Djinn Stylo (Alternative Metal) - Ankara

Herkese tekrar mrblar!!! Tatil bittigine, Djinn Stylo'da burda olduguna göre atraksyonlar baslamali artik! Harbiden özlettiniz kendinizi! Hayir o diil sizi herhangi bir bar da ya da konserlerinizde dinleme sansi olmayanlar için üzülüyorum ben!! Biz tamam genelde stüdyo calismalarina gelmeye calisiyoruz! Abi tamam da gelemeyen adamlar icin nasil bir formülünüz var?? Ben burdan biraz çemkirmek isterim artik!! Sunuda söliim de kurtuliim bari!! Arkadaslar sizi ne zaman canli performans,haftada bir kere gidip cozutacagimiz,kezaa kazara birilerine asik olabilecegimiz, birasda alkol alabilecegimiz,eski ve yeni dostlar hep beraber dinleyebilecegimiz bir yerde görecegiz??? :twisted: Saygi ve hürmetler!!!!

önerciğim eyi söylemisin de sazın yoğk lan muahhaha :))) dediklerinin hepsini katılıyoruzm!!hani hani nerde nerde dinlediğimiz şarkıların türkceleri vokaliniz olan o artis de sözler hakkında pek bi sır vermeyip ser veriyoo :))) nys görecez bakam yakında....

mystery_machine demiş ki:
hani hani nerde nerde dinlediğimiz şarkıların türkceleri vokaliniz olan o artis de sözler hakkında pek bi sır vermeyip ser veriyoo :)))

Ewet abi duydugum kadarıyla grubun böyle bir yapılanması varmış!(Acaip yerinde süper bir karar) Ama maalesef parçaların türkçe sözleri elimize geçmedi-geçemedi :D (sürpriz sanırım) Zira Cey'den öle bişeyler sezdim ben :twisted: Neyse wallahi abi yerimde duramadan beklemekteyim ben!! Acaip gazım onuda söliimm! Bi konser ya da herhangi bir organizasyonda terör estirmeyi düşünüorum! (ilgililere duyrulur) Bu arada Tuna sen ne zaman geliosun lan tatilden! Kimseler kalmadı olm oralarda diiim ben sana :D

tekrar selamlarr :!: :!: :!: öner arkadaşımızın dediklerine tamamen katıliyorum.... bi barda faalan haftata birde olsa çıksanız hiç fena olmaz hem albüm öncesi bi kitle oluşturmuş olursunuz aynen çilekeş grubunun yaptığı gibi herifler hafta bir limonda çıkıyolardı kitlesi oturduktan sonrada albümü patlattılar.... sizde aynı şekilde yapsanız hiç fena olmaz

arkadaşlar çok beğendim performansınızı,çok samimisiniz.ama system of a down'dan epey bir alıntı yapmışsınız gibime geldi???
sizden toksijen adlı bir şarkı bekliyorum.
hadi eyvallah

Bütün grupların birilerinden bir şekilde etkilendiği doğrudur.sanırım bizim ETNİK yapmamızdan kaynaklanan bir benzetme sözkonusu olmuş.bu illaki olabilir.çünkü şu an etnik kelimesinin geçtiği her yerde s.o.a.d akla geliyor.sanırım buuurock17 böyle düşünmüş olabilir.iyi niyetli olduğunu düşünüyorum ve eleştirinede saygı duyuyorum.sonuçta eleştiri yüceltmek veya yermek için değildir.performansımız hakkında söylediklerin ve samimiyetin için teşekkür ediyorum.en yakında konserde yeniden görüşmek ve kaos yaratmak üzere...
saygılar.

barışarock ın en iyilerindendiniz,ayrıca bir system of a down fanıyım.şarkı isimlerinizi bilmiyorum ama war ve spiders'e cok benzeyen iki şarkı dikkatimi çekti.ayrıca sizi başka mekanlarda da dinlemek isterim.galiba istanbul'dan değilsiniz.eleştirilerimde samimiyim.sizi gerçekten çok sevdim.eleştirilerimi yanlış anlayan arkadaşlar olmuş.benim eleştirilerim sert değildi.system'a benzeyen birşeyler dinlemek de hoşuma gitti açıkçası.

