Sahte Gitarlar

Orjinalmış adamla baya konustum gitarın orjinalini nerden aldığını falan söyledi

Yakından ve net, headstockun adam gibi önden arkadan ve tuşenin bir iki yerinden bindingleri de görünecek şekilde resmini çektirebilir misin? Çok noktasından şüpheliyim, ama o resimlerde bu iki özellik çok dikkatimi çekti. Haydi flame maple ışıktan parlamasın, haydi tüm altın görünümlü aksesuar da vidalarına dek değişmiş olsun. Haydi pickgurad da sökülmüş olsun ki hiç fotosu yok, ama bu iki ayrıntı mühim.

EKLEME: Faturası da var mı? Varsa onu garanti için iste.

Yakından ve net, headstockun adam gibi önden arkadan ve tuşenin bir iki yerinden bindingleri de görünecek şekilde resmini çektirebilir misin? Çok noktasından şüpheliyim, ama o resimlerde bu iki özellik çok dikkatimi çekti. Haydi flame maple ışıktan parlamasın, haydi tüm altın görünümlü aksesuar da vidalarına dek değişmiş olsun. Haydi pickgurad da sökülmüş olsun ki hiç fotosu yok, ama bu iki ayrıntı mühim.
Abi gitarın köprüsüde değiştirilmişti yanlış hatırlamıyorsam.Standart lp'modeli.Neye bu kadar taktığını tam olarak anlayamadım.

Bana dediğine göre standart lp değil Lp custom zaten standart lp de o tarz headstock olmaz. Whatsaap ı tekrar yükleyip adama gitarın ilk fotolarını isteyeyim. Bana dediğine göre değistirmediği hardware ler hala gold
Standard olamaz zaten çift binding'den gidiyor direkt. Ama Custom ise ve söylenen modifikasyonlar varsa bir terslik var bence de. Yine de Hakan abinin dediği gibi headstock fotoğraflarını, varsa faturasını atsın bakalım.

Geri