Kaan ve Kapris

Kapris grubu vokal:Fahri İlker Çaybaş,gitar:Ilgın Açıkgöz, bas:Serter Çaybaş, davul:Günhan Erengöl'den oluşmaktadır
1991 de Ankara da kurulan grup çeşitli barlarda hala canlı performans sergilemektedir.Şu an bestelerinden oluşan bir albüm 1-2 aya kadar piyasada olacaktır....çarşamba ve pazar günleri 8:30 12:30 da Ankara baraka rock bar ve perşembe nil bar da sahneye çıkmaktadırlar.
Bütün eleştirileri bekliyoruz...

aaaa sen acmissin bile hadi hayirli ugurlu olsun :LOL: :LOL: dilerim album ciktiktan sonra sizi en kisa surede amatorde degilde turkrock grup sayfalarinda goruruz. tum uyelere selam olsun :LOL: :LOL:

• Konu Sahibi Konu Sahibi
saol valla beni şımartıyorsun asıl senin grup çok başarılı olacak eee bizde olcaz tabii..:)görüşürüz Ankara ya dönünce herkese selam söyle...

ŞT sayfasinda grubu kurtaran adam Volkan, burada da sen olucan anlasilan Gunhan ;) ;) diger grup uyelerini de bekliyoruz buralara :roll: :roll:

bu arada fahriye de cok cok gecmis olsun. dilerim biran once iyilessin.

bir de bisey merak ettim soriim bari. istanbulda bar programi gibi bir olasilik var mi? kasetten sonra illaki olur da su an icin soruyorum.

sevgiler...

teşekkür ederiz istanbulda bar olayı düşünülmüyor albüm piyasaya çıktıktan sonra konser organizasyonları ve televizyon programları olacak:)

arkadaşlar süresiz değil ama bir süreliğine iptal oldu programlar kayıtlar bitene kadar pek rahat olamayacağız üzgünüz en kısa sürede görüşmek üzere 8)

vayy günhan kardeşim açmışsın sayfayı...
parçalarınızı sözüm ona getirecektin ama neyse 2 ay sonra artık albümden dinleriz :)
kaprise başarılar... (pastelede bekleriz)

Sizleri amatör gruplar sayfasından turkrock sayfasına taşımak bana nasip olacak heralde : )

Günhan Beylere çok selam . . .

Saygılar. . .

sevgili Kapris,başarılarınızın devamını diliyorum,
...ve sevgili Günhan umarım başarıların daimi olur,ben kim miyim?Karşı komşu pinokyo :)

8) Hooopppssss bende varım günhancım hayırlı olsun sayfa herkese saygılar daha öncede belirttiğim gibi gönlümüz kaprisle.....

uzunca bir aradan sonra nihayet bu pazar cikmissiniz barakada orada olmak isterdim dogrusu insallah en kisa zamanda :D :D

bu arada kayitlarin tamamlandigini biliyorum ama albu su anda ne asamada ve en onemlisi cikis tarihi belli mi?

tum grup uyelerine sevgiler ;) ;)

aaa bir de bu arada barakada sadece pazar gunleri mi cikacaksiniz?

oyle bir sey duydum sanki nildeki program devam ediyor mu peki yada edicek mi?

tekrar sevgiler, kolay gelsin.

:zipla :zipla

arkadaşlar albüm bitti klip bitti resimler bitti müzik kanallarında klip yayınlanıyor inşallah beğenirsiniz... :twisted:
nil'de çalmıyoruz uzun bir zamandır :alkıs

Album piyasada artık,e haliyle türk rock bölümüne taşıyoruz bu başlığı,klipte guzel olmuş,kolay gelsin . . .

Başarılar . . .

Geri