Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Manyetik bu sabah tertemiz elime ulaşmıştır.. tşkler tolgacan.. arkadaşın dediği gibi sanki hiç kullanılmamışş.. tabi gitara hala takmadım tonlarını bilemiyorum .:) onlarda taktıktan sonra belli olacak..

togay'dan gitar aldım. geldiğinde yaptığı ambalaji açmak için 15 dakika harcadım o ne kadar zaman verdi paket için bilmiyorum. ellerine sağlık togay... nedendir bilmiyorum kendisiyle ilk alış-verişim olmasına karşın ona inanılmaz bi güven duydum. boş olmadığından ben eminim siz de olmalısınız...

teşekkürler raistin17

caner tesekkür ederim aynı seyleri bende senin için düşünüyorum..arkadaslar güvenebilirsiniz sonuna kadar..aynı sekilde caner'de gitarını cok güzel paketlemisti kargoda hiçbişey olmamıs sapasağlam elime ulastı alet....ikimize de tekrardan hayırlı olsun abi :) nice alışverişlere

hehehe :) değiştir togay.. :) ben realistin demedin raistlin dedim :p

Ayrıca Alcoholik benim hemşerim. aynı mahallede oturuyo sayılırız. Ve ikimizde K.... :p hahahahahha orası bizde kalsın..

Bijen' e preamp sattım.

Kusursuz bir alış-verişti, gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir arkadaş.

Kendisine burası vasıtayla bir kez daha teşekkür ederim.

Daha önce bu başlığa dikkat etmemişim, şimdi yazayım, Slaytanic nickli arkadaştan S.Duncan stk-s1, Hellhound isimli arkadaştan da Dimarzio Evo. manyetik satın aldım, iki alış-verişte de sorun yaşamadım, kendilerine çok teşekkür ederim...

duncan demiş ki:
Daha önce bu başlığa dikkat etmemişim, şimdi yazayım, Slaytanic nickli arkadaştan S.Duncan stk-s1, Hellhound isimli arkadaştan da Dimarzio Evo. manyetik satın aldım, iki alış-verişte de sorun yaşamadım, kendilerine çok teşekkür ederim...

Gerçekleştirdiğim en hızlı alışverişti.Ben teşekkür ederim :)

fender_usa demiş ki:
hehehe :) değiştir togay.. :) ben realistin demedin raistlin dedim :p

Ayrıca Alcoholik benim hemşerim. aynı mahallede oturuyo sayılırız. Ve ikimizde K.... :p hahahahahha orası bizde kalsın..

evet köksal abim hemşerimdir ve bana sözü vardır (anladın sen anladın;) ) en kısa zamanda sözünü yerine getirmesi dileğiyle herkese slm herkese sevgi...

rastansaga demiş ki:
Ozbeksel nickli abimiz ilen güzel bir alış-verişimiz oldu. Kendisine teşekkür ediyorum.

Aman efendim ne demek?
Rastansaga'yla alışveriş yapacaklara duyurulur, ince eleyip sık dokuyan bir arkadaş. bence iyi de ediyor. herkes bu hassasiyeti gösterirse sanırım problem yaşama ihitmali de sıfıra iner.

bol "333"lü fotoğraf çekmeler... :)

Saolsın hocam. Böyle bir meslektaşımla bu vesileyle tanışmış olmak benim için zevkti. Çok incelemek ise karakterimde var napiyim :) Taşınma olayında kolaylıklar dilerim.

bundan onceki 23 sayfada da hakkinda kotu bisey yazilmamis olduguna emin oldugum guzel arkadasim goktug (cybernight) adamin hasidir.her zaman her alisverisinizde kendisine guvenebilirsiniz.

dun is bitse parani bugun tak diye aninda yolliycak dunya tatlisi oyle de guzel bi insandir. :) operim goktug, bankaya bakicam kontrol etcem simdi, bi sikinti varsa solerim...

Göktüğ'a ben de teşekkür ederim.

Bir Peavey Amfiyle Yamaha Klarnet aldım kendisinden. İkisi de sorunsuz ve temiz.
İlk söylediği fiyatlar makul olmasına rağmen gene de indirimler yaptı ikisinde de.

Sağolsun.

Geri