Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

username demiş ki:
raistlin bana da iki kez aynı olayı yaşattı başka bi meseleden dolayı burda satan kişi bendim. ben de çok sinirlendim ama çok da takmadım çünkü bu çocuk daha 17 yaşında tabii ki hatalar yapacak ama umalım ki ders alsın. keza ben dersimi aldım 18 yaş altındakilerle kesinlikle iş yapmıcam :)

dostum, elemanın lise sona giden bir çocuk olması ayrı daha bu yaşta şark kurnazlığına başlaması ayrı, neyse.

DrB, sevindim, sorunun hallolmuş, geçmiş olsun.

arkadaslar bende 17 yasındayım ama kimseyi kırmışlıgım yoktur hayatta bu rastline de mal gibi kefil oldum iyi gibi gordum cocugu kendimden utanıyorum bidaha ince eliyip sık dokicam durustluk bneim için herseyden onemli deseki vaz gectim satmıyorum vericem her neyse ama zamanında solese şimdi cocukla konustum rastlin le salladım amfiyi arkadasa verdim ole atlattım falan diyor neyse gecmiş olsun split

alışveriş

arkadaşlar söylemeden geçmem çok büyük haksızlık olur...çağlar adlı arkadaşla alışverişim oldu...her yönden çok memnun kaldım...kendi aleti için çok temiz dedi..gerçekten öyleydi..kargo konusunda diğer konularda hiç sıkıntı yaşamadık...çok iyi bir arkadaş...her yönüyle güvenebilirsiniz...
teşekkürler çağlar kardeşim....seninle her türlü alışverişte gözü kapalı varım...

outlaw nickli arkadaştan bugün gt6 satın aldım. herşeyiyle süper bir alışveriş oldu. teşekkür ediyorum kendisine buradan. keşke herkes onun gibi olsa...

walla pscyo rumuzlu arkadastan bişey almayın derim ben konusuyorsunuz hangi gün alıcagınıza karar weriyorsunuz ama ondan sonra adamdan ses seda cıkmıyor sanırım buda 18 yas altı sendromundan

Bence olay aracı olmaktan kaynaklanıyor.Herkez kendi malını satsa hiçbir sorun çıkmaz.Ayrıca Bende 18 yaşın altındayım ve şimdiye kadar iki gitar 3 amfi bir pedal sattım hepside temizdi ve sağlamdı ve sattığım elamnların 3 gün içinde elinde oldu(Aydındayım).Lütfen genel
konuşmayalım 18 i geçen adam oluyor diye bir kural yok...

username demiş ki:
aslında 18 yaş olayı biraz acımasız oldu çünkü capcup nickli arkadaşla da bi alışveriş yaptık hiç bir sorun olmadı ben amfiyi baya ucuza verdim ama mutlu da oldum işte kişiden kişiye farkediyo neyse :) fazla takılmayalım...

arkadaslar 18 yasla ilgili lafima çok taktiniz ama sanirim altindaki yazdigim mesaji görmediniz tabii ki genelleme yapmak yanlis olur.

Solonor nickli arkadasa gecen gunlerde cok sevdigim gt6'imi sattim.baslarda cok kararsizdim satma konusunda,ancak bu arkadasin bana güven vermesiyle aleti huzurlu bir sekilde sattim.aleti hakkettiği gibi kullanabilecek bir arkadas ,gözüm arkada kalmadi kisaca..satici gibi alicida cok onemli bence..cok güzel bir alisveristi arkadasim güle güle iyi günlerde kullanırsın insallah..

cyberknight lakaplı arkadaşla güzel bir alışveriş yaptık. kendisinden aldığımız ampli söylediği gibi temiz ve yeni çıktı. böyle söylüyorum çünkü imkansızlıklardan ötürü sözüne güvenip denemeden teslim almıştık.

kendisine teşekkür ediyor, yarışmada başarılar diliyor ve bir daha istanbula gelişinde bekliyoruz :)

Ehehehe çok saol abi :)= Bende senden acaip memnun kaldım :)= Sabah ilk iş İstanbul'da otele gidip sonra amfiyi split'e götürüp satmak oldu :)= 2 iş bir arada gibi birşey :)= Arayacağım abi merak etme...
...Sevgiler&Saygılar...

Geri