Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

-"yield" nickli Emrah arkadaşımdan iki adet Danelectro pedal aldım pedallar kutusuyla,faturasıyla,kılavuzuyla tertemiz bir şekilde elime geçti.Aletleri de çok düzgün kullanmış tebrik ederim.Alış-verişlerinizde bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.Tekrar teşekkür ediyorum,başka alışverişlere işallah...

vileshome demiş ki:
düdüklemeye keriz arıyoruz diye davul zurna sokaklarda gezseler daha iyi.. benim aklıma gelen bir senaryoda kopya aletler olabileceği, çakma gitarları çinde yaptırıp üstüne istedikleri markayı basabilirler, ebay de bile sahte gitarlar dolanıyormuş burda niye olmasın..

evet diğer komplo teorilerini alalım.. :)

Abi çinliler 10$a Jem satıyorlar. Kargosu için de 250$ istiyolar :mrgreen:

egemenguitar nickli arkadaştan 65 watt hcm laney amfi satın aldım...Daha doğrusu parayı az önce yatırdım , bu gün aleti kargoya verecekti , beklemedeyim :) ...Anlaşmanın bana düşen kısmını yaptım , şimdi onu bekliyorum :) Alışveriş bitince geri kalanı da yazarım :)

Y_J_M (Volkan Kayhan)'dan Behringer Gdi21 Pedal aldım.. volkanla daha önce hiç alışverişim olmamıştı ama iyi bir arkadaşlığım sohbetim vardı..
alışverişten olan memnuniyetim ile memnuniyetsizliklerimi beni rahatsız eden konuları aşağıda yazacağım, ve bu alışverişim kendisiyle ilk ve son olacak...

1- memnun olduğum konu ilanı ilk verdiği gün, alete talip olduğumu kendisine bildirdim saolsun benim için 3-5 gün ayırdı.. (tabi bu arada alete başka talip oldumu bilemiyeceğim)

2- dün kendisine eft yaptım. ve işlemin onaylandığı yazıyı gönderdim kendisine dekontunuda göndereceğimi söyledim. ama akşam saat 15:30'u geçtiği için eft sabah ilk mesai saati başında yattıgından dekont vermedi.. ve kendiside bu durumu biliyor. aleti kargoya verdi.. kargoya vermeden önce lütfen güzel paketle dedim.. ki geçmişte güzel sohbetimiz arkadaşlığımız var. bana verdiği ters cevap BANA KARGO PAKETLEMEYİ ÖÐRETME dedi.. ve kendisine güvendim. kargo az önce elime geçti.. kargo poşetinin içindenn bir adet ezikk kutu.. köşede bi parça havalı poşet. ve bir tane çıplak behringer gdi21 çıktı.. arkadaş zahmet ediptee kücücük bir bant parçası bile yapıştırmamış.. bütün herşey poşetin içinde dağılmış. umarım alette sorun çıkmaz.

3- Dün arkadaş bana 2-3 kez sordu paranın ne zaman geleceğini. ve ben yarın sabah erken saatlerde engeç mesai saatinden 1-2 saat sonra paranın geleceğini.. bankada bir aksilik çıkarsa sabah erkenden kendisini arayıp parayı acil yatırttıracağımı söyledim. (eft saat 15:30 dan sonra yapılırsa ertesi günün sabahı hesaplara geçiyor ben eft yi yapınca para hesabımdan kesildi sonuçta) bunu kendisi onayladı.. sabah kaltım ve e-maillerime baktım.. size gönderdiği e-mailleri tarih ve saatleri ile aynen kopyalıyorum.

From : volkan kayhan <volkan_kayhan@hotmail.com>
Sent : Wednesday, July 5, 2006 5:58 AM
To : ...@hotmail.com
Subject : bekliyorum

| | | Inbox

havale mi eft mi ne yaptıysan gelmemiş,bugün parayı hesabımda gormek istiyorum anlaşıldı mı????

