Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Bence de eder. Hatta borçlu bile çıkar.
Sağolasın. Tatsız durumlar ama evler sigortalı olduğu için sıkıntı olmayacak. Fakat atık su tesisatı olduğu için tüm borular bizim banyo tuvaletlerde dolayısıyla inşaat bizim evde :(
Vallahi onunla benim ilgim yok, ikiye bir, siz cok guclu oldunuz ben kacayim elimdekileri kurtarayim :D.
Gecmis olsun bu arada. Sigorta kurtarmis cidden.

@alik nickli Ali Bey'den amfi aldim sorunsuz bir alışverişti. Saolsun Kadikoye kadar getirdi koca amfiyi :)
@Senkal nickli Serkan'dan footswitch aldim. Benim amfiyle uyumsuz cikti. Saolsun cok yardimci oldu amfinin orjinal footswitchinin semasina uygun lehimlememi sagladi.
@idk_7 nickli İstem Abi'den daha yeni bir gitar aldim. Bir tanidigim araci oldu Bursa'da oldugu icin. Sorunsuz bir alışveriş oldu kesinlikle guvenebilirsiniz. Kendisine burdan teşekkür edip gitarimi elime almayi bekliyim en iyisi :D

Ben sana degil sap aski pimi yollamam guvenip bu saatten sonra nerden bilicem hangi decalle neyle yaptigini bi kac dekalin disindaki kontur ler diger harflerden farkli renk yarisi silinmis harfler akmis flu sekilde bunu mu luthuerler kullaniyor
Behiç Bey dürüst insandır aynı zamanda para konularında da cömerttir. 10 tanesini 40 TL'ye aldığın şeyi tanesi 20 TL'den satışa çıkarmak hem de ürüne bu kadar laf ederek.. ben anlayamadım şahsen, ciddi tezat var.

Son düzenleme:
Elimde kalmasin diye satisa cikarttim evet geri almak istemedi cunku satmak benim hatamdi bunu kabul ediyorum ama bende bu forumda bukadar arkadasin icinde zor durumda kalanda ben oldum onlarca kisiyle alisveris yaptim aldim sattim hicbiriyle sorun yasamadim tek sorun bu alisveriste oldu o yuzdende bosuna burada itibarim dusuyor bu hic hos degil

Geri yollamak istememiş olabilirsiniz ama tanesini 4 TL civarına elde ettiğiniz ürünün satışından 20 TL isterseniz, insanlar pek tabii olarak karşı tarafa sempati duyar daha haklı görür.

Elimde kalmasin diye satisa cikarttim evet geri almak istemedi cunku satmak benim hatamdi bunu kabul ediyorum ama bende bu forumda bukadar arkadasin icinde zor durumda kalanda ben oldum onlarca kisiyle alisveris yaptim aldim sattim hicbiriyle sorun yasamadim tek sorun bu alisveriste oldu o yuzdende bosuna burada itibarim dusuyor bu hic hos degil
Bunları satışa koymanın yanlış olduğunu kabul ettin eyvallah, nihayetinde beş para etmez değillermiş ki tanesine sen kendin 20TL fiyat biçmişsin. Burada hatanı kabul etmen bir erdem anlıyorum ki sen de kötü bir adam değilsin. Ama kendi itibarını Behiç Bey'i kötüleyerek kazanamazsın, bu mesele tatlıya bağlanırsa ikiniz bu başlığa "biz anlaştık" yazarsanız kimsenin aklında ne marzini ne de behicayhan hakkında bir soru işareti kalır. Behiç Bey'i bildiğim kadarıyla o zaten işin maddiyatında değil, el emeğini kötülemene kızmış ve bozulmuş. Bu arada hakkaten kendisi becerikli diye biliyorum ben. Daha önce kendi yaptığı ve kullandığı afilli görünen bir kabin için ilan açmıştı çok beğenmiştim ben, yaptığı board gibi bir şeyi daha ilan açtığında görmüştüm işçiliği çok iyiydi. :D

Bu tatlıya bağlanamayacak bir mevzu değil, çok daha beter şeyler dönüyor allah aşkına... Bozuk, sahte, tamirli ekipmanları millet birbirine iteleyip kaçıyor. Konuşup anlaşın bence :)

Son düzenleme:
Mustafa teşekkür ederim güzel sözlerin,değerli görüşlerin için,çalmanın dışında oyma,boya,cila,kablo,devre,pedalboard,hardcase,kabin kaplama,süsleme vs..bu tip işlerle uğraşmayıda severim.
Ekte Şakir kardeşimizin uygulamadan sonra olumlu görüşleriyle bana whatsapp'tan gönderdiği fotoğrafları ekliyorum ve bu fotolara göre yorum yapayım;
Ben yetenekli biri değilim,bu decal uygulamasını öğrenene kadar 2 strat sapı çöpe attım ve onlarca kez de başarısız denemeler yaptım. Bu nedenle Şakir'in ilk denemedeki sinir bozukluğunu çok iyi anlayabiliyor ve bu sarfettiği sözleri bu kızgınlığına bağlıyorum.Bu meretin cımbızı özel,kesimi özel,zımparası özel,suyunu almak için ped'i özel,koruma cilası özel,özel de özel....
Bu film, sticker gibi yapışmıyor,arkadaş yapıştırmada sırasında altına hava boşluğunu alamadığı için rijit yapışmamış,o beyaz parlayan yerler yapışmayan yerlerdir.Bunun nedeni kenar konturlarını makas ile kesmiş,tırtık tırtık görünüyor.Sap squier ya da ona benzer uzakdoğu sapı,bu saplardaki cilanın yüzeyi USA lere göre daha pürüzlüdür,yapışma alanını 800-1600 lük zımpara ile cam pürüzsüzlüğüne getirmek gerekir vs..vs...Tam yapışırsa ancak jiletle kazıyabilirsiniz yüzeyden.Bu bildiğimiz maket çıkartmalarıyla aynı materyal olan waterslide film kağıttır.Fender in signature headstocklarıyla da aynıdır.En son geçen sene Müzisyen Cenk Tevetoğlu'na vermiştim,telecaster'ına uygulayıp bana fotoğrafını attı,hatta bugün Şebnem'in yeni klip çekiminde kullanılacak bu tele demişti o zaman.

İşe dönmem lazım toparlayayım,kimseye kırgınlığım yok,benlik sorun yok,anlık sinirler olur arada unutalım gitsin.Hevesinizi kırmayın hemen,çekeceğiniz sıkıntıya iyi sonuç aldığınızda duyacağınız keyif değecektir. Tabi sevmek lazım bu tip işleri...Sevgiler saygılar.

Dosyalar

• IMG-20150627-WA0000.jpg
    IMG-20150627-WA0000.jpg
    140.6 KB · Gösterim: 294
  • IMG-20150627-WA0001.jpg
    IMG-20150627-WA0001.jpg
    138.4 KB · Gösterim: 432
Geri