Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Bu Ay epey bi alisverisim oldu. Yine genel olarak paylasmak isterim.
@CAJEMIR den amfi aldim. Sagolsun tereddutsuz her konuda yardimci oldu bana.

@ChordSolo dan boss rc2 aldim. kusursuz bir sekilde elime gecti.

Eh birde sevgili kardesim @AykanKK ilede tuhaf bir alisverisler icerisinde buldum kendimi. Herzamanki gibi on numara 5 yildiz.

Evren abi hakkında yoruma gerek yok zaten :)

Forumdan alisveris yapmanin en iyi yanı, guzel insanlarla tanışmak ve muhabbet etmek.. Yoksa buralarin o kadar tadi olmazdi :)
Forumu guzellestiren herkese tesekkurler..

@AykanKK ile de daha bizzat alisverisimiz yok ama gun asiri studyona geliyorum diye mesaja bogup sonra gidemiyorum. Guzel insan vesselam.

@cenk1111 'e ile güzel bir alışverişimiz oldu. Kendisine Jackson PS-2 gitar sattım, anlaştığımız gibi hemen parayı yatırdı benim gitarı iyice paketleyip kargoya vermem için sağolsun 1 hafta sabırla bekledi. Forumda çok aktif olmadığını görüyorum, kendisiyle gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz ;)

@cenk1111 'e ile güzel bir alışverişimiz oldu. Kendisine Jackson PS-2 gitar sattım, anlaştığımız gibi hemen parayı yatırdı benim gitarı iyice paketleyip kargoya vermem için sağolsun 1 hafta sabırla bekledi. Forumda çok aktif olmadığını görüyorum, kendisiyle gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz ;)
güzel düşüncelerin için teşekkür ederim - aynı şekilde karşılıklı özenli bir alışverişimiz oldu - aynı şekilde gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz - aynen belirttiği gibi güzel bir gitarım oldu - çok selamlar:)

1 haftadir elimde biriktirdigim nakitim tatil icin geldigim istanbulda done dolasa strat veya tele ariyordum. Ama begendiklerim icinden dahi ne alsam cok mutlu ayrilamayacaktim. Tele konusunda bi kac fikir danismak icin @ogulcaan a ulasmistimki. Kendisi 2-3 gun sonra kendi Baja telesini satabilecegini soyleyip beni kasindirdi :) Aradigim bi seri olmasi nedeniyle tereddut etmeden aliyorum dedim. Araya bayramin girmesi vs nedeniyle surec uzasada hergun 2-3 kez telefonla arayip 3-4 kargo firmasi otobus firmasi ambalajci vs gezerek gitari en iyi nasil kargolayacaginin cevabini aradi ve benden 5 kat temkinli davrandi. Gigbagli gitar en ufak hasar almadan potanslarina kadar cok guzel korunmaya alinmis vaziyette elime ulasti. Ne kadar tesekkur etsem az ilgin alakan emegin icin. Ogulcan ile Alisveris yapacak arkadaslar; karar verdiginiz an havalenizi yapin ve bekleyin. Surec uzadikca daha avantajiniza olacaktir :D Tertemiz kullanilmis olmasida cabasi. Tekrar tekrar tesekkurler @ogulcaan :)

1 haftadir elimde biriktirdigim nakitim tatil icin geldigim istanbulda done dolasa strat veya tele ariyordum. Ama begendiklerim icinden dahi ne alsam cok mutlu ayrilamayacaktim. Tele konusunda bi kac fikir danismak icin @ogulcaan a ulasmistimki. Kendisi 2-3 gun sonra kendi Baja telesini satabilecegini soyleyip beni kasindirdi :) Aradigim bi seri olmasi nedeniyle tereddut etmeden aliyorum dedim. Araya bayramin girmesi vs nedeniyle surec uzasada hergun 2-3 kez telefonla arayip 3-4 kargo firmasi otobus firmasi ambalajci vs gezerek gitari en iyi nasil kargolayacaginin cevabini aradi ve benden 5 kat temkinli davrandi. Gigbagli gitar en ufak hasar almadan potanslarina kadar cok guzel korunmaya alinmis vaziyette elime ulasti. Ne kadar tesekkur etsem az ilgin alakan emegin icin. Ogulcan ile Alisveris yapacak arkadaslar; karar verdiginiz an havalenizi yapin ve bekleyin. Surec uzadikca daha avantajiniza olacaktir :D Tertemiz kullanilmis olmasida cabasi. Tekrar tekrar tesekkurler @ogulcaan :)
Ben de cok tesekkur ediyorum, karar verir vermez Yiğit hesabima odemeyi yapti. Alisveris boyunca rahatsiz ederek tatilini mafettim ben de tabiki :D. Ama sonucta sorunsuzca alisverisi tamamladik. Guvenle alisveris yapabileceginiz birisi.@ygtcskn .

Benim icin diger gitarlarimdan degerli bir konumdaydi bu gitar. Birazcik uzucu olsa da acil para ihtiyaci sebebiyle ayrildim gitardan. Insallah tatmin eder, zira rakipleri buyuktu bayagi :D.

Geri