(Arkadaş bu maili saate gördüğünüz gibi gece 5:58 de yazmış.. kendisi banka mesaisi açılmadan paranın gelmeyeceğinide biliyor.. ve bu nasıl bir tavırdır emir verir gibi nasıl bir hitaptır anlamış değişim maili gördüğümde şok oldum. tanımadığım birisi bunu yapsa zoruma gitmez ama .. arkadaşım sohbetim olan sürekli konuştuğum birisi bana güvenemeyip böyle bir maili yazıyorsa söyleyecek birşey yok. ve sabah 8:29 da tekrar bir mail daha göndermiş tamamdır para geldi diye. eft işlemi erken bile yapılmış.. zaten paranın sabah 9-10 arası geleceğini biliyorduk..)

sonuç olarak böyle bi mail böyle cevaplar ve bana kargolamayı öğretme dedikten sonra samimi bir arkadaşı olana böyle bir paketle malzeme gönderilebiliyorsa ben başka alışveriş yapmak istemiyorum kendisiyle. Yaptığım bunca alışveriş sonunda memnun kalmadığım tek alışveriş budur. Herkese iyi satışlar..

arkadaş bana sabah havale kesin gelir dedi saat 9 da baktım hesabıma gelmemiş bende sinirlendim tabi bana sabah kesin gelir demişti ben güvenip parayı almadan kargoladım ama sabah 9 da havale gelmemiş bende mail attım olay bundan ibaret ,aslında açıklamaya bile gerek duymuyorum ne yaptığını bilemeyen biri.

ne yaptığından haberin yok fender_usa o saat senin kolundaki saatle aynı değil şu anda o saat kaçı gosteriyor ve bide git kolundaki saate bak öle konuş

VoLKaN :
nasıl?
VoLKaN :
ne yazacağımı mı öğretiyosun?
۞ ҳ̸Ҳ̸ҳ̸Ҳ̸ҳ ¤ ( FeNDeя ßLuEs ) ¤ ҳ̸Ҳ̸ҳ̸Ҳ̸ҳ ۞ ²ºº6®:
sana bişey öğretmemişler işte
kargo yapmayıda öğretmeye kalktık
gönderdiğin alet
cırılcıplak geldii
çok şey biliyosun.!
çok bilen cok yanılırmış
VoLKaN :
ben banka hesabıma saat 9 da baktım
VoLKaN :
sen ne saçmalamışsın
VoLKaN :
??
VoLKaN :
5 te mi??
attıgın mail orda.!
saatiyle silmedim hala
VoLKaN :
banane mailden
VoLKaN :
kalktığım saati benden iyi mi bi
VoLKaN :
leceksin
VoLKaN :
çırılçıplak mı geldi
VoLKaN :
kutunun içnde değil miydi?
VoLKaN :
sen bana sabah havale gelir dedin
VoLKaN :
saat 9 da baktım gelmemeiş
VoLKaN :
ee
VoLKaN :
ne saçmalıyosun sen
VoLKaN :
turkrock'a yazmışsın bişeler
VoLKaN :
istediğini yaz mühim deil
attıgın mailler öylece duruyor
güzelce kardeşse konuşmak yerine hala
emrivaki cevaplar veriyorsun
VoLKaN :
banane turkrock'tan
VoLKaN :
ne emrivakisi
VoLKaN :
hem suçlu hem güçlü gibi davranıyosun
daha fazla birşey konuşmak istemiyorum..
VoLKaN :
bana sabah kesin gelir demedin mi sen???
ben gerekeni yazdım
başka bir alışverilş yapmak istemiyorum seninle
sana sabah gelir dedim
ve saat 8 bcuçukta geldi diye mail atmışsın
gece saat 5 te o şekilde
hesabımda para görmek istiyorum anlaşıldımı? diye emrivaki konuşmak ne demek?
olay kapanmıştır
İYİ GÜNLER.
VoLKaN :
ben 15 te mail attım
VoLKaN :
o baktığın saat yanlış
VoLKaN :
alışveriş de etme benle
VoLKaN :
memnun olurum

bunlarda msn e geldikten sonraki ilk konuşmamız. bu arakadaşın yüzüne karşı onu engelleyerek sileceğimi de söyledim. turkrockunda filan umrunda olmadığını söyledi. madem umrunda değilse arkadaşlar sizde bu şahısla alılşveriş yapmayın.. umrunda değilse gelip utanmadan buraya bundan sonra ilan vermesin.
bunlarda en son konuştuklarımız arkadaşlar... yorum karar sizindir.

fender_usa sana sadece gülerim ben çünkü msn konuşmalarını yazmayla onunla bununla pirim mi yapmaya çalışıyosun ne yapmaya çalışıyosun derdin nedir anlamadım ,hem aleti istedin bende gonderdim parayı almadan kargoya verdiğim halde hala bişeler yapmaya çalışıyosun ne yapmaya çalışıyosun sorunların mı var ,aleti parayı almadan gonderen benim ve beni karalamaya çalışıyosun ,git işine ya ,bana övgü yapman gereken yerde ne yapıyosun hasta mısın nesin .

