Haluk Levent

ya insanlar albüm çıkış tarihine niye bu kadar kafayı takıyor anlamıyorum.

şimdi borçlar hukuku gereği diyelim ki bir mal ısmarladınız ve parasını peşin ödediniz. o zaman tedarikçi o malı size söz verdiği tarihte tedarik etmek zorunda.

siz hepiniz, bütün bu yakınanlar önceden kaset parası verdiniz de haluk mu sizi hep oyalıyor.

adam kasetini planlar şu zamanda çıkacak der. sonra öngörülmeyen şeyler olur. gecikir. bir ay da gecikir bir yılda gecikir. bu durum haluk leventi haluk levent yapan unsurlardan bir şey eksiltir mi?

Bazı arkadaşlar yine kasetin çıkış tarihinin bir türlü belirlenememiş olmasından yakınıyorlar.bazıları da,ayatında işi gücü olmayanlar insanları BİLMEDENNNNN yargılayanlar da gelip sırf ben laf edeyim ben laf dokunduruyum ortalık kızışmaya yüz tutsun kendimi bi şey göstereyim diye yine tekrar ediyorum BİLMEDENNNN konusaşanlar da,yazı yazıyor...O arkadaş ya da arkadaşlar sanki ömürleri boyunca yüzlerce albüm çıkartmışlar....şu tarihte cıkıcak dendiğinde o albümü çıkartmış gibi konusan SÖZLERİNDE VE ÖZLERİNDE bir olan arkadaşlar!!!!....Acaba burda elleri tuşlara basarken kafalarındaki düşünceleri buraya yansıtmaya calısırken ne kadar biliyorlar..Acaba bir sorun mu cıktı acaba bir şarkıda mı takıldılar yahut da bir şarkının bi kısmı güzel olmadı gibisinden olasılıkları düşünmüyorlar mı burda klavye önünde baştan savma yazmak....ohh ne güzel..hele yazarken surattaki o "hıncımıııııııııı alıcammmm" sizden ifadesini yazılarda sergilemek muhtemelen kendilerini tatminden öte gitmediğinin en açık göstergesi....Şu anda bu yazımı okurken bile nasıl cevap yazsam diye ANLAMADAN ya da ANLAMAYA GAYRET etmeden çalışan parmaklara acıyorum....

Kardeşim hiçbir insan kasetin ne zaman çıkacagını bilemez sadece her sey yolunda giderse ortalama bir tarih verir.küçük prüzler varsa bile su tarihte cıkartıyorum der....Öyle her adama gidip de yok bilmem ne olayı gerçekleşirse ya da xxxx şahsı yurtdısında gelirse albüm tam olarak su tarihte cıkıacak gibisinden tarih veremez....ama nedense bazıları minnacık düşünüyo....Ve nedense o insanlar da bu albümü en son olacak insanlar oluyo:)

Kaset ne zaman çıkarsa çıksın ya da hiç çıkmasın..Ama bazıları anlasın ki önce herkes kendisine baksın sonra burada yazmaya yüz bulsun.

Saygılar

BisQuit

ogun demiş ki:
Bazı arkadaşlar yine kasetin çıkış tarihinin bir türlü belirlenememiş olmasından yakınıyorlar.bazıları da,ayatında işi gücü olmayanlar insanları BİLMEDENNNNN yargılayanlar da gelip sırf ben laf edeyim ben laf dokunduruyum ortalık kızışmaya yüz tutsun kendimi bi şey göstereyim diye yine tekrar ediyorum BİLMEDENNNN konusaşanlar da,yazı yazıyor...O arkadaş ya da arkadaşlar sanki ömürleri boyunca yüzlerce albüm çıkartmışlar....şu tarihte cıkıcak dendiğinde o albümü çıkartmış gibi konusan SÖZLERİNDE VE ÖZLERİNDE bir olan arkadaşlar!!!!....Acaba burda elleri tuşlara basarken kafalarındaki düşünceleri buraya yansıtmaya calısırken ne kadar biliyorlar..Acaba bir sorun mu cıktı acaba bir şarkıda mı takıldılar yahut da bir şarkının bi kısmı güzel olmadı gibisinden olasılıkları düşünmüyorlar mı burda klavye önünde baştan savma yazmak....ohh ne güzel..hele yazarken surattaki o "hıncımıııııııııı alıcammmm" sizden ifadesini yazılarda sergilemek muhtemelen kendilerini tatminden öte gitmediğinin en açık göstergesi....Şu anda bu yazımı okurken bile nasıl cevap yazsam diye ANLAMADAN ya da ANLAMAYA GAYRET etmeden çalışan parmaklara acıyorum....

Kardeşim hiçbir insan kasetin ne zaman çıkacagını bilemez sadece her sey yolunda giderse ortalama bir tarih verir.küçük prüzler varsa bile su tarihte cıkartıyorum der....Öyle her adama gidip de yok bilmem ne olayı gerçekleşirse ya da xxxx şahsı yurtdısında gelirse albüm tam olarak su tarihte cıkıacak gibisinden tarih veremez....ama nedense bazıları minnacık düşünüyo....Ve nedense o insanlar da bu albümü en son olacak insanlar oluyo:)

Kaset ne zaman çıkarsa çıksın ya da hiç çıkmasın..Ama bazıları anlasın ki önce herkes kendisine baksın sonra burada yazmaya yüz bulsun.

Saygılar

BisQuit

Bu sözlere ek olarak birkaç cümle de ben karalamak istiyorum....

Türkiye'de Haluk'tan başka bir sanatçı yoktur ki karşısına dkilip KASET NİYE GECİKTİ ULEYNNN tavırlarında ondan HESAP SORMAK anlamında yazıp çizebilesin,yıkıcı yönde,bilmeden eleştirebilesin...

Bu esnekliği ve hoşgörüyü size verdiği için;ve de bu samimi tavrı;resmen kendinizi sivriltmek,toplum içinde yer bulabilmek için kullandığınızdan ötürü; :x

bazen...bazen...

GÜLSEM Mİ,AÐLASAM MI ŞAŞIRIYORUM!!!!!!!!!! 8O :cry:

wanilyaa demiş ki:
ogun demiş ki:

Saygılar

BisQuit

Bu sözlere ek olarak birkaç cümle de ben karalamak istiyorum....

Türkiye'de Haluk'tan başka bir sanatçı yoktur ki karşısına dkilip KASET NİYE GECİKTİ ULEYNNN tavırlarında ondan HESAP SORMAK anlamında yazıp çizebilesin,yıkıcı yönde,bilmeden eleştirebilesin...

Bu esnekliği ve hoşgörüyü size verdiği için;ve de bu samimi tavrı;resmen kendinizi sivriltmek,toplum içinde yer bulabilmek için kullandığınızdan ötürü; :x

bazen...bazen...

GÜLSEM Mİ,AÐLASAM MI ŞAŞIRIYORUM!!!!!!!!!! 8O :cry:

Bizler çoğu zaman şaşırıyoruz kime ne söylememiz gerektiğini...EGOlarımız ağır basınca da aslında tam anlamıyla bir sanatçı olan Haluk Levente sataşıyoruz...eğer varsa onunla bir tutmaya yeltendiğiniz biri ya da birileri gidin onlara sanatçı diin...Neyse bu çok da önemli değil çünkü ogünün de dediği gibi BİLMEDEN DÜŞÜNMEDEN yazılmış birkaç karalama çalışmasından başka birşey değil bunlar...
Kaset işine gelince...Hiç bir zaman tam bir tarih verilmemiştir ayrıca şarkıların kusursuz olabilmesi için isterse seneler sonra çıkarsın kaseti..hiç kimse karışamaz,hiç kimse söz söyleyemez...kasedin sahibi Haluk Levent ve onunla çalışanlardır...bırakalım onlar karar versin ne zaman nasıl çıkacağına...
**konuşmak için konuşmayın,bir tek o zaman sizlere adam diyeceğim söz veriyorum insanlar...**

ya insanlar albüm çıkış tarihine niye bu kadar kafayı takıyor anlamıyorum.

şimdi borçlar hukuku gereği diyelim ki bir mal ısmarladınız ve parasını peşin ödediniz. o zaman tedarikçi o malı size söz verdiği tarihte tedarik etmek zorunda.
siz hepiniz, bütün bu yakınanlar önceden kaset parası verdiniz de haluk mu sizi hep oyalıyor.
adam kasetini planlar şu zamanda çıkacak der. sonra öngörülmeyen şeyler olur. gecikir. bir ay da gecikir bir yılda gecikir. bu durum haluk leventi haluk levent yapan unsurlardan bir şey eksiltir mi?
................................

iyi güsel hoşta neden sadece hl deyince zamanında çıkmıyor ben bunu anlamıyorum! başkası yazdığında çizdiğinde söylediğinde müzik marketlerde bulunuyo ve tarihinde çıkıyoda neden hl diyinc eolmuyor? bir kıraç bir teoman bir murat kekilli bile bunu başarabiliyosa... ozaman söylemesin kimse tarih. yapılan işler sistemsiz ve düzensizse elbette sorun çıkar. sorun çıkmaması için dsiplin olucak gerektiği şekilde.

ayrıca hl nin bir albümünde değil genel baktığında hep gecikmeli çıkmıştır. ben bu durumu çok iyi açıklardım ama neyse...

o halde düşünün bir firmada çalışıyosunuz ve size bir görev verdiler ve sizde ben şu günde bitirir teslim ederim dediniz. ama ogün geldi çattı ve sizin elinizde kocaman bir sıfır ve işinizi yetiştiremediniz. patronunuz veya o işyerindeki insanlara bu durumu ne şekilde anlatabilirsiniz? hatta bu sizin işinizin sonu bile olabilir.

elbetteki kaset çıakrmak kolay değil. eğer ki kaliteli birşey yapıcaksan! ama yok yapmicam diyorsan anında çıkarırsın saten. bakıyorumda zamanında albüm çıkmıyor verilen sözler tutmuyor diye bas bas bağıranlar şimdi yönlerini çevirmişler:=)) eee doğaldır...

neyse fazla kasmanın bir manası yok. ve 11 nisan oldu bakalım mayısa ertelices mi kasedi!

Birçok kişinin sevmemesine rağmen güzel müzik yaptığını düşünüyorum...Bence şarkıcıya sanatçıya sadece sanatıyla yada şarkısıyla bakmak gerekli yoksa hiçbirşeyin anlamı kalmıyor...

ya arkadaşlar neyin kavgasını yapıyorsunuz anlamıyorum..ne kadar saçma, boş şeylerle uğraşıyorsunuz...bırakın albüm ne zaman çıkarsa çıksın, enin de sonun da çıkacak değilmi? hem zaten elinizde hali hazırda bu adamın 10 tane albümü var değil mi? onları dinleyin..yani ben şahsen öyle yapıyorum ve bu da beni hiç rahatsız etmiyor. bırakın artık böyle saçma tartışmaları. siz burda tartışma ortamı yaratan kişilere cevap verdikçe o kişi ya da kişiler kendilerini bi halt sanıp sizleride kötü emellerine ortak ediyorlar ancak farkında değilsiniz...cevap vermeyin, kendi hallerine bırakın diyor doktorlar :D :D :D

daisy demiş ki:
ya arkadaşlar neyin kavgasını yapıyorsunuz anlamıyorum..ne kadar saçma, boş şeylerle uğraşıyorsunuz...bırakın albüm ne zaman çıkarsa çıksın, enin de sonun da çıkacak değilmi? hem zaten elinizde hali hazırda bu adamın 10 tane albümü var değil mi? onları dinleyin..yani ben şahsen öyle yapıyorum ve bu da beni hiç rahatsız etmiyor. bırakın artık böyle saçma tartışmaları.

ben de bunu diyorum işte.. :)
yani çıkacak işte sabredin alla alla

sanırım ragga anlamlı bi şeyler söylemiyor orda.

bi de arkadaşlardan bir ricam var.delinin biri kuyuya bir taş attığında çıkarmak için o kadar çok çaba sarfetmeyin. gerçekten kötü niyetle yazılmış şeyleri dikkate alıp savunmaya geçmeyin.

böyle yapınca haluk levent e de zarar veriyoruz. çünkü sevgili haluk bütün bu yazılanları okuyor ve çok üzülüyor.

onun ne kadar hassas biri olduğunu onu tanıyan herkes bilir.

artık pazar günkü toplantıları konuşmanın vakti geldi bence.

Tamam konuşalım da nesini konuşucaz...Yeterince somut bir durum...10 büyük ilde toplantısı var halukweb in aynıa anda...ben gidiyorum anakrada kine...haluk hayranlarını da bekliyoruz ayrıca...ek biligilere www.halukweb.com ulaşabilir arkadaşlar....

dün halukweb in aynı anda 10 ilde (yazıyla on) toplantısı vardı. ben istanbuldakindeydim.

boğaz manzaralı bir mekanda sıcak bir toplantı oldu. ayrıca sorgun ormanlarının katledilmesiyle ilgili antalya dan ünal bey ve zeynep hanım gelip bilgi verdiler

sanıırım yine eşgüdümlü bir ağaç dikme eylemi yapacak halukweb.

Geri