Zakkum

Raindog Resmi sitesinden haber!!!!
Su hayatta hersey vuku bulabilir demistik. Raindog, sizden gelen talebi kiramayarak haftada sadece bir geceligine Ankara'ya gelerek, bar programi yapacak...
Her Persembe saat: 21.30'da Garage'dayiz.

Dünyalar benim galiba :)

zakkkzakkum

Raindog artık Raindog değil ..
ismi bizzat grup tarafından büyük uğraşlar sonucu değiştirildi..ki ne değişti diyeceksiniz ..az sonra duyunca anlayacaksınız dildeki kaba zak ve şaklamaları..yani nerden çıktı bu isimde diyesi geliyor insanın aklına..çok sancılı idi bu dönem kediler bile dayanamayıp o kadar tırmalamadan sonra pess edip yanı...
kısaca yeni kullanım adı eski raindog isminini kullanan grup üyeleri yeni isimlerini kullanmaya başladılar bile de o geçiş döneminde bir boşluk oluşma artı bi de yetmedi arada kalma eski ismimize geri dönsek hissi yeniden haz etik mi dertleri ..
zor zor..
isim bu yani torba değil ki..
Zakkum bu arada isim az kalsın unutuyordum yazmayı da..

too demiş ki:
Raindog artık Raindog değil ..
ismi bizzat grup tarafından büyük uğraşlar sonucu değiştirildi..ki ne değişti diyeceksiniz ..az sonra duyunca anlayacaksınız dildeki kaba zak ve şaklamaları..yani nerden çıktı bu isimde diyesi geliyor insanın aklına..çok sancılı idi bu dönem kediler bile dayanamayıp o kadar tırmalamadan sonra pess edip yanı...
kısaca yeni kullanım adı eski raindog isminini kullanan grup üyeleri yeni isimlerini kullanmaya başladılar bile de o geçiş döneminde bir boşluk oluşma artı bi de yetmedi arada kalma eski ismimize geri dönsek hissi yeniden haz etik mi dertleri ..
zor zor..
isim bu yani torba değil ki..
Zakkum bu arada isim az kalsın unutuyordum yazmayı da..

Kardeş, Türkçe'yi unutmuşuz hafiften :D

Neyse, yeni isim hayırlı olsun.
Zakkum'un albümünü sabırsızlıkla bekliyoruz.

MG

dün akşam garage daydım bi arkadasımın tavsiyesi üzerine zakkum eski raindog u ilk defa dinlemeye gittik 3 arkadas...ama grubun vukalisti olan kişi işini yapmaktan çok abuk subuk konuşmayı tercih etti..yada bunu çok iyi yaptıgı için sahnede bunu daha çok tercih ediyor...söyledigi akıl almaz sözler hiç de hoş deildi...iyiki yanımda bi bayan arkadasım yoktu...bu sözler eger benm yanımdaki bi bayana söylenseydi eger hiç hoş şeyler olmazdı..sizden ricam kullandıgınız kelime ve kurdugunuz cümlelere dikkat etmenizdir!!!!!!!!!!!!! müzik olarak degerlendirecek olursam da gitar çok geride kalıyo ve şarkılar pek iyi çalınmadı açıkçası bana göre..büyütülecek bir yanı yok yanii bu grubun forumda yazılanlara bakacak olursak...bu arada grubun bestesi gecenin en güzel çalınan şarkısıydı tabi biz artık dayanamayıp çıkana kadar..zaten bardakilerin teker teker mekanı terk edip gittigini görmek kalitesizligin ispatı oluyor galiba..yine de çalışmalar da basarılar.

evet galıba bende o gece ordaydım solıst cok abuk sabuk konustu hep belden asagı konustu seyırcılere laf attı sımdı konustuklarının ceyregını buraya yazsam galıba bu sıteden atılırım zaten terbıyem musade etmez acıkcası bıdaha o gurubu dınlemeye gıtmıcem muzıkal acıdan bakmak gerekırse bence kotuyduler bı vokal ıyıydı ama kısılıgı hakkında aynı seylerı soylıyemıcem. seyırcılerle dıalog kurmaya kaltı ama ne konusucagını bılmıyo bence sadece ısını yapsın. muzıkal acıdan sıze basarılar...

harbi yaa o neydi öyle...bence herkesin ilk önceliginin işi olması gerekir...sahne sovu abuk subuk konusmalarla olmaz..aynı televizyondaki kadın programarına döndü bar programı!

evet sahne şovunu yaparken göz çıkartıyolar ama bence müzikal olarak iyiler .yani sonuçta onları dinleyen ve bar prıgramını takip eden bir kitle var gördüğüm kadarıyla .
başarılar dilerim

herkesi takip eden bir kitle var iyi yada kötü:)) buna sahne şovu demek de bence çok iyimserce...bilmiyorum o akşam mı kötüydüler ama ben hiç bi şey alamadım gerçekten...müzikal eleştirimin içinde sahne sovu!!! nun hiç bir etkisi yok.onu da belirtigim..saygılar...

cevremdeki insanların onerdigi bi gruptur eski adıyla raindog o malum gun bnde ordaydım ve gercekten solist olayın dozunu kacırdı bilmiyorum sahnede sureklimi boyledir kendisi fakat bncede pek hos deildi bnim de gordum kadarıyla bi hayran kitlesi war belki onlar bu grubu ooole bnimsemistir lafım yok olamaz zaten sesi guzel ozellikle placebo sarkılarında cok basarılı bnce yeteneklerini müzikal acıdan kullanmalı ve sahnede müzik yapmalı

zakkum ismi yaklasık 2 yıldır var artık resmilik kazanmıs çok da problem değil ii olmus
aynı zaman da zakkumu ilk defa sahnede dinleyen lerin tepkisi de hani şaşkınlık vermior çünkü zakkum yıllardır böyledir siz ne konustuğunu ne söylediğini boşverin dinlemeye dewam edin zakkum iyi grup dur ....
adamın en azından ayırt etme gibi çirkin bir özelliği yok o laubali olduğu gece eminim özlem tekine söylediği kelimeler kadar kötü konusmamıştır ....
:D

en son golgede (ya da barfly da) canlı olarak dinlemiştim (3 yıl fln oldu tabe o zaman ben velet :) hoş hala velet neyse) buyuk bi hevesle tatile gelmeden bi kez dinliim dedim ama dayanamadım keske bu kadar deişmeseydi ilk kez garageda cıkan bi gruba dayanamadım kactım, muhabbet geyik ii hosta bu kadar abartmakmı lazım fazla huysuz virjin hali olmus bence, bu halide sevenler vardırki bööle devam edilio :( neese basarılar diliorum...

Geri