Diken

kalipardi demiş ki:
bu son albümü dost kitabevinde dinledim.(bu ilk 30 saniyesini dinleyebiliyorsun sadece).hoşuma gittiğini inkar edemem.hedef büyükten sonra bu albümün başyapıt gibi gelmesi normal aslında.umarım albümü biryerlerden bulurumda tamamen dinlerim.sevgi ve saygılarımla
forum hayatımda ilk kez mesajım silindi.o da ayrı bi konudur :D

o kadar şeyi albümü dinlemeden yazdıysan sana kocamaaaaaaaaaan bir YUH ve İNSAF diyorum

tüm söylediklerim hedef büyük içindi ve söylediklerimin arkasındayım.yalnız hayal için tek laf etmedim.hatta diğer albümleride dinler fikrimi yazarım dedim.açık yürekliliğimden ötürü takdir etmen gerekirken yuhlaman anlamsız.
bu ülkede değişirken dönüştüm diyenlerden ne çektiğimizi görüyorsunuz.her hıyarım var diyene tuzluğu kapıp gidemem.sevgi ve saygılarımla(sana yuh lan)

kalipardi demiş ki:
bu son albümü dost kitabevinde dinledim.(bu ilk 30 saniyesini dinleyebiliyorsun sadece).hoşuma gittiğini inkar edemem.hedef büyükten sonra bu albümün başyapıt gibi gelmesi normal aslında.umarım albümü biryerlerden bulurumda tamamen dinlerim.sevgi ve saygılarımla
forum hayatımda ilk kez mesajım silindi.o da ayrı bi konudur :D

potalsiyel korsan album alıcısı işte bi yerlerden bulurum cart crt diyecegine, gidip 30 saniye dinleyecegine otur albumu adam gibi dinle sonra yorum yap...hedef büyük harika bi album ancak begenmemiş olabilrsin bu eleştirilemez ancak o günün şartlarını da düşünmek hesaba katmak gerekir diye düşünmek gerekir...

hı hı evet o günün şartları.cem karaca'lar erkin koray'lar nasıl şartlarda yaptılar acaba.o günün şartı diye birşey yok arkadaşım sizi keklemek için uyduruyolar bunları.ki bence o günün şartları baya iyiymiş çünkü böyle kötü bir albümü çıkaracak şirket bile bulmuşlar.
albüm hakkında yorum yapmadım dinlediğim kısımlar hakkında fikrimi belirttim.yorum nedir bilmediğiniz için garip geldi sanırım.

önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan taylan ayık istanbul konserleri şu şekilde:

16.04.2006 / 17.00 - Dorock Rock Bar
19.04.2006 / 21.00 - Caravan Rock Bar
22.04.2006 / 00.00 - Roots Rock Bar

bu heavy metal şölenlerine bütün türkçe sözlü heavy metal sevenlerini ve herşeye rağmen sağ duyulu davranıp itin, kurdun ulumasına aldanmayan, tahriklere kapılmayan bütün sevenlerimizi davet ediyoruz. albümü edinemeyen arkadaşlarımız için konserlerimizde cd satışımız olacaktır.

sevgiler...

Borknagar demiş ki:
bu heavy metal şölenlerine bütün türkçe sözlü heavy metal sevenlerini ve herşeye rağmen sağ duyulu davranıp itin, kurdun ulumasına aldanmayan
itlerden kurtlardan bahsedeyim biraz.emir komuta zinciriyle çeteleşen bu hayvanlar hepimizin sağlığını tehdit ediyor.genelde sürünün en büyüğünden gelen emirlerle hareket ediyorlar.en ufak eleştride kuduz emareleri gösteren bu hayvanlardan allah özellikle müzikseverleri korusun.
neyse doğa bilginizi genişlettikten sonra hepinize sevgi ve saygılarımı iletiyorum. :D

kalipardi demiş ki:
Borknagar demiş ki:
bu heavy metal şölenlerine bütün türkçe sözlü heavy metal sevenlerini ve herşeye rağmen sağ duyulu davranıp itin, kurdun ulumasına aldanmayan
itlerden kurtlardan bahsedeyim biraz.emir komuta zinciriyle çeteleşen bu hayvanlar hepimizin sağlığını tehdit ediyor.genelde sürünün en büyüğünden gelen emirlerle hareket ediyorlar.en ufak eleştride kuduz emareleri gösteren bu hayvanlardan allah özellikle müzikseverleri korusun.
neyse doğa bilginizi genişlettikten sonra hepinize sevgi ve saygılarımı iletiyorum. :D

lan umarım sana attıgım özel mesajdan anlamıssındır bi şeyler. yok anlamadıysan gerisini sen düsün. Bidahada bole seler yazıp kafamı bozma benim.

beyler burayı olması gerektigi gibi kullanmaya ve de baı davranıslara ve kişilere aldırmadan devam etmeliziy ardı ardına konserler oluyor istanbul yıkılıyor kulagı olan herkes için...

kallipardi sana yazdığım güzel sözleride silmiş site yönetimi neden acaba ? dostum bak yazma bu forum a git sewidiğin beğendiğin sanatçılara yaz övgü yağdır baktın olmuyor çık yürü hawa al biraz git balık tut daha da olmadı atla denize yüz biraz ama bu forum a yazma

CARAVAN KONSERI

Yürekten söyle şarkılarını,
Altı tellinin hırçın çığlığıyla savrul rüzgara....
Aşk bitmez yeniden doğar
Bembeyaz kağıda dök sevdanı

TÜRKÇE HEAVY METAL, yarın (19 NİSAN ÇARŞAMBA) TAKSİM CARAVAN BAR DA....

Hepinizi bekliyoruz. Girişlerimiz ücretsizdir.

aYNaLI-SuCuK demiş ki:
bugün konserdeydim Taylan harika ancak seyirci kötüydü!
vala bende konserdeydim.dediğin gibi Taylan Abi harikaydı.Seyirci kötüydü kelimeni üstüme almıyorum çünkü konserin başından sonuna kadar ön tarafta şarkılara eşlik edip hadbang yapan bendim :) inanmazsan taylan abiye sor :D

22 NİSAN 2006 Cumartesi gece 00:00'da ROOTS BAR'dayız. Tüm Türkçe heavy metal sevenleri bekliyoruz.

rootsafis.jpg

16-19-22 Nisan konserlerimizde bizleri yalnız bırakmayan tüm dinleyicilerimize teşekkür ediyorum.

25 Nisan Salı günü Bursa Uludağ Ünivesitesi Görükle kampüsünde sahne alıyoruz. Bursalı Türkçe heavy metal sevenleri bekleriz.

Merhaba Taylan Abi ve diğer forum kullanıcıları...

Bugün Bursa konseri varmış ama ne yazık ki ben orada olamıyorum. Uludağ Üniv. öğrencilerinin mi ihmalkarlığı bilmiyorum ama konseri haber veren hiçbir afiş vb. goremedim. Konseri öğrenmem ise tamamen şans eseri : Bir arkadaşım TurkRock.com'a giriyor ve etkinliklerde gözüne çarpıyor ve artık saat, aileden izin gibi durumları göz önüne alırsak öğrenmemle başlayan heyecanım birden suya düşüyor.

Oysa 19 Mayıs şenliklerinde ne kadar da güzeldi.' Haydi Bursa! Şimdi Heavy Metal Zamanı! ' haykırışlarını unutmak mümkün değil. Ve o konserde diğer gruplardan alamadığım heyecanı Taylan Ayık ve ekibinden almak...

Umarım Bursa'ya tekrar gelmeyi düşünürsünüz. Gerçe bu biraz zor gözüküyor bugün konser olması nedeniyle... Belki de yaza doğru tekrar-Bar dışında bir yerde malum 18 yaş sınırlaması- konser düzenlersiniz. Eğer bir konser daha söz konusu olursa mümkün olan heryere bir afiş yapıştırılsın internete girme şansımız olmuyor her zaman.

Saygılar , iyi çalışmalar...

Selam dostum,
Konseri düzenleyen arkadaş heryeri afişledim demişti ama hava inanılmaz soğuk ve rüzgarlıydı. O yüzden katılım da düşük oldu. Ama sonlara doğru seyirci gaza geldi ve coşku had safhaya çıktı. Güzel ve eğlenceli bir konser oldu. Bursa'da tekrar çıkacak olursak gelişmeleri burdan ve sitemizden takip edebilirsin.

Geri