ve çok güzeller. Hepsi mini etekli felan. Klimada ise bir erkek var. Tamirci de erkek...

Sanki... 8O Amaan neyse ya :roll:
Onu ben de farkettim(hem de detaya inmeden 8)) ve acayip dikkatimi çekti. Hatunların hepsi çok güzel ve hepsinin de süper dekolteleri var. Klimadan da adam çıkınca "Ne oluyor?" diye düşündüm ben. Senin de söylediğin gibi "aman neyse ya"

anarchist_hippy demiş ki:
İşyerinde çalışan tüm kadınlar bayan ve çok güzeller.
Kadınlar zaten bayandır :!: :LOL:

sevgiler...

bu reklamda çalışanlar bayan tamirci, klima erkek ayrımı yapılmasında bir amaç var beyler. bu anlamda kadınlara farklı bir yoldan mesaj erkeklere farklı bir yoldan mesaj verilmekte. nitekim sonuçta herkese bakın bu süperdir mesajı verilmekte ama neyse :)

öte yanda bu son opet-cem yılmaz reklamı/meselesi bence çok da ii olmamış

daha önce konuşuldumu bilmiyorum ama
ben pejonun çektiği reklam filmine tepkiliyim.hani şu arabasını pejoya benzetmek için duvarlara çarpan arabaya fil oturturan reklam.Ne yani bu adam gidip bu arabanın orjinalini alamazmı binbir türlü şaklabanlık yapmasımı gerek.hintliler aşağılanmış!!

AWAY_DELIGHT_AWAY demiş ki:
ben pejonun çektiği reklam filmine tepkiliyim.hani şu arabasını pejoya benzetmek için duvarlara çarpan arabaya fil oturturan reklam.Ne yani bu adam gidip bu arabanın orjinalini alamazmı binbir türlü şaklabanlık yapmasımı gerek.hintliler aşağılanmış!!

abi abrtıyorsun sen türkiyede bile o arabayı almak o kadar kolay değil

hindistanda almak dahada zordur sanırım ve aşağlama değilde başarı

söz konusu olabilir çünkü orda adamın azmini ve yeteneğini ön plana

çıkartıyorlar bence

gollum1234 demiş ki:
AWAY_DELIGHT_AWAY demiş ki:

abi abrtıyorsun sen türkiyede bile o arabayı almak o kadar kolay değil

hindistanda almak dahada zordur sanırım ve aşağlama değilde başarı

söz konusu olabilir çünkü orda adamın azmini ve yeteneğini ön plana

çıkartıyorlar bence
bence abartmıyorum.
Adamın başarısını takdir ediyorum o yaratıcılıkla o dandik arabaya benzer bişey yapacağına yeni bir araba imal ederdi bence.
Arabaya binip piyasa yapma olayınıda hindistana yaymıştır bu reklam tahminim
tebrikler pejo(orjinali umrumda bile değil)yaratıcı bir reklam.

Fanta'nın "Kal bamboucha!" sloganıyla sürdüğü bir reklam projesi var. İki eleman konuşurken pek bir şey anlayamıyorum ben, ama o iki elemanı tokatlayan iki güzel bayanın elleri oldukça ağır. Çat çut tokat atıyorlar elemanlara :LOL:

Sevgiler...

silent_guitar demiş ki:
Fanta'nın "Kal bamboucha!" sloganıyla sürdüğü bir reklam projesi var. İki eleman konuşurken pek bir şey anlayamıyorum ben, ama o iki elemanı tokatlayan iki güzel bayanın elleri oldukça ağır. Çat çut tokat atıyorlar elemanlara :LOL:

Sevgiler...

Bu Fanta reklamının orjinalinde de acaba dil bu şekilde yontulmuş mu?.Yoksa bizdeki seslendirmelerinde Yataş reklamındaki aileye mi özenmişler. Yataş'dan nefret etsem de burdakileri tuttum ben :)

"Var mı Nazo gibisiii !" :kustum
Böyle itici bir reklam olamaz...Reklamda kullanılan uzman görünümündeki amcadan reklamı seslendiren hatuna kadar...Reklam 3-5 saniye sürüyor ama bu kısa sürede ürünü ancak bu kadar saçma tanıtırsın... :)
Ha bu arada izlemeyenler varsa; Nazo, bir meyve suyu markası... :D

Geri