Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Scot

nickli Hakan Abi'den Silver Dragon aldım. Daha öncede alışverişimiz olmuştu. Çok yardımcı oldu bu sefer her konuda.

Özellikle de birkaç lamba rica etmiştim kendisinden. Beni kırmamıştı, kutuyu açınca şok oldum, 7 tane lamba göndermiş, bir de pedalın içinde takılı olan vardı... Gerçekten de çok iyi bir insan.

Kargo konusunda da hassas davranmış, lambaları tek tek havalı poşete sarmış, sonra onları hayatımda ilk kez gördüğüm daha büyük balonlu bir havalı poşete sarmış. Ayrıca pedalın kutusu da havalı poşete sarılıydı...

Pedal da dediği gibi sıfırdan farksız, tertemiz çıktı.

Kusursuz alışverişi için tekrar teşekkür ediyorum...

PeshTeMAL

nickli arkadaşa da Marshall VS30R sattım. Amfi şu anda kargoda. Dün gece anlaştık, öğlen parayı göndermişti. Sorunsuz bir alıcı, teşekkür ediyorum kendisine...

nadiras dan les paul manyetik için anlasmaya vardık. o gece parayı yatırdım ki acilen ertesi sabah manyetiği kargoya vermesini de tembihledim.. adam okadar sorumsuz kı arayıp veremedim bile deme tenezzülünde bulunmadı arkasından ben kosturdum 59 598 kere aradım :S sonra bana '' yaaaa bugun vermedim yaaa eve şimdi geldim yaaa. gitarı aldım yaa .. '' fln gibi saçma sapan acaip cümleler kurdu. ertesi gün yatırmış zahmet olmus da. gelen manyetik lp custom manyetiği mi ne çözemedim markası sam sung. :S valla iyiki ankarada fln değil .. harbiden doverdim :) sorumsuzun allahı haberiniz olsun... ukala olması da cabası. saçma sapan bi solak gitardan çıkmamıdır yoksa bridge diye kakalanan bi neck mıdır bi manyetiğim oldu 40 ytl neyse sağlık olsun :)

DonCorleone demiş ki:
lotion demiş ki:
ya bi defol git . problemlimisin nesin .. ne güvveni ben snein mesaj sayının 15 katı alısveris yaptım burda saygısız herif. adamın asabını bozma daha fazla . kırletme baslığımı.
işte bu yuzden bu kişiden alışveriş yapmıyorum Tavsiyede etmiyorum.

ümit beni konuşturacaksınn yine.. biraz olumluu ol lütfen..
bişey demedim geçen gün olandan dolayı bende konuşturma beni şimdi tekrar.

daha önceden seninle bir kaç kez alışveriş yapma zahmetinde bulunduk senin sapır saçma konuşmalarından dolayı sana bi hayli tavır aldım.. bunları neden anlatmıyorsun önce sıfır deyip alete sonra kıvırdıkların. aradan aylar geçtikten sonra aramız düzelsin diye bir alışveriş girişiminde daha bulundumm töbe etmiştim ama arkadaşlık olsun küslük olmasın kırgınlık olmasın diye.. sana msn de tubescreamer ts9 ile play station2 takas teklifi sundum sende tamam dedin hatta bende içimden geldi bir adet sıfır kutuda bilgisayar klavyesi hediye edeceğimi söyledim. iyi niyetimlee evimden cıktım arabamla seni taaaa kız arkadaşının evinden aldımm ve akşamın o yoğun trafiğinde 1 saat yollarda seni evine kadar götürdümm. eve çıktığımızda ise bende zatn ts7 var dedin bu pedalada bi bakayım dedin sonra ben ts9 u beğenmedim dedin(kestirip attın). beni taa eve kadar geri gönderdinn. SENİN BU YAPTIÐINI KİMSE SANA SÖYLEMİYOR.. susmayı tercih etmiştimm orada evinde annen baban var diye birşey demedim sana. Ankarada Tekar benimle sakın karşılaşma bak o zman kim kimi dövecek. aramızdaki buzları eritelim derkenn sen beni iyice bu yaptığınla yoldan çıkarttın.. sonra gelipte burada insanlara olur olmaz gereksiz şeyler yazma. nadirası tanıyorum kendisi gayet efendi bi insan.. yeri geliyor hepimiz kargo geciktiriyoruz.. cem arkadaşımıza pickguard sattım ve iki gündür geciktirdim bu gün göndermem lazım veee şu anda işyerimde yalnızım ama söz verdimm işimi bırakıpp gidip malzemeyi yollayacağım.. ama insanlara güzelce rica edince 2-3 günün önemi yok kardeşlik içinde herşeyi hallediyoruz bekliyorlar ki yeri geliyor ben de bekliyorum.. ama sen bir insana msn de konuşup tamam gel takas yapalım diyipp işini gücünü bıraktırıpp.. üstelikkk taaaaaaaa kız arkadaşının evinden aldırıppp kendi evine arabayla götürüp sonrada saol ben beğenmedim diyip 10 saniye içinde kestirip atman başka insanları katil eder.. kendine biraz çeki düzen ver. çok ciddi söylüyorum.

:arrow: birde şunu eklemek istiyorum. kimse yanlış anlamasın ama burada amacım ne bir insanla kavga etmek nede kötü bir düşüncedir. sadece iyi niyetli kişiliğim ve dürüstlüğümden dolayı, yapılan haksızlıklar karşısında dayanamayıp konuşmaktır. ben susup içime atacağımaa burda beni bilen ve tanıyan diğer arkadaşlarıma da referans olsun diye konuşuyorum. Herkese iyi satışlar

lotion demiş ki:
cooll.. sende ts9 a sıfır demıstın.. neyse.. he diyorum.. kim kimi dovecek konusnda da sana ne onu anlamadım .. neyse. takılın kafanıza gore..

sıfır filan demedim sıfır aletin kutusu acılmamış demektir.. herkrese sıfır alet diye demeyin arkadaşlar sıfır gibi diyin diye ben uyarıyorum..bende sana tertemizzz ts9 dedim ki öylee.. tertemiz alet iftira atarak kendini savunmann hiç hoş değil.. burda pedal ve gitar konusund hassasiyetimi ve temizliğimi herkes bilir söylerler hatta. arkadaşlara da derim çok övmeyin beni görmemiş gibi ayıp oluyor derim.... ve ts9 u alan arkadşaı da buraya davet ederimm resimlrinide elimde çeker koyarımm.. o zaman niye demedin ts9 kötü diye.. şimdi bu bahaneyimi uydurdun bırak ümit allah aşkına muhattap olmak istemiyorum konu kapansın.

ok konu kapansın da sıfır gibi dedin. potları yamuk, uzenide kocman bi ezik (ibanez yazan yerde) yani ben oyle eskimiş pedal kullanmam o yuzden seni geri çevirdim neyse. ;) konu kapansın.

lotion demiş ki:
nadiras dan les paul manyetik için anlasmaya vardık. o gece parayı yatırdım ki acilen ertesi sabah manyetiği kargoya vermesini de tembihledim.. adam okadar sorumsuz kı arayıp veremedim bile deme tenezzülünde bulunmadı arkasından ben kosturdum 59 598 kere aradım :S sonra bana '' yaaaa bugun vermedim yaaa eve şimdi geldim yaaa. gitarı aldım yaa .. '' fln gibi saçma sapan acaip cümleler kurdu. ertesi gün yatırmış zahmet olmus da. gelen manyetik lp custom manyetiği mi ne çözemedim markası sam sung. :S valla iyiki ankarada fln değil .. harbiden doverdim :) sorumsuzun allahı haberiniz olsun... ukala olması da cabası. saçma sapan bi solak gitardan çıkmamıdır yoksa bridge diye kakalanan bi neck mıdır bi manyetiğim oldu 40 ytl neyse sağlık olsun :)

Epiphone Les Paul Customlarda,Standart ve diğer Kore yapımı gitarlarında (Signatureler hariç) kullanılan Sam Sung marka manyetikler kullanılır.Ali başlıkta manyetiğin markası hakkında bi açıklama yapmamış ama kendisi de başka bi yerde bu başlakta yazan cümlelerin aynısını okuyup aldı manyetiği...Sorumsuzluğuna bi şi diyemem :D Ya da derim;geçen gün İstaklal'de beni bi saat bekletti yağmurda,evet biraz sorumsuz..Ama karakterine laf ya da hakaret istemem,en samimi arkadaşlarımdandır ve hiç bi ukalalığını görmedim şu ana kadar...

Manyetik hakkında kısaca şunları diyim,keşke almadan bi fotoğraf isteseydin ya da daha detaylı bilgi sorsaydın,eleman senin bu konuda bilgili olduğunu düşünüp detaylı bilgi vermemiş,bence bu hata değil..

lotion demiş ki:
ok konu kapansın da sıfır gibi dedin. potları yamuk, uzenide kocman bi ezik (ibanez yazan yerde) yani ben oyle eskimiş pedal kullanmam o yuzden seni geri çevirdim neyse. ;) konu kapansın.

potları yamukmu :LOL: :LOL: koca bir vuruk mu :LOL: :LOL: :LOL: eskimiş bir pedalmı :LOL: :LOL: :LOL:

bu ts9 u satan alan arkadaşa ulaşırsam buraya resimlerini koyacağım

misurlu (ilker) kardeşimle 5 dakikada bir takas gerçekleştirdik. zaten ikimiz yaptığmıız alışverişlerden zevk alıyoruz bu 3. alışverişimiz ikimizede hayırlı olsun...

birde cem vural arkadaşımla bir alışveriş gerçekleştirdim. kargosunu geciktirdiğim ama yinede beni iyi karşıladı kendisi sağolsun bende bu güzel davranıştan dolayı ona kendimi affettirmek için istediği konserleri ve dvd leri hediye edeceğim. güle güle kullan..

misurlu (ilker) kardeşimle 5 dakikada bir takas gerçekleştirdik. zaten ikimiz yaptığmıız alışverişlerden zevk alıyoruz bu 3. alışverişimiz ikimizede hayırlı olsun...

birde cem vural arkadaşımla bir alışveriş gerçekleştirdim. kargosunu geciktirdim ama yinede beni iyi karşıladı kendisi sağolsun bende bu güzel davranıştan dolayı ona kendimi affettirmek için istediği konserleri ve dvd leri hediye edeceğim. güle güle kullan..

Bugun bir arkadasim adina forumdaki "Misery" nicli kullanici ile bir alim-satim islemimiz oldu. Kendisine oncelikle tesekkur ediyorum, su ana kadar alim-satim icin yuz yuze gorusdugum kisiler icinde en cok gozumun tuttugu insanlardan biri kendisi, gayet iyi bir insan ve guvenilir. Herkes boyle olsa sehir disida alim-satim yaparim.

leonjohancool demiş ki:
eldrun nickli arkadaşa morley bad horsie I imi sattım. Sağolsun beni hiç oyalamadı ve hiç bir şeyi aksatmadı. Kendisine çok teşekkür ediyorum beni çok zor bir durumdan kurtardı ve anlayış gösterdi. tekrardan teşekkürler.

Teşekkürler, leonjohancool'a da güvenebilirsiniz, o da bana oldukça yardımcı oldu buluşma saati ve günü konusunda.

enderr nıcklı arkadastan roland cube-30 amfi aldım parayı yatırır yatrımaz kargoya verdı amfıyı ertesı gunde elıme ulastı amfı gercekten dedıgı gıbı sıfırdan farksızdı ayrıca kendı el emegı goz nuru olan footswitch ınıde yollamıs muthıs bı duygu selı yasadım :D guvenılır ınsan hızlı alısverıs kendısınede tesekkur edıyorum ayrıca...

lotion demiş ki:

1-çocuk muyum ben tembihliyorsun?
2-sorumsuz mu ? cep telefonu kullanmadığımı söyledim ve ev telefonumu verdim ve aradığın günün sabahında verdim kargoya daha sorumsuz olabilmem için gece otobüsle benim mi getirmem gerekiyor?
3-saçma sapan acayip cümleler üstteki alıntıda
4-daha önce lp manyetiği görmüş olsaydın anlayacağın bir manyetiktir o
5-istanbuldayım gel o zaman ben döveyim : P
6-sorumsuzun allahı = mantıksız ve daha söylenecek bişi yok sanırım

vine inlay demiş ki:
Epiphone Les Paul Customlarda,Standart ve diğer Kore yapımı gitarlarında (Signatureler hariç) kullanılan Sam Sung marka manyetikler kullanılır.Ali başlıkta manyetiğin markası hakkında bi açıklama yapmamış ama kendisi de başka bi yerde bu başlakta yazan cümlelerin aynısını okuyup aldı manyetiği...Sorumsuzluğuna bi şi diyemem Ya da derim;geçen gün İstaklal'de beni bi saat bekletti yağmurda,evet biraz sorumsuz..Ama karakterine laf ya da hakaret istemem,en samimi arkadaşlarımdandır ve hiç bi ukalalığını görmedim şu ana kadar...

Manyetik hakkında kısaca şunları diyim,keşke almadan bi fotoğraf isteseydