Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

curcunabaz,bizi ne kadar sevindirdin bilemezsin.gerçekten çok mutlu olduk.
bu verdiğin haber o kadar mühim ve sevindirici ki.sağol :twisted:

ya şaka bir yana doğrumu gerçekten.insanlara bu kadar işkence yapamazlar. :roll:

Ben takıldım bu PO Man a ya.Herifin yeni reklam filmi çıkmış.Arabaya dizel yakıt aktarıyo.

O değilde bu herif paso kışın yardım yapıyo iyi güzelde yazın napacak bu??
Lan insan istasyon müdürü falan yapar pompa ne be abiii:D

Şu maximum kard reklamlarına uyuz oluyorum ya.

Bide yine 14 şubat geliyor diye ortalığı pembeye boyadılar.SEvgililer günündende soğutuyorlar adamı.

çilek reklamlarında yatağın üstünde zıp zıp zıplayan çocuklardan,merinos reklamlarındaki ibodan,bal parmak ballarının reklam filmindeki buruşuk kadının ellerinden nefret ediyorum

uyuz demiş ki:
bağırsaklı burunlu beyinli bir reklam var onu seviyorum ama hiç sonuna kadar izlemedim ne reklamı o ya?:)

sanırsam yoğurt reklamı :LOL:
bi ara citreon.in bir reklamı vardı adam sabah kalkıyo bir şeyleri döndürüyo falan ev dönüyo köpek küçükken büyük oluyo ya ben ona bayılıyorum ya hele müziğine hasta kaldım...

son zamanlardada çocuk bezleri reklamlarına bayılıyorum hele bir tane kıvırcık varya hani kız arkadaşıyla buluşçak diye süslenen, bu nasıl şeydir ya..:)
bi de şey ımmm maykası ne deyip poposunu sallayan reklam ....galiba çocuk olunca ben bayılıyorum:)

tabiki vazgeçilmezim algida reklamları.....

marka hatırlamıyorum ama bi araba reklamı vardı...arabanın bütün parçaları reklamda yer alıyodu...parçalar birbiriyle domino taşları gibi etkileşerek son olarak arabanın sahneye çıkmasını sağlıyorlar...çk güzel bi reklamdı.reklamcı abiler ince düşünmüş saolsunlar... 8)

en gıcık olduğum reklamlardan biri kit-kat reklamı, 'tam sınıfta yanlız kaldık bi başladı ısırmaya dur dedim durmadı..vs vs' diye giden reklam. neden bilmiyorum.. bide bi japon bi amerikalı bide türkün trende gittiği akbank reklamı.. japonu evire çevire dövesim geliyor..

Adını tam hatırlamıyorum şu silent bilmem ne boruları var, adam başlıyorya hi baby diye ingilizce konuşmaya o reklam her çıktığında kendimi yerlerde buluyorum,ölüyorum gülmekten...Öyle çok güzel bir reklam da değil oysa ama inanılmaz güldürüyor beni...

biraz önce izledim de aklıma geldi..
vestel- ata demirer süper yaaa :)))
birde nescafe reklamları çok güzel
ama pepsi reklamı varya hani inşatta geçen.....onu seyrettikçe ayyy kalp atışlrım hızlanıyoo..

Geri