Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

cakewalker (Tolgacan) kendisinden istediğim gitar parçalarını karşılıksız olarak, tüm yoğunluğuna ve şartlara rağmen maddi karşılığı olmadan gönderdi. İstediğim parçalar vida-plastik burgu halkası vs gibi ufak parçalardı. Tüm parçaları hem kilitli oşete koymuş hem de kilit üzerinden bantlamış... Kendisine sizlerin önünde de teşekkür ediyorum... Çok çok iyi bir insanmış... Üzmeyin kendisini sakın...

ben de bi kaç tane yazıyım :)

heartcore nikli abiden manyetik aldım bi çift,"bi saat sonra getirebilir misin" dedim,akşam vakti getirdi sağolsun...

çok sağlamdır kendisi,her konuda güvenebilirsiniz.

vileshome'a manyetik sattım,bi sorun çıkmadı..teşekkürler yine :)

nadiras'a da manyetik sattım,zaten çok samimi arkadaşım olur,pis pazarlık yaptı,ucuza kapattı manyetiği.onun haricinde sorun çıkmadı :p

EKG nikli abime pedal sattım,aleti kendisine ulaştırmak için çok uğraştığımı görünce indirimimi kabul etmedi,başlıkta istediğim fiyatı verdi pedal için..

çok sağolsun

mertmertmert:

pedal aldım yine,aynı şekilde mümkün olan en kısa zamanda ulaştırdı pedalı,eminim daha hızlısı olamazdı..

gorkyeah:

yine pedal sattım,kendisine söyledim "para bana çok acil lazım" diye,parayı aldıktan bi kaç gün sonra ulaştırabildim pedalı kendisine,
güvendi bana,hiç sesini çıkarmadı.çok iyidir kendisi.

ilhan80:

hiç işine yaramadığı halde ben gitarını çok istiyorum diye epiphoneunu akustik gitarımla takas etti,sağolsun,değeri ölçülmez..

newlydead;250 ytlye hayatımda sahip olduğum en güzel gitarı verdi bana;rg470..daha da ne yapsın diycem ama daha fazlasını da yaptı,gitarı dört gün ayırttı :)

bu arada kerremm,holy_bastard,retlokisnon...hepsi çok iyi arkadaşlarımdır,gözüm kapalı kefil olurum her yaptıkları işe..

gogostar demiş ki:
cakewalker (Tolgacan) kendisinden istediğim gitar parçalarını karşılıksız olarak, tüm yoğunluğuna ve şartlara rağmen maddi karşılığı olmadan gönderdi. İstediğim parçalar vida-plastik burgu halkası vs gibi ufak parçalardı. Tüm parçaları hem kilitli oşete koymuş hem de kilit üzerinden bantlamış... Kendisine sizlerin önünde de teşekkür ediyorum... Çok çok iyi bir insanmış... Üzmeyin kendisini sakın...

Gökhan;
Rica ederim, forumdan tanıdığım kadarıyla 10 numara bir insansın,umarım bir gün tanışırız :)

selam

merhaba arkadaşlar.aranıza yeni katıldım.burda heartbreakid adlı arkadaşla tanıştım.ve onun esp devil girl gitarını aldım.bu hayatımın en güzel alışverişi idi.beni çok güzel ağırladı.gezdik eğlendik.sonra ayrıldık.ona çok teşekkür ediyorum.beklediğimden de iyi bir insan çıktı. ;)

Re: selam

azrael_667 demiş ki:
merhaba arkadaşlar.aranıza yeni katıldım.burda heartbreakid adlı arkadaşla tanıştım.ve onun esp devil girl gitarını aldım.bu hayatımın en güzel alışverişi idi.beni çok güzel ağırladı.gezdik eğlendik.sonra ayrıldık.ona çok teşekkür ediyorum.beklediğimden de iyi bir insan çıktı. ;)

Bu mesajı atmasaydın yine de buralarda barınma şansın vardı, takip ediyordum hareketlerini ama bu kadar yalancılık, hilekarlık çok fazla.

Sitede alışveriş eden herkes bilsin ki revengeoftheoredator(siteden atıldı), heartbreakid ve azrael_667 aynı kişi.Sattığı tüm mallardan da şüphe duyuyorum.Hatta bana gelen bir özel mesajı buraya yapıştırayım.

