Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

mr_mojo demiş ki:
Kehanet_Emre rumuzlu Emre dostumdan amfi satın aldım.Kendisi Ankara'da benim İstanbul'da olmama rağmen IQ seviyesi ortalamanın çok altında gezen kargo şirketi çalışanları dışında sorunsuz bir alışveriş yaptık.Kendisi benim emin olamamam sebebi ile ricam üzerine amfi ile her türlü kayıdı yapıp bana ulaştırdı,'öncelikle alıcının mennuniyeti' ilkesi ile hareket etti,kendisine çok teşekkürler.
Kendisi ile her türlü alışverişi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz,ayrıca ekipmanına temiz bakan bir arkadaştır.

Çok teşekkür ederim Arda ' cım . ( mr_mojo)Arda ' nında bana olan güveni için teşekkür ediyorum.Onada güvenebilirsiniz alışveriş yaparken ;)

death-lead kardese ilan vermis oldugum US vintage strat manyetigi satmis bulunuyorum. yok gondereyim ben dedi ve gonderdi. az once konustuk denemis memnunmus manyetikten vs. sevindim... yaninda ilanda olmayan 1-2 parca daha eklendi toptan aldi...

daha once tanismisligimiz yazismisligimiz yoktu... kendisi telefon vs. konustuktan sonra bana guven gosterip. yola cikarabilecegim gunden 2-3 gun once gonderdi...

guveni icin tesekkur ederim... hayrini gor...

netice: iciniz rahat olabilir, tekrar alisverisim olsa bir sorun yasayacagimi dusunmeden rahat adim atarim yine

eyvallah. arkadaştan fazlasıyla memnun kaldım.hatta satın aldığım usa neck manyetikten sonra bugun middle da aldım. kişilik olarakta fazlasıyla iyi bir insan. paraya değil insana önem veren bi insan. sağolsun.

SurguN ile sorunsuz(baya da hızlıydı :) ) bir alışverişimiz oldu, sağolsun kırmadı kolaylık da yaptı benim için.Bijen sayesinde de alete kavuştum :) İkisine de güvenebilirsiniz sağlam arkadaşlardır.

Hellhound demiş ki:
SurguN ile sorunsuz(baya da hızlıydı :) ) bir alışverişimiz oldu, sağolsun kırmadı kolaylık da yaptı benim için.Bijen sayesinde de alete kavuştum :) İkisine de güvenebilirsiniz sağlam arkadaşlardır.

Ahh ahhh bu forum yordu beni :) al - sat al -sat :) neyse düşüncelerini aktardığın için saol darısı diğer şanslı arkadaşalrın başına :) SET-up ı satıyorum haberleri olsun ;)

ozbeksel demiş ki:
Muazzam ve DrB tarafından büyük emeklerle hazırlanmış olan bir liste vardı hatırlarsanız.
unutulmasın emekler diye tekrar yayınlıyorum:
http://www.econ.umn.edu/~barlo/guitar/turkrock/iyi_alim_satim_listesi.htm

güncelleme yapılacaksa aklıma gelenler; katilinek'e vamp2 sattım, alfahelix'e emg81 set sattım, 01'e dimarsio evolution set sattım, rastansaga'dan laney mxd30 aldım hırslı ama iyi bi arkadaş bakmayın burda maraz çıkardığına ben adamı gözünden tanırım :)

hiçbirinde de bi sorun yaşamadım (en azından ardniyete dayalı ;) ) bütün gerçekleşmiş alışverişleri takip etmek mümkün olmasa gerek ama en azından yüzeylel bir intiba oluşturabilir, zira burda bilindik isimler haricndeki kullanıcılarla şehir dışı alışveriş yapmıyorum ve bunuda tavsiye ediyorum, alışveriş yapma riskine girmek istemediğim insanlarada direkt söylerim çünkü oyun oynamıyoruz..

prelektro´dan rocktron gainiac almıştım, çok kolay ve hızlı bir alışveriş oldu. yüzyüze karşılaşmadık ama kendisi alışveriş sırasında bana çok yardımcı oldu hatta alete çok sağlam bir kutu yapıp öyle kargolamıştı. güvenebileceğiniz bir insandır.

echo nickli arkadaştan solak ibanez rg almıştım. gitarın çiziği eksiği ne varsa açık açık söyledi, dürüstlüğünden dolayı kendisine teşekkür ederim

mail yoluyla haberleştiğimiz için nickini bilmediğim, istanbul'dan koray isimli bi arkadaşa (ulan inşallah bunu da yanlış hatırlamıyorumdur), fender roc pro 1000 amfimi sattım.. sorunsuz ve rahat bir alışveriş oldu, güle güle kullanır inşalla..

keshmekesh ve death-lead kardeslere manyetikler (hatta death-lead'e bir kac parca daha) sattim, cok sorunsuz ve karsilikli guven icinde gecti alisverisler, kendilerine cok tesekkur ederim. gozum kapali yeniden alisveris yaparim gerekirse...

guzel bir muhabbet de basladi zaten. her ikisine de selamlar

pedalist ile oc-2 od-2 takası yaptık. Sağolsun evime kadar geldi ve muhabbet edip takasımızı yaptık. Bu takas beni duygulandırdı. ilk elektro gitarımla birlikte ilk aldığım pedal od-2'ydi. :)

Bu arada el yapımı tech 21 gt-2sini de getirmiş ve denedim. hayret ettim! çünkü, evet, bu bir gt-2. kasası da tam vintage electro-harmonix havasında ama tonlar müthiş. elinize sağlık pedalist. eğer bu pedalla ilgili görüşmek isterseniz pedalist'e ö.m. atabilirsiniz. linki takip ediniz: http://www.turkrock.com/gate.html?name=Forums&file=profile&mode=viewprofile&u=14210

teşekkürler pedalist...

Bir hafta önce misurulu'dan bir MT2 pedal aldım.farklı şehirlerde oldugumuzdan msnden konuştuk. ilk defa şehir dışı bi şey alacagım için baya uğrastırdım kendisini ama sonucta ben gayet memnunum pedaldan :eek:) sorunsuz temiz bir alışveriş oldu. elinde bi iki bişi daha var sanırm elinde.gitar ve prosesör.aradıgınız bişylerse temasa geçin derim : o)

ozbeksel demiş ki:
pedalist ile oc-2 od-2 takası yaptık. Sağolsun evime kadar geldi ve muhabbet edip takasımızı yaptık. Bu takas beni duygulandırdı. ilk elektro gitarımla birlikte ilk aldığım pedal od-2'ydi. :)

Bu arada el yapımı tech 21 gt-2sini de getirmiş ve denedim. hayret ettim! çünkü, evet, bu bir gt-2. kasası da tam vintage electro-harmonix havasında ama tonlar müthiş. elinize sağlık pedalist. eğer bu pedalla ilgili görüşmek isterseniz pedalist'e ö.m. atabilirsiniz. linki takip ediniz: http://www.turkrock.com/gate.html?name=Forums&file=profile&mode=viewprofile&u=14210

teşekkürler pedalist...
benim için yararlı bir takas oldu.oc-2 ihtiyaç duyduğum pedaldı.özbeksel arkadaşımıza sonsuz teşekkürler.
gt-2 yi beğendiğinize sevindim :p

chinomorneo'dan ses kartı aldım ucuz olmasıyla beraber kutuyu sanki sıfır almışım gibi hissettim reklam kitapçıklarından logo çıkartması kağıdına kadar herşeyi koyup özenle hazırlamış göndermiş üstelik çokta fazla paralı bişey almadığım halde burdan teşekkür edip darısı bütün alışveriş yapanların başına diyoruz =)

GIRNATA'dan Behringer GDI21 aldım,daha doğrusu psikolojik baskı yapıp aleti kendime sattırdım :D

parayı yatırdığımın ertesi günü alet elime geçti,hatta yetişebilseydi ben parayı yatırmadan yollayacaktı.uzun zamandır istediğim alete kavuştum.kendilerine tekrar teşekkür ediyorum efem :)

cavernosum demiş ki:
GIRNATA'dan Behringer GDI21 aldım,daha doğrusu psikolojik baskı yapıp aleti kendime sattırdım :D

parayı yatırdığımın ertesi günü alet elime geçti,hatta yetişebilseydi ben parayı yatırmadan yollayacaktı.uzun zamandır istediğim alete kavuştum.kendilerine tekrar teşekkür ediyorum efem :)

GIRNATA ile alış veriş yapmasıda çok iyi bişey aletin kendinden daha çok garantili verir aleti beğenmezsem geri bile gönderebilyosun süperdir kendileri =) selamlar burdan

Merhabalar ;

İstanbul'dan Ankara'ya "Darestan" nickli arkadaşla gt-6 alışverişi yaptık , parayı yatırır yatırmaz kargoyu verdi yolladı saolsun , kendisine güvenebilirsiniz;) Adam kolinin içine süpriz şeyler falan bile hazırlamış saolsun mutlu etti valla beni :D Teşekkür ederim :)

Geri