Haluk Levent

halugun sarkilari herzamanki gibi birbirinden güzel sesi olsun besteleri olsun ,mükkemmel!
bence fena degil

........

son albümle ilgili bir açıklama yapmış heralde arkadaş ama çösemedim niyeyse. onlar türkü oluyo yanlış hatırlamıyosam! hl nin şarkıları diye nerden çıakrdın yıllık anonim türküleri yaws! biraz yazarken adam gibi düzgünce birşeyler yazın beah!!!

18 mayısta adana da 19 mayısta da mersinde konser vardı.. ya bence ikisi de kusursuzdu.. gerçekten çok güzeldi yani rock müzikğe doyduğumu hissettimm ooofff off neydi o konserler öyle yaaa

Annemin Türküleri Gala Konserine 10 Şanslı HalukWEB Üyesi Davetli

Haluk Levent İstanbul’daki yeni albümünün Gala Konserine on halukweb üyesini davet ediyor. Konsere ücretsiz girecek olan on şanslı Halukweb üyesi ayrıca kuliste dostumuz Haluk Levent ile konuşma fırsatını bulacak.

27 mayıs Cuma günü Beyoğlu Ağa Camii sokağındaki Stüdyo Live’da gerçekleşecek konsere davetli olarak katılabilmeniz için her başvuran onuncu kişiden biri olmanız gerekiyor. Katılım Kodu Talep Formunu kullanarak başvuru yapabilirsiniz. İlgili bağlantı haberin en altında yer alıyor.

Tarih: 27 Mayıs 2005 Cuma
Kapı Açılışı: 22:00
Konser: 24:00
Adres: İstiklal Cad. Ağa Camii sok. Beyoğlu

ayrıntılı bilgi www.halukweb.com

haluk levent belli bi döneme kadar babalıını cem karacanın yaptıı anadolu rock müziiinin faal icraatçısı oldu..ama sanıyorum son dönemde dinamizmi sekteye uuradı....bence kıraçın piyasaya çıkması bu durumda etkili..çünkü şuanda gördüüm kadarıyla haluktan daha iyi icra ediyo anadolu rockunu..ayrıca film dizi müzikleri yapmayada koyulmuş durumda..kıracın dinleyici kitlesi artarken haluk statik konumda..kemikleşmiş kitlesiyle devam ediyo....biz buna çırpınış demeyelimde...yani haluk okadar ölümü arkadaşlar..yapmayın :D ...yıllardır anadolu rock müziine emek vermiş bi adam alt tarafı azıcık menepoz dönemine girdi o canlanmasını bilirr..türkü dostu biri olarak haluu ve kıracı gönülden destekliyoruz.....
ZORYILLAR

Aslında haluk'u fazla sevmem ama son albümünden bir kaç şarkısını dinledim dün gerçekten güzel söylemiş türküleri emirdağ ve çemberimde gül oya'nın müzikleri süper olmuş bence...

wanilyaa demiş ki:
rockerrocker demiş ki:
halukweb sitesini yapan kim arkadaşlar profesyonel bir ekip mi yoksa tamamen haluk fanlarımı

Sana birşey soracağım.Karşıdan nasıl görünüyor?Kim yapmış gibi geldi sana?

oldukça profesyonel göründü bana ama siteden haberler buraya bazı arkadaşlar tarafındanda taşınıyor ya acaba diye düşündüm valla kim yaptıysa çok güzel olmuş bizde başka bir rockçı dostumuz için böyle bir site hazırlamak istiyoruzda o bakımdan ;)

Geri