Y_J_M demiş ki:
ne yaptığından haberin yok fender_usa o saat senin kolundaki saatle aynı değil şu anda o saat kaçı gosteriyor ve bide git kolundaki saate bak öle konuş

ben kolumdaki saatten bakarak kimseye birşey söylemem... senin bana gönderdiğin maildeki saat orda.. we 9-10 senedir bu internetin başındyım 1000lerce mail aldım ve gönderdim oradaki saatler hiç şaşmadı. o internetin kendi saati. ben şu saatte bu saatte diye birşey söylemedim.. sadece gelen maili öylece kopyaladım.. inanmayan olursa mailleri silmedim aynen açar fotografını çeker tekrar buraya koyarım. o zaman saat doğrumu yanlışmı görürüz.. yaptıgğın kaargoda bu kadar olmuş işte.. üzerine zahmet edip bir bant bile sarmamışsın her birisi biyerde geldi.

o alet banada öle geldi bende o kutuda aldım o aleti hiç sesimi çıkarmadım sonuçta alete hiçbişey olmamış tertemiz ve sorunsuz çalışıyor sanada gonderdiğimde aynı şekilde ,senin sorunun ne açıkça yaz da anlayalım alet çalışıyor mu çalışıyor temiz mi temiz ,ee başka kutuda mı geldi evet alet naylonla kaplımıydı kaplıydı e peki bende o aleti öle aldım gonderen arkadaşa da teşekkür ettim ama sen kendini ne zannediyosun biraz centilmen ol ,bu konuyuda kapattım ,benle ilgili lütfen alakalı bişey yazma yazacaksan konuşacaksan aç telefon öle konuş ya da msn'den konuşalım.

Y_J_M demiş ki:
fender_usa sana sadece gülerim ben çünkü msn konuşmalarını yazmayla onunla bununla pirim mi yapmaya çalışıyosun ne yapmaya çalışıyosun derdin nedir anlamadım ,hem aleti istedin bende gonderdim parayı almadan kargoya verdiğim halde hala bişeler yapmaya çalışıyosun ne yapmaya çalışıyosun sorunların mı var ,aleti parayı almadan gonderen benim ve beni karalamaya çalışıyosun ,git işine ya ,bana övgü yapman gereken yerde ne yapıyosun hasta mısın nesin .

bensana nasıl hitap etmişimm sen bana nasıl hitap ediyorsun? ben arkadaşım sanmışım senii ve öyle konuşmuşum buraya yazmışım ki iyi niyetle yazmışım.. prim yapmama gerek yok zaten yeterince alışverişim alışverişten önce bu sitede yeterince dostum ve arkadaşım var.. hepsini burda edindim.. ki seninde burda kimlerle kavga ettiğini kimlerle atıştığını hepsini birer birer gözledim. o yüzden prim yapma gibi bi olayım olamaz. herkes tanır zaten beni. ki boş yerede buraya yazmam 70 küüsür alışveriş yaptıysamm ve hepsinde herkese sonsuz teşekkür ettiysem teşekkür aldıysam. arada 1 tane alılşverişten rahatsız olup yaşananları ve memnuniyetsizliği burada bildirdiysemm demekki yalan söylemiyorumdur. kimin kimi öveceğini yada kimin kimi karalayacağına bırak burdaki insanlar karar versin.. ben sadece yazdıklarını bana gönderdiğin paketi.. konuşmalarını ve dikbaşlılığını buraya yazıyorum.. sen nasıl algılarsan algıla.. buraya yazdıklarımı da seninle muhattap olmak için değil bazı eşim dostum arkadaşıma ve kardeşlerime referans olsun diye yazıyorum.. benim sattığım aletlerde birisine ters cevap birisine bağırma laf söyleme bozuk alet kötü kargolama varsa banada lütfen burda yazsınlar arkadaşlar olumsuz yorumları.. kimse buradaaa birisine prim vermek birisini yüceltmek birisine yağ çekmek bazılarına güzel gözükmek için yazmasın... sakin olman ve güzelce acıklama yapman gerekirken bu tavrın ben ve coğu kişiye yeterince örnek teşkil eder... evet bende olumlu olumsuz yorumları beklerim hem benim için hem senin için... :!:

Y_J_M demiş ki:
o alet banada öle geldi bende o kutuda aldım o aleti hiç sesimi çıkarmadım sonuçta alete hiçbişey olmamış tertemiz ve sorunsuz çalışıyor sanada gonderdiğimde aynı şekilde ,senin sorunun ne açıkça yaz da anlayalım alet çalışıyor mu çalışıyor temiz mi temiz ,ee başka kutuda mı geldi evet alet naylonla kaplımıydı kaplıydı e peki bende o aleti öle aldım gonderen arkadaşa da teşekkür ettim ama sen kendini ne zannediyosun biraz centilmen ol ,bu konuyuda kapattım ,benle ilgili lütfen alakalı bişey yazma yazacaksan konuşacaksan aç telefon öle konuş ya da msn'den konuşalım.

aletin çalışıp çalışmadığını bilmiyorum... onu sonra deneyeceğim sana nasıl geldiği beni bağlamaz banada zamanında gitar geldi bende başkasına gönderirken cebimden 5 ytl para verdim köpüklü poşetlere sardım yolladım ... bu bir savunma değil. sana birşey yazmıyorum ben burda insanlara gerekli referansı vermek istedim ama tartışmak sorun yaratmakk senin amacın tersters yazıyorsun buraya.. sen kendine güveniyorsan buraya cevap yazmazdın ok.!! alet çalışıyormu evet demişsin bırak cevabını ben vereyim. alet poşete sarılımı geldi evet demişsin onun da bırak cevabını ben vereyim alet geldiğinde hiçbir koruması yoktu.. poşeti üzerine bantlamamışsın bağlamamışsın.. dediğim gibi kargonun içinde ufak bi parça havalı poşet cıktıı boş.. bir adet boş ezik kutuu ve cıplak birde gdi21.. alet kutuda geldi demişsin. onada cevap vereyim kutu ezik ve bomboştu... kutunun agzını bile kapatmaya tenezüül etmediğin ve kargo esnasında hepsinin parçalandığı acıkca ortada kutunun da öylece resmini çekeyim istersen... kutu zaten başka bi radyo kutusu sonradan ben o kutuyla yollamadım demessin inşallah :)

NEYSE OLAY KAPANDI.. DAHA FAZLA YAZARAK TOPİCİ KİRLETMEYELİM LÜTFEN

gene saçma sapan bi sürü şeyler yazmışsın bana sordun mu ne yaptığımı ben gdi21'i poşete sardım ve poşetide kutunun içine koydum ve kutuyuda iyice kapattım ,kargoda ne yapmışlarsa ben nerden bilebilirim çünkü ben açık gondermedim paketleme yaptım ,aklınca yorum yapmadan suçu üzerime atmadan önce ilk gelip bana sor ,kendi aklınca buraya bişeler yazıp ne yapmaya çalışıyosun bura neresi sen kimsin gel derdini bana anlat . buraya sayfalar dolusu şey yazmayla(ki yazmışsın) hiçbişey elde edemezsin (ki edemedin ve edemezsin zaten).

ne kadar meraksın resim çekmeye başka bişe bilmiyosun herhalde :D .Evet radyo kutusuna koydum ne olmuş zoruna mı gitti radyo kutusu ,zaten orjinal kutusu bende yok olsa koyardık herhalde o kadarını bile anlayamayacak kapasitedemisin yaw,enteresan kimlerle uğraşıyoruz be.

Olay az çok anlaşıldı.Siteden alışveriş eden kullanıcılar dikkate alırlar ya da almazlar.Konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok.Kişisel sorunlarınızı özel mesaj yoluyla çözünüz.Bundan sonra konuyla ilgili gelecek mesajlar silinecektir.

evet yani ortada bişeler vardır yjm ile bende alışveriş yaptım gönderdiği procesoru öle bi sarmış ki kutu case haline gelmişti kargo şirketleri bazen çok dikkatsiz oluyo

egemenguitar ile amfi alışverişi yaptım...Parayı hesaba yatırdıktan sonra 1 saat içinde amfiyi kargoya verdi ve amfi sorunsuz elime ulaştı...kendisine teşekkür ediyorum...Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz :)

memos nickli arkadaşla digitech grunge ve phaser karşılığında benim les paul gövde ve sapımı takasladık güzel bi alışveriş oldu pedallar sıfırında farksız gerçekten de hatta bana küçük bi hediye de yollamıştı arkadaşa sonuna kadar güveniyorum

Geri