Zakkum

Nokia Supersound yarışmasında ilk 10'a girememenize çok şaşırdım.

İllaki bir bildikleri vardır ;)

İtiraf etmeliyim ki "Ah çikolata" şu sıralar en sevdiğim Türkçe şarkılar arasında.
Kendinizi emekli etmezseniz bir gün bu şarkıyı resmi bir albümde göreceğime kesin gözüyle bakıyorum.

Başarılar :)

Ben ilk 11'i gördükten sonra 'Ah çikolata'nın listede olmamasına şaşırmadım aslında. Bu kadar güzel bi şarkı yakışmazdı o listeye zaten.
Kolay gelsin arkadaşlar....

valla bence listeye giren şarkılar farklılıklarını belli eder nitelikteler. birçoğu gerçekten güzel.
sadece ankaralı gruplar geç kalıyor.ben hala raindog sound'du nasıl bilmiyorum mesela.hebenneka diye bişey yapmışlar bi tuhaf,ah çikolata ayrı.ağlat beni bi ayrı.bu bence gruptaki kafa karışıklığının bir göstergesi.
yusuf bozma timi kurup,grubun sahnesini sabote edecem lan.şöyle bi 8-10 kişi bulsam ağzı laf yapan.

. yusuf bozma timi kurup,grubun sahnesini sabote edecem lan.şöyle bi 8-10 kişi bulsam ağzı laf yapan.[/quote]

Bu adamı bozmaya ordu yetmez gibi geliyor bana.. o kadar hazır cevap ki!!
En azından ben 1 kere dahi Yusuf'u bozabilen birini görmedim yıllardır izleyen biri olarak.
Ama denemekte fayda var yine de olursa Ankara'da bir ilki yapmış olursun ya da rezil olursun :) sonuçta bişey olursun ama :)))

thetears demiş ki:
ozgun1907 demiş ki:
Raindog her salı I.V. de imiş.Her gün başka bi yerde zaten :)

Birilerini rahatsız etmişe benziyor bu durum.. 51 promil denen grubun da reklamını yapmıştı Yusuf Dün akşam halbuki :( Yılbasında burdalar falan filan diye. herkesin bi alıp veremedeiği var bu adamlarla yaa.. :)

Kimseyi rahatsız felan etmiyor :) Tamamen yanlış anlaşılmışım.Forumu okudum yazmadığını görünce ben yazdım.Raindog la hiç bi alıp veremediğimiz yok , olamaz da.Espri anlamında söylemiştim her gün başka bi yerde çıtıklarını.Bunun neresi bizi rahatsız edebilir ki?!Kendilerine de başarılar dilerim..

Raindog, yIlbasI gecesi Crimson Bar'da sahne alacaktir..

Her Cuma gecesi saat:22:00'da Istanbul Kadiköy yakasindaki Crimson Bar

Adres: Caferaga Mahallesi, Kadife Sokak, 6/3 Kadıköy.
(Buddha Bar ve Karga'nın hemen yanında)
Tel: 0 216-337 46 43/346 88 14

-Her Sali gecesi 20:00-23:30 arasi IV Rock Bar

IV Rock Bar
adres: De Gaulle Sokak (Dögol Sokak), No:7, Tandoğan
(Eczacılık Fak. Karşısı)

-Her salı 24:00-03:00 arasi Overall

-Her Persembe saat:21:30 Garage

-Her Cumartesi saat:22:00 Dummy(Bar 24) de sahne alacaktır.

www.raindogband.com

Arkadaşlar bu gece Garage Rock Bar yeni yıl süprizlerinden sadece biri olan ; girişte alıcagınız biletle 3 adet Nokia marka cep telefonunu kazanma şansı veriyor

Raindog 3 Ocak Salı Akşamı son Ankara Programına çıkıyormuş.. Buradan duyurayım!! :( Ankara Barları Öksüz kaldı bir nevi!
Overall'da saat 11:30 da başlıyor program. tüm Raindog severlere duyurulur!

Bakınız Ekşi Sözlük "Raindog" Entryleri (Kertenkele-Güven Erkin Erkal şu Yuxexes'ten) ve Grubun Forum sitesi... (www.raindog.forumsplace.com)
Teoman'ın prodüktörüyle albüm kayıtlarına başlıyormuş adamlar.. Türkiye sallanıcak diyorum ben ve başka da bişey demiyorum. Ama Ankara'daki (Bu gece 3 ocak Salı 23:30) Overall'la sonlanacak) Bar hayatıma bir süreliğine ara verdiğimi de buradan duyuruyorum..

Yusuf DEMiRKOL'un Dogum gunu!!

Bugün, Türkiye'nin en nevi şahsına münhasır vokalisti, nefis insan Yusuf Demirkol'un doğumgünü!!!!!! Nice mutlu seneler onun olsun...

En son Raindog Forumundan aldıgım bilgiler...

valla umarım başarılı olurlar ama sitelerindeki şarkılarla çıkış yapmayı planlıyolarsa büyük ihtimalle hayal kırıklığına uğrayabilirler.Raindog sahne şovuyla açıklarını kapatıyordu ama şimdi müzikleriyle biyere gelmek zorundalar ne dielim herkes gibi bende merak ediyorum hayırlı uğurlu olsun

Geri