Kimden: mp3calar
Kime: Hellhound
Tarih: Çrş 28.06.2006 3:39
Konu: SLM
SLM DAHA ONCE ESP GITAR ILANIYLA BENI VE BIR ARKADASIMI DOLANDIRMAYA CALISAN KISI-AYNI GITARI 2 KISIYE SATMIS TIR!-SU AN YINE SITEDE VE KENDINE YENI AVLAR ARIYOR NIKI heartbreakid OLAN BU KISININ ILANINI LUTFEN YASAKLAYINIZ BIRILERININ DAHA CANI YANMADAN ...TESEKKURLER

Yukardaki alıntı yaptığım mesaj da şahsın kişiliğini ortaya koymakta.Siteden atsak dahi geri geleceğine eminim ama şunun garantisini veririm ki ben buralarda olduğum sürece burada alım satım yapması imkansıza yakın.

Buyrun kullandığı msn adresleri de bunlar;

[email protected]
[email protected]

Uzun süren bir takipten sonra bu mesajı yazdım.Forumdan yararlanan tüm arkadaşları bu konuda uyarmayı bir görev biliyorum.Turkrock'ta yaşanmasını istemediğim bir durumdu.Herkesi dikkatli olması konusunda tekrar uyarıyorum.

hellhound arkadasım önce sana sonra sitedeki herkese sesleniyorum.onu yazan kişiyi çok iyi tanıyorum.vede bu olayı arkas isimli arkadasımada oldugu gün anlattım.bu adam benim gitarımı satın alacaktı.ve parayı yatırdıgını söyledi.ben kargoyu vermeye gidiyordum ki yanımdaki arkadaşım bana önce postaneye gitmeyi önerdi tamam dedim.ve postaneye gittigimde para yatmamıştı.ben arkadaşımı dinlemeseydim şu anda bu adam benim gitarı tufalamış oluyordu.bende başkasıyla anlaştım.meğer oda kendisiymiş.bütün olay bundan ibaret.asıl mağdur durumda olan benim.evet azraelsapprentice de benim.ve bu mesajı yazmamın sebebi kendimi temize çıkarmaktı.çünkü bu adamın biryerlerde beni kötüleyecegini biliyordum.bu yazdıgım aletlerin hepsi bende mevcuttur.hiçbiri yalan deil.son birşey daha.isterseniz beni siteden atabilirsiniz.buna karşı çıkmam.ama ne olur beni dolandırıcılıkla suçlamayın.şimdiye kadar aklımdan hiç böyle birşey geçmedi.hepinize saygılarımla...

Peki böyle bi olay vardı da niye sabit başlığa yazmadın?Kimse seni suçlamazdı aksine insanları bilgilendirmiş olurdun.Olayın aslı astarı ortaya çıksın diye bu mesajı alalı 1 haftadan uzun süre olmasına rağmen bekledim.azrael_667 nickini aldıktan sonra ilk verdiğin ilan olan mxr pedal başlığından beri biliyorum senin heartbreakid olduğunu.Bakalım nereye varacak diye gözlemledim ve sen yalandan bir mesaj atıyorsun.Bahanen de kendini temize çıkarmak.Peki şu ana kadar benden başka kim biliyordu bana atılan mesajı?Neyi temize çıkarıyorsun yani ortada seni karalayan bir durum yoktu ki.Açıkca söyleyeyim şu saatten sonra hiç bir sözün inandırıcı gelmiyor...

ben kimseden özür dilemiyorum dilememde.özür dileyecek bir durum yok ortada.bu olayı fazla ciddiye almasamda bu adamın birgün beni suçlayacagını biliyordum.ortalık dolandırıcı kaynıyor.1 2 gün öncede bir başlık yazmıstı[email protected] isimli adam benim gitarımın resmini alıp baska sitelerde yayınlayacak diye uyarmıstım milleti.neyse konu dagıldı.benim başka söyleyecek birşeyim yok.kimseyide inandırma gibi bir lüksüm de yok.ister atarsınız beni siteden ister atmazsınız.ama kise beni dolandırıcılıkla suçlamasın.o adama ben zaten suç duyurusunda bulunmustum savcılıga.bu mesajdan sonra bütün işlemleri tamamlayacagım.elimde ip nosu ismi cismi herseyi var.daha öncede birçok dolandırıcıyı yakalttım bunuda yakalatırım.size iyi aksamlar.

Özür dilemek??Öyle dediğimi veya o manaya gelecek bir şey yazdığımı yukarıdaki mesajlarda sanımıyorum.Üzerine daha fazla gelmeyeceğim durum zaten ortada siteden bir kez atılmış, sonra iki ayrı üyelikle geri dönmüş ve sorun çıkarmaya devam eden biri için diyebileceğim daha fazla bir şey yok.Kolay gelsin...

holy_bastard nickli arkadaşa amfi sattım anlaşır anlaşmaz parayı hesabıma yatırdı .sorunsuz bi alışveriş oldu...amfinin hakkını vermeli:) ona güvenebilirsiniz...

Re: selam

Hellhound demiş ki:
azrael_667 demiş ki:

Bu mesajı atmasaydın yine de buralarda barınma şansın vardı, takip ediyordum hareketlerini ama bu kadar yalancılık, hilekarlık çok fazla.

Sitede alışveriş eden herkes bilsin ki revengeoftheoredator(siteden atıldı), heartbreakid ve azrael_667 aynı kişi.Sattığı tüm mallardan da şüphe duyuyorum.Hatta bana gelen bir özel mesajı buraya yapıştırayım.

Kimden: mp3calar
Kime: Hellhound
Tarih: Çrş 28.06.2006 3:39
Konu: SLM
SLM DAHA ONCE ESP GITAR ILANIYLA BENI VE BIR ARKADASIMI DOLANDIRMAYA CALISAN KISI-AYNI GITARI 2 KISIYE SATMIS TIR!-SU AN YINE SITEDE VE KENDINE YENI AVLAR ARIYOR NIKI heartbreakid OLAN BU KISININ ILANINI LUTFEN YASAKLAYINIZ BIRILERININ DAHA CANI YANMADAN ...TESEKKURLER

Yukardaki alıntı yaptığım mesaj da şahsın kişiliğini ortaya koymakta.Siteden atsak dahi geri geleceğine eminim ama şunun garantisini veririm ki ben buralarda olduğum sürece burada alım satım yapması imkansıza yakın.

Buyrun kullandığı msn adresleri de bunlar;

[email protected]
[email protected]

Uzun süren bir takipten sonra bu mesajı yazdım.Forumdan yararlanan tüm arkadaşları bu konuda uyarmayı bir görev biliyorum.Turkrock'ta yaşanmasını istemediğim bir durumdu.Herkesi dikkatli olması konusunda tekrar uyarıyorum.

şu forumdan defalarca alışveriş yaptık güvenli şekilde. burada bile bu tip insanların türemiş olması gerçekten ayıp. turkrock ahalisinin bunları içinde barındırmaması gerekir.

sanada kolay gelsin.herkes kendi işine baksın bundan sonra bu konu hakkında daha fazla şey duymak istemiyorum

bi de bu ne demektir ya? ne demek konu kapansın. hem suçlu hem güçlü hesabı. şu forumda saman altından bin türlü işler çevir ondan sonra konuyu kapat bi de başkasına at suçu sanki çamur atılmaya çalışılmış gibi.
hadi diyelim başka biri seni kandırmaya çalışmış e o zaman sen napıyosun herkesi kandırmaya çalışıyosun. şu siteden güvenli alışveriş yapılmasını engelleyecek kişiler burada barınamasın.
herkese güvenli alışverişler. moderatörlere de allah sabır versin diyorum.

arkadaş herkes işine baksın demiş

hellhound alım satım moderatörü ?

garibimsi bir durum aslında hearthbreakid in işi ne onu da merak ettim açıkçası fake üyeliklerle insanları dolandırmak mı ?

ZIFIR nickli arkdaştan "fender texas special" ilanı üzerine 2 adet manyetik aldım. kendisini dışardanda tanıyan kişilerinde rahatlıkla referans olmaları üzerine güvendim. ve gerçektente dürüst ve güvenilir bi kişi olduğuna kanaat getirdim.

rahatlıkla güvenebilirsiniz = zifir.

cihan(yum) adlı arkadaşımdan cort action bas aldım söylediğinden daha temiz bir gitarmış,çok iyi bi alışveriş oldu kendi açımdan,ileride başka alışverişler yapmak dileğiyle :)

Geri