Yanlıs anlayısım o zaman magdur görün !! Kimse kusura bakmasın !! Artık o kadar gaz oldum ki bir anda bu tarz çıkıslar yapabiliyorum!! Tekrarlanmıcaktır :oops: Saygı ve Hütmet bisden

buuurock17 demiş ki:
arkadaşlar çok beğendim performansınızı,çok samimisiniz.ama system of a down'dan epey bir alıntı yapmışsınız gibime geldi???
sizden toksijen adlı bir şarkı bekliyorum.
hadi eyvallah

Toksijen ismini bulan yaratıcı beynin önünde saygıyla eğilirim.

Etkilenmek değil ama kasap havası gamını kullanıyoruz bazen onu benzetmiş olabilirsin. Etnik ve sert müzikleri sevdiğine göre adresini ver Trojan'ın demosunu göndereyim. Samimi düşüncelerin için teşekkürler.

s.o.a.d amerikada bizim hakkımızda , BİZİM MÜZİÐİMİZLE ileri geri atıp tutarken ,ermeni lobilerine salak saçma bir sözde soykırım için bilmem kaç bin dolar bağışlarken ,konserlerinde türklere karşı neo-nazilik yaparken bizde armut toplamıyoruz.
bayrağı şöyle bir elimize alma konusunda tolga'ya katılıyorum.

Djinn Stylo taviz vermeden yoluna devam etmeli, haftada bir bar dusuncesi benim de kafama yatti, vitesi artırmak gerekiyor, istanbul' la daha sik baglantiya gecilmeli..
Istanbul konserinde kitlenin bariyerleri parcalamasi gozumun onunden gitmiyor.

Bariyerlere yakın arkadaşlar sarsıntıdan çekim yapamamışlar birader. Mesala Trojanın ortasından sonrası yok. Kamerayı kapatıp arkalara kaçmışlar.

sanırım kayıtlar barışarock'u görüntüleyen tv kanallarından alınmış ve benim bundan zerre haberim yok?? hemen bir açıklama lütfen!!!

djinn sitilo sizi barışa rockta dinleme fırsatım oldu.vocali çok beğendim.benimde sesim hetfield e benzer. ama vocalimde seninki gibi agresif bir saund söz konusu değil.çok sevdim seni.

bişe sorcam gitarist ve basçı arkadaşlar kaç yaşında? bana ölen abimi hatırlattı..

benim evde 3 telli bir klasik giar var (mi la re ) teli olan.inşallah divy ye girmek istiyorum.ama olmazsa da kendim grup kurcam tavsiyelerinize ihtiyacım var.Ne tarz öneriyorsunuz?

ama baştan söyleyim sizinki gibi agresif yapamam.detone vokalin bir müzikte bu kadar başarılı olabileceğini hiç düşünmemiştim.hakikaten tebrik ediyorum yolunuz açık olsun dostlar...

metalle kalın

konur_metalcisi demiş ki:
djinn sitilo sizi barışa rockta dinleme fırsatım oldu.vocali çok beğendim.benimde sesim hetfield e benzer. ama vocalimde seninki gibi agresif bir saund söz konusu değil.çok sevdim seni.

bişe sorcam gitarist ve basçı arkadaşlar kaç yaşında? bana ölen abimi hatırlattı..

benim evde 3 telli bir klasik giar var (mi la re ) teli olan.inşallah divy ye girmek istiyorum.ama olmazsa da kendim grup kurcam tavsiyelerinize ihtiyacım var.Ne tarz öneriyorsunuz?

ama baştan söyleyim sizinki gibi agresif yapamam.detone vokalin bir müzikte bu kadar başarılı olabileceğini hiç düşünmemiştim.hakikaten tebrik ediyorum yolunuz açık olsun dostlar...

metalle kalın

Teşekkürler... Basçı 32, gitarist 30 yaşında. Hangimizi benzettin acaba? İsmi neydi abinin belki tanıyoruzdur.

Sana hangi tarzı önerebiliriz ki? Çalmaktan zevk aldığın, öncelikle senin eğlendiğin, basmakalıp olmayan ( tabii bu sana kalmış ) her türü yapabilirsin. Eline hangisi geliyorsa, hiç bir kurala bağlı kalmadan, kasmadan yap. Müzik sana acı vermesin. Tüm bunlar için 3 tel bile fazla aslında. Tek tel bile yeter.

Tabi sordun söyledik. Ahkam kesmek haddimize düşmez. Yanlış anlaşılmasın.

Konserlerimize bekleriz. İstersen beste de veririm sana. İstersen tabi. Başarılar.

Geri