Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

Birkaç gündür Vivident Fresh'in bir reklamına denk geliyorum. Sakız çiğneyen adama su sıkan delikanlı var hani. Yahu bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum uzun zamandır bir reklama. :LOL: Adamın kalktıktan sonraki bakışları...

turkcell reklamları gıcık oluyor genelde. iştecell muhabbetini de hiç komik bulmuyorum. hele şu gece yarısı, köyde yaşayan şivesiz konuşan, formayla ödev yapan -hiç gerçekçi olmayan- kıza daha çok sinir oluyorum. evet annecim, atletimi giydim annecim diyen ardaya da gıcık oluyorum. neyin var cellocan?

Ben bir Oralet reklamı bilirim yarım saat sürüyordu valla film gibi konusu falan vardı.Bir aile var salonda çoluklu çocuklu babanneli oturmuşlar muhabbet ediyorlar tabi söz dönüp dolaşıp Oralet'e geliyordu.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

araba reklamları müthiş oluyor son günlerde birine denk geldim de adamlar coşmuş resmen jeep tanıtılıyor kah örümcek kah böcek oluveriyor dağ bayır aşıyor muazzamdı valla ne diyim

nissan'ın reklamını izleyenler var mı aranızda. mükemmel bi reklem olmuş. hatta son zamanlarda izlediğim en süper reklam diyebilirim. zeka kokan ve şiddetle izlenmesini tavsiye ettiğim bi reklam. tebrikler

hasanayvenli demiş ki:
peuguet'nun son reklamı mükemmel :D
izleyin bi şekilde
:)

hulyaengm demiş ki:
nissan'ın reklamını izleyenler var mı aranızda. mükemmel bi reklem olmuş. hatta son zamanlarda izlediğim en süper reklam diyebilirim. zeka kokan ve şiddetle izlenmesini tavsiye ettiğim bi reklam. tebrikler
ya ben peuguet dedim ama acaba nissanın reklamımıydı o
benim bahsettiğim reklamda arabanın arka camında iki böcek bişiler yapıyodu araba da sallanıyodu :D

hasanayvenli demiş ki:
hasanayvenli demiş ki:
izleyin bi şekilde

hulyaengm demiş ki:
benim bahsettiğim reklamda arabanın arka camında iki böcek bişiler yapıyodu araba da sallanıyodu :D

yazdıklarından pek bişey anlamadığıma göre
aynı reklamdan bahsetmiyoruz :)
ama eminim senin tavsiye ettiğin reklam da güzeldir :)
bu arada youtube.com'a baktım nissan'ın reklamı var.
bence izlemelisin gerçekten çok zekice yapılmış bi reklam...

merhaba arkadaşlar forumda belirtilen reklamlargenelde aynı sevilen ve sinir olunanlar ben başka bi boyut getirim dedim benm en çok sevdiğim ve bu güne kadar yapılan bence en iyi reklamdı coca cola nın bi reklamı 1000lerce paraşütçünün havada coca cola şişesi haline gelmeleri müthiş bi görsellikti eski bi reklam ama hala hatırlarda

hulyaengm demiş ki:
hasanayvenli demiş ki:
hasanayvenli demiş ki:
izleyin bi şekilde

hulyaengm demiş ki:

yazdıklarından pek bişey anlamadığıma göre
aynı reklamdan bahsetmiyoruz :)
ama eminim senin tavsiye ettiğin reklam da güzeldir :)
bu arada youtube.com'a baktım nissan'ın reklamı var.
bence izlemelisin gerçekten çok zekice yapılmış bi reklam...
bence sen de benim dediğimi izlemelisin :)
şimdi bakıyorum youtube a

Geri