Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

bende yazmayı unuttum , gökhandan ( gogostar) behringer gdi21 aldım , kendisi ben daha parayı yollayamadan aleti göndermiş , parayı gönderdiğimi haber verdiğim mesajda ise acelesi yoktu abi diyerek iyi niyetiyle beni çıldırtmıştır :) kendisine tekrar teşekkürlerimi iletiyorum buradan.

cihanyum demiş ki:
ama biri varki bu sitede ismine güvenerek alış veriş yaptığım bir insan NORMALE beni baya üzdü kendisinden digitech sythwah aldım resminde mükemmel görünen pedalın alt tablası yok vidaları yok yani pedalı yerden aldığınızda iki parçaya ayrılıyo kabloları gözüküyor bu yaptığı çok ayıp oldu öncesinde okadar muhabbet etmemize rağmen pedalın sorunundan hiç bahsetmedi.. tüm site sakinlerine duyururum NORMALE le alışveriş yaparken abi aletin söylemediğin bir sorunu varmı diye 3 kere sorun .... ha söylemeyi unuttum üstelik pedal geldiğinden beri 3 gündür nette yok aynen siteden başka bi arkadaşa sordum şu an online olduğunu söyledi yani görünen durum şu ki heralde ben pedalı iteledim bir daha beni nerden bulacak msnide sileyim hiç başım ağrımasın durumu(işallah güzel bi açıklaması vardır anlatır böyle olmadığını anlarız)... ki konuşulsa gayet anlayışlı bir insanım msnde abi pedal niye böyle desem bana bir iki kelime etse yine dostluğum devam ederdi ama bu yaptığı resmen dalga geçmek....

dedim ben sonra normale öyle bir jest yaptıki lafımı geri yutmak zorunda kaldım... ondan özür diliyorum... olay şudur ben bu konudan üzgün olduğumu söyleyince oda üzüldü aslında pedalın bu durumunun onun pek dikkatini çekmediğini anladık hemen ertesi gün yüksel ustaya uğramış bana yepyeni vidalar almış yollamış, kargo parasını da o verdi pedala taktım sapasağlam oldu pedal, kendisine çok teşekkür ediyorum böyle tatsız bir olay yaşadığımızıda unutmasını diliyorum....

the_guitarist (koray) kardeşimizle turkrock tarihinin belkide en hızlı alışverişini gerçekleştirdik. zaten msn de ekliydi kendisi.. ben ilanı verdikten 40 saniye sonra kendisi aldım tam istediğim pickguard dedi. alışverişimiz tamamlandı. kendisine hayırlı olsun.. hızlı silahşörler.. hızlı gitaristler. güle güle kullan kardeş :):):)

@akdar çok içime sinerek gitar aldım. Gitar ve gerçekleşen süreçten çok memnunum. Bahsi geçtiği gibi parasını gitarı almadan 3 gün önce yatırdım ama ne konuştuysak o gerçekleşti. Sözüne güvenilecek bir arkadaş olduğunu belirtmek isterim.

@fender_usa sen olmazsan bu gitarı bu kadar kolay alamazdım. Tüm yapacağı satış ilanlarının arkasında kefil olabilirim. Kargoya verirken sardığın gitarı evde açmak için 10 dak. uğraştım :D . Bu alım-satım süresince göstermiş olduğun yardımlar için çok teşekkür ederim

sagolsun cok ugrasti fender_usa paket ile... ben balonlu naylonlara sarip goturdum kendisine, kendisi daha da abartti... gonderirken aklimiz kalsin istemedik. oyle de hassas bir arkadastir bu konuda :)...

Tyler_Durden35 demiş ki:
@akdar çok içime sinerek gitar aldım. Gitar ve gerçekleşen süreçten çok memnunum. Bahsi geçtiği gibi parasını gitarı almadan 3 gün önce yatırdım ama ne konuştuysak o gerçekleşti. Sözüne güvenilecek bir arkadaş olduğunu belirtmek isterim.

@fender_usa sen olmazsan bu gitarı bu kadar kolay alamazdım. Tüm yapacağı satış ilanlarının arkasında kefil olabilirim. Kargoya verirken sardığın gitarı evde açmak için 10 dak. uğraştım :D . Bu alım-satım süresince göstermiş olduğun yardımlar için çok teşekkür ederim
inanın sizlere sonsuz teşekkürleride ben ederim abilerim :) sizler sayesinde buralara geldik. sizler sayesinde öğrendik. güle güle kullan abi gitarı.. çok sevmiştim ben onu güzel gitardı ... daha nice alışverişler dilerim .

ozbeksel ağabey,imizden Rp80 Processor aldım Sıfır gibi tertemiz ve çok güzel fiyata aldım parayı postahane online sistem ile gönderdim ertesi gün elime ulaştı alet..

@2Strats1LesPaul ile çok güzel bir alışverişimiz oldu, sorunsuz. çok teşekkür ederim.
@cihanyum ile de çok rahat bir alışverişimiz oldu, taa adanadan istanbula alışveriş yaptık, ayrıca bir arkadaş da kazanmış oldum.

KaRaBaSH demiş ki:
@2Strats1LesPaul ile çok güzel bir alışverişimiz oldu, sorunsuz. çok teşekkür ederim.
@cihanyum ile de çok rahat bir alışverişimiz oldu, taa adanadan istanbula alışveriş yaptık, ayrıca bir arkadaş da kazanmış oldum.

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan abicim karabash baya güvenilir dostumdur

fat-strat (tunca) arkadaşımıza fender burguları sattım kendisine hayırlı olsun. çok ii de bir arkadaş edinmiş oldum. işlerin yoğunluğundan dolayı cokcok fazla muhabbet edemedik ama bi hayli tatlı sohbetimiz oldu. tekrardan görüşmek dileğiyle nice alışverişerlere.. :)

merttt nickli arkadaştan klasik gitar aldım. Konuyla gerçekten iyice ilgilendi ve gitarı aldıktan bir süre sonra da bana ulaşıp memnuniyetimi sordu. Kesinlikle güvenebilirsiniz.

Ozbeksel abimizle bir alışveriş yaptım parayı aleti göndermeden önce yatırdı ve bu sayede Boss gt8 sahibi olmamı sağladı =) Kendisinin öğretmen olduğunu bilmediğim için niye aramadığıyla ilgili bir azar çektim sonra öğretmen olduğunu duyunca 10 katını geri aldım =)

Kendisinden burda da özür diler,kariyer hayatında başarılar dilerim umarım Gnx eline geçince beklediğini alır,yorumunu yazar.Bende elimden geldiğince temiz bir şekilde yollamaya çalıştım umarım memnun kalır =)

Novembre demiş ki:
Lipstick_ nickli arkadaştan önce bi prosesör almıştım.. sadece msnde kısa süre konuşmamıza rağmen o gün cihazı gönderdi ben ertesi gün ücreti gönderdim :) genelde ilk ücret gönderilir ücret ulaştığı zaman ürün gönderilir ama arkadaşa güven aşılayabilmişim demekki :)

Geçen gün ise bi DVD-RW alışverişi yaptık.. bana çokta güzel bir indirim yaptı ve alışveriş yine ilk alışverişteki gibi ilk onun göndermesiyle oldu :) Aletin sadece kasada takılı olduğunu ama sıfır olduğunu söylemişti.. sadece kasaya 1sefer takılmış sahiden sıfır bi cihaz ulaştı elime.. Lipstick_ nicki akradaşa teşşekürü bir borç bilirim.. Kendinizden çok güvenebilirsiniz :)
Demek ki bu Lipstick_ nickli arkadaş herkese aynı hassasiyeti göstermiyor.Hatırlarsanız kendisi Nowitzki forması satıyodu.Ona 'Gel sana 100 lira vereyim(kargo dahil) de sen formayı bana ver'dedim.O da olur uyar dedi ve hesabına 100 lira yatırdım.Formayı aldım almasına ama kargoda çalışan bayan ücretiniz 8 lira deyince oha ne oluyoruz dedim.Hanımefendiye bi yanlışlık olmasın gönderenin ücreti vermesi gerekiyordu bir daha bakın dedim ama sonuç değişmedi tabi.Anlayacağınız 100 liralık malı 108 liraya aldım.Şimdi çoğu arkadaş 'Ulan 8 liranın ağzını mı yapıyosun sen de?' diyebilir.Burda önemli olan şu:Eğer bi fiyatta anlaşmışsak ben o ürünü o fiyattan almak isterim.Çünkü o fiyata anlaşmıştık.Ne ben fazla verecektim ne de o az alacaktı.İlk defa böyle bir olayla karşılaşıyorum.Kendisine güvenmiştim ama hata etmişim.

Bu arada çok geç yazdım ama..
Ozbeksel (Saygıdeğer Selçu Ağabey) kendisiyle yaptığım tüm alışverişlerde fiyat olsun, ilgilenmek olsun her konuda inanılmaz yardımcı oldu bana. Aksilik çıktığında bile "Ne demek canın sağolsun" diyip, her buluştuğumuzda yine aynı güleryüzlülükle yine aynı ilgiyi gösterdi.
Kendisi zaten büyüğüm, çoğumuzunda büyüğüdür sanırım, kesinlikle her konuda güvenebilirsiniz.
Tekrardan teşekkürler.

DreamofStyks demiş ki:
Ozbeksel abimizle bir alışveriş yaptım parayı aleti göndermeden önce yatırdı ve bu sayede Boss gt8 sahibi olmamı sağladı =) Kendisinin öğretmen olduğunu bilmediğim için niye aramadığıyla ilgili bir azar çektim sonra öğretmen olduğunu duyunca 10 katını geri aldım =)

Kendisinden burda da özür diler,kariyer hayatında başarılar dilerim umarım Gnx eline geçince beklediğini alır,yorumunu yazar.Bende elimden geldiğince temiz bir şekilde yollamaya çalıştım umarım memnun kalır =)

Sonuçta mutlu sona ulaşıldı ve cihazı az önce kullanmaya başladım. Çok sağolasın Serkan ve sıfır almaya kalksam da bundan daha temiz olmazdı herhalde.
Bu arada sabrın için de teşekkürler...

Roth-Azad demiş ki:
Bu arada çok geç yazdım ama..
Ozbeksel (Saygıdeğer Selçu Ağabey) kendisiyle yaptığım tüm alışverişlerde fiyat olsun, ilgilenmek olsun her konuda inanılmaz yardımcı oldu bana. Aksilik çıktığında bile "Ne demek canın sağolsun" diyip, her buluştuğumuzda yine aynı güleryüzlülükle yine aynı ilgiyi gösterdi.
Kendisi zaten büyüğüm, çoğumuzunda büyüğüdür sanırım, kesinlikle her konuda güvenebilirsiniz.
Tekrardan teşekkürler.

Çok teşekkürler Roth-Azad. Karşılıklı iyi niyet ve anlayışın olduğu her yerde güzellikler oluyor, sonuçta aynı sözler senin için de geçerli olduğu için bu kadar güzel bir alışveriş oldu. Güle güle kullan pedallarını...

Telecaster52 nickli Barış arkadaşımızla alışveriş yaptık aleti önden gönderdim ilk defa EFT yaptığı için biraz acemiliğine denk geldi ama öğrenmiş oldu kolaylıklarını =)

Sorunsuz ve temiz alışverişti kendisine teşekkür eder iyi günlerde kullanmasını dilerim GDI21'i =)

arkadaslar,konuyla direk bi ilgisi yok ama alım satımda hatırı sayılır bir payı olan konu hakkında goruslerinizi alacagim...simdi kargo ile gonderiyorsunuz ya su ana kadar kargodan kaynaklanan bir problem yasadınız mı? 36 sayfada bi tek mng kargo'ya eksi yorum gelmiş...benim de bi amfi alma ustelik mng kargo ile almam soz konusuydu, tırstım simdi bak..stereo amfi beklerken iki tane mono amfiyel karsılasmak istemem dogrusu :D
gorusleriniz lutfen..

Geri