Diken

Sevgili Barock,

Albümü elimize aldığımız ilk hafta buluşalım. Yeri ve zamanı belirler, siteden duyuru yaparız. Biz bize olur, dertleşiriz. Albümü dinleriz, yorumlar yapar, öneriler getiririz. Bu mutlaka olacak, ama şu cd'yi bi elimize alalım, biraz sabır, az kaldı....

Sevgiler

iyiki 3-5 gün ugramadık siteye forum çoşmuş ben yokken yahu...taylan abi bu arada sen istanbul'da yaşıyorsun dimi??sanırım birkaç ay içerisinde istanbula gelecegim o zaman bir ziyaretimde benim olacak unutma :)

Gerçektende yukarıda durumu çok güzel açıklamıssın taylan. Yüregine sağlık. Bu arada geçmişte yaşanmış olaylarda biz biliyoruz sana ve yaptıgın müzigi karalamaya çalışan insanları , çogu şu an sürünmekte sen yine yılmadan azimdesin. Seni gerçekten cok taktir ediyorum. Yolun hep açık olsun. Her zaman yanındayız unutma. Bu arada album cıktıktan sonra fanlarla toplanmayı dusunuyormussun , istanbulda yaşayanlar gerçekten cok şanslılar. Umarım bizde anadoluda gorusuruz. Bu devran şarkısınıda çok merak ettim. sabırsızlıkla bekliyorum.

Sevgili Samedi,
Anadolu adlı bir şarkımız var albümde. Biz Anadolu'yu nasıl unuturuz. Bu şehrin iyice çivisi çıktı malesef. Sizlere bir şekilde ulaşacağım. Ya ben gelicem ya da siz buraya gelirsiniz. Mutlaka görüşmeliyiz. Sen hangi şehirdeydin dostum?
Bana mutlaka posta adresini yolla sitedeki mail adresimize.

Sevgiler

taylanayik demiş ki:
Sevgili Barock,

Albümü elimize aldığımız ilk hafta buluşalım. Yeri ve zamanı belirler, siteden duyuru yaparız. Biz bize olur, dertleşiriz. Albümü dinleriz, yorumlar yapar, öneriler getiririz. Bu mutlaka olacak, ama şu cd'yi bi elimize alalım, biraz sabır, az kaldı....

Sevgiler
bekliorum ve beklioruz abi

taylanayik demiş ki:
Sevgili Samedi,
Anadolu adlı bir şarkımız var albümde. Biz Anadolu'yu nasıl unuturuz. Bu şehrin iyice çivisi çıktı malesef. Sizlere bir şekilde ulaşacağım. Ya ben gelicem ya da siz buraya gelirsiniz. Mutlaka görüşmeliyiz. Sen hangi şehirdeydin dostum?

Sevgiler

abibilmiyorum ben çok inanıyor ve de güveniyorum sana herşey yoluna
girecek şehir şehir gezeceksin...şarkıların dilimizde yer edecek...

Taylan Ayık ın bassıstı derman karademırden herkese sevgıler.ben ılk profosyonel muzık tecrubemı Taylan Ayık ıle yasadım.album bence herkesın begenecegı turden.gercekten çok ıyı parcaların yer aldığı albumde bass ları tüm hünerimi kullanarak çalmaya çalıştım dıyebılırım.herkese selamlar :D

DERMANKARADEMIR demiş ki:
Taylan Ayık ın bassıstı derman karademırden herkese sevgıler.ben ılk profosyonel muzık tecrubemı Taylan Ayık ıle yasadım.album bence herkesın begenecegı turden.gercekten çok ıyı parcaların yer aldığı albumde bass ları tüm hünerimi kullanarak çalmaya çalıştım dıyebılırım.herkese selamlar :D

nihayet dogru yere geldin açtıgın baslıklar hep kitlendi :) sen baya snslısın biz meraktan çatlıyoruz burada album ne alemde ne olacak bitecek diye....

taylanayik demiş ki:
Sevgili Samedi,

Sevgiler

Dostum gerçekten çok iyisin sana çok teşekkür ederim. [email protected] adresine mail attım okursan sevinirim. Yolun hep açık olsun.

Arkadaşlar,

Hedef Büyük ve Ay Batarken albümlerini arıyorsanız size bir haberim var. Zihni Müzik Hedef Büyük cd'sini yeniden basabilirmiş. Ay Batarken ise elde kalan stoklar yüzünden şu an cd'si 1 YTL'ye satılıyor. İnanılmaz bir durum değil mi?
1 ytl'ye satılıyor ay batarken albümü.
Ne diyeceksiniz bu duruma?

bence zihni beyin yaptığı ayıp ya.1 milyona cd mi olurmuş.boş cdyi bi milyona alamassın.nasıl bir mantıkdır.hemde zihni müzik bu tür müzik yapan gruplara ve kişilere en çok desteği verdiğini sandığım şirketti.iğrendim şimdi.zaten bizim grubada yanlış yapmıştı.

deadly demiş ki:
İnsanlar cd nin içindeki emeği değil cd yi satmaya çalışırlarsa böyle olur işte :(

bu kadar kısa ve öz şekilde bu durum baska hiçbir şekilde anlatılamazdı...zihni müzzik'in bu tavrını anlayabilmiş degilim...elimde yeterli miktarda para olsa tüm cdleri alıp sonrada onlara iyisinden bi kaynatırdım baska denebilecek hiçbir şey yok çünkü...

Arkadaşlar,

Eleştirelim ama dozunda lütfen. Bu tüm gruplarımızın başına geliyor.
Sevgili Barock son satırı silelim derim.
Haklı olduğumuz konularda haksız duruma düşmeyelim.

Sevgiler

abi yapma etme gözünü seveyim ya aklın mantıgın alıyor mu bu işi senin? zaten küfür eder gibi olmuş yıllar sonra çıkıpta stokları 1milyondan satıyoruz diye...

Sevgili Phicoz,

Haklısın ama, boşver, bazı durumlarda ne kadar haklı olsak da eleştirilerimizi dozunda yapalım. O albümde bir yığın emek var. Gecemizi gündüzümüze katıp yaptık ama elimizde patladı işte. Şimdi de o albümü öyle 1 ytl'lik albüm raflarında görünce üzüldüm. Bu tip şeyler müzisyenin hevesini kırmamalı.
Biz önümüze bakalım.
Bu arada festival ile ilgili gelişmeler var mı?

Sevgiler

mesajlar atıldı gereken yerlere.cevap verileceği söylendi daha bişey yok.diğer mesaj atan arkadaşlara bilmiorum cevap geldimi.
bide aklıma takılan bişiy var taylan abiye sormak istediğim.Son Barışa Rock' ta neden yoktun.Teklifmi gelmedi.Neoldu.Normalde orada olman gerekirdi bence.

taylan abi şimdi adını vermeyeyim headliner şu populer arkadaslardan aldıgımız bi teklif beni resmen çıldırttı diyebilirim...beyfendiler 20,000ytl gibi bir miktar istediler bende yorum dahi apmadım sadece güldüm geçtim...artık bu işler için bir aracı sokarak diger isimlerle fiyatdüşürebilecek birisi yardımcı olacak...sponsor için o populer arkadaslara gerçekten ihtiyacımız oldugu için...olması için gecemi gündüzü birbirine katıp çalışıyorum sürekli onla ugraşıyorum...yacagız inşallah en azından gerçekleşmesi için gereken çabadan fazlasını gösteriyorum...

Barock,

Barışarocktan şimdiye kadar bize hiç teklif gelmedi. Barışarock organizatörlerini aradım ama geç kaldınız dediler. Bir kere o festivale çıkabileceğimi de hiç sanmıyorum. Diken döneminde de başvurduk ama olmadı. O kadar yırtındım geçen seneki festivaller için yine olmadı. RTN için de başvurduk ama bize seyirci olmamız gerektiği hatırlatıldı. Yani elimden geleni yapıyorum ama DİKEN'den kalma bir önyargıyla insanlar olumsuz bakıyorlar işte yapabilecek birşey yok. Zorla da adamlara beni çıkart sahneye diyemezsin ki...
Artık bizimle ilgili önyargısı olmayan bir tek isim var o da sevgili Özgür Ögöz. Sağolsun her sene elinden geldiğince bizi Bursa'ya çağırıyor.
Albüm çıktıktan sonra belki festivaller daha önyargısız yaklaşırlar diye düşünüyorum.

Geri