Diken

metanch4 demiş ki:
evet abi sonunda. artık elimizde kesin bi tarih var. yani tahtaya çizgileri çekmeye başlayabiliriz :)

cihat'ı görürsem yüzyüze konuşmaya çalışacam bu barışarock olayını.

sevgiler.
abi yapın artık bişiler.barışa rock ta çıkanlar Taylan Ayık tan iyi değil.İzleyelim şöle canlı canlı

samedi demiş ki:
Festival konusundaki çalışmalarım surmekte şu an için söylüyecegim pek bi şey yok ama olacak insallah. Ha bu arada barışarock festivali için boşuna kendinizi yormayın. onların amacı festival yapmak değil festival adı altında başka şeylere hizmet etmek. .

demişsin ya onu soruyorum :!:

Phicoz dostum şöyle anlatayım sana. ilk olarak festival için inanki çok ugraşıyorum şu an bazı kişilere derdimi anlatıyorum ama bana kesin bi cevap vermedikleri için bende burda bir şey yazamıyorum ama kesinleşen bir gelişme olursa hemen sizlere duyururum. Barışarock festivaline gelince o festival Taylan için cok umutsuz. Bu benim fikrim ama gorunen köy kılavuz istemez derler. Basrısarock festivali konusunda ki dusncelerimi anlatmıştım zaten yani anlıyacagın durumlar boyle.

Samedi,

Barışarock için çok umutsuz diyorsun ama belki adamlarla karşılıklı konuşabilirsek festivale çıkabiliriz. Önyargılı yaklaştıklarını biliyorum ama beni tanımadıkları ve kulaktan dolma söylentilerle beni hatırladıkları için böyle oluyor. Ben o festivale çıkabileceğimi düşünüyorum. Çünkü bende bu ülkede yaşıyorum, müzik yapıyorum ve her festivale çıkmaya, "özgür bir vatandaş" olarak hakkım olduğunu düşünüyorum.

taylanayik demiş ki:
Samedi,

Barışarock için çok umutsuz diyorsun ama belki adamlarla karşılıklı konuşabilirsek festivale çıkabiliriz. Önyargılı yaklaştıklarını biliyorum ama beni tanımadıkları ve kulaktan dolma söylentilerle beni hatırladıkları için böyle oluyor. Ben o festivale çıkabileceğimi düşünüyorum. Çünkü bende bu ülkede yaşıyorum, müzik yapıyorum ve her festivale çıkmaya, "özgür bir vatandaş" olarak hakkım olduğunu düşünüyorum.

Taylan inanki barısarock ve her festivale cıkmanı ben herkesten cok istemekteyim sakın beni yanlıs anlama barısarock konusundaki dusuncelerim insallah yanlıs cıkarda sen de o festivale cıkarsın. Sonucta bende bu sitedeki herkes gibi seni desteklemekteyim hemde en başından beri.

mevcut sitemiz albüm piyasaya çıkana kadar yayından kaldırılmıştır. albüm piyasaya çıktıktan sonra yeni tasarımlarımızla, içeriğimizle ve forumlarımızla yayında olacağız.
sevgiler...

Arkadaşlar,
Anlayışınıza sığınarak eski yayını geçici olarak kaldırdım. Albüm çıkışına biraz heyecan katmak için basit bir animasyon oluşturdum. Şimdilik sadece sessizce bekliyoruz. Albüm her türlü bürokratik işlemden geçti, Promolar basına gönderilmeye başlandı. Sıra matbaada. Matbaadaki yoğunluğa göre 19'unu biraz geçecekmiş gibi görünüyor. Yüzdük kuyruğuna geldik. Biraz daha bekleyiniz. Şimdiden nüzik marketleri bıktırıcı "daha gelmedi mi" sorularına başlayabilirsiniz.

Sevgiler

müzik marketlere siparişlerimiz verilmiştir :) beklemedeyiz :roll: ön bir tanıtım şart olabiliyor dikenin 3 albümünde de vokalleri taylan abi yapmıştı gibi...yahut,söz ve müziklerin çoğunluğu taylan abiye aitti gibi 8)
dikenin herşeyiydi de olabilir 8)
19u olmuş 22si olmuş çok sorun değil,2005 sonu itibariyle albüm elimizde...
yeni yıla yeni şarkılarla girecez
long live rockn roll :evil:

strong arm of the law :evil: :evil: :evil:

benim de sana güzel güzel haberlerim var o zaman taylan abi...festival gelişmeleri gün geçtikçe daha da olumlu gidiyor...büyük ihtimalle olacak gibi... :)

:) ya arkadaşlar bir haftadan fazladır yatalağım.baya bi gelişme olmuş.en geç bir hafta içinde albüm elimizdeyse süper beklemeye ve "Daha Gelmedimi"lere başlayalım :)

Geri