Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

fiat 'ın reklamı çok güzel éeğer sende mutluysan .... vs vs die gidio.. orda arabanın arka koltuğunda oturan ve başını sallayıp el şaklatan ve gülen kızı öpücüğe boğmak istiyorum ..çok tatlı yaaa

Turkcell' in son cellocan reklamında gecenin bir vakti "ne alaka" dedirten okul kıyafetiyle ders çalışan ablamız bana Yeşilçam filmlerinde önlükleriyle masa başında ödevlerini yapan çocukları hatırlattı :)

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız ve kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız ve kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

yeni değil ama tekrar yayınlanmaya başlayan teknosa reklamları çok güzel. adam manavda patlıcanı incelerken bunlar yenisi mi diyor manav da bugün geldi abi diyor. bu değil de bunların bi üstü varmış çok iyiymiş diyorlar. manavın yüz ifadesi süper :D bir de yine teknosanın başka reklamında balık tutan adam hiç bir tuttuğu balığın büyüklüğünü beğenmeyip denize atıyor ya o da süper.

telsimin fatih terimli reklamı süperdi ya.o zaman terim milandaydı ve italyan bir çocuk (söylediğine göre adı giovanniymiş) inter-milan maçı öncesi terimin arabasının önünü

kesiyordu.üstünde milan forması vardı ve fatih terime tam bir milan taraftarı gibi taktikler veriyordu.ama terim gittikten sonra formayı bi çıkarıyor,altta inter forması :LOL:

telefon konuşması ise son derece pişkince:''benden çok etkilendi,bütün dediklerimi yapacak.'' :LOL: :LOL: :LOL:

sevmediğim reklam filmleri herzaman jean reklamları olmuştur. hep kadın vardır ve onun partneri bi eleman. garip garip, salak salak hareketler yaparlar.

ayrıca peugeot reklamıda bence çok salakça.

turkcell'in iştecell reklamı güzel oluyor. hele o patron mükemmel dans ediyor ;)

saygılar

her türlü abes sloganı olan içecek reklamları sinir sebebidir... "ışığını yansıt" vs vs.. ayrıca içiyosun ortalık değişiyo, kumlara atlıyosun deniz oluyo fln...
ama yine de basket sahası havuz olan sprite reklamı ve müziği güzeldi :D

o reklamda çok kaliteliydi gerçekden. klip niyetine oturup izleyebiliyorsun.

ayrıca bu bebek bezi reklamlarıda çok gıcık. az önce bitanesini izledim çocuğun teki sızdıran boruya kendi bezini bağlamış. ne yani o bez 1-2 ton suyuda emebiliyor mu? yoksa 2 dakikada bir değiştirmekmi lazım. acaba o bebek bezini denize falan atsak denizide kuruturmu? yada öyle bişey işte

saygılar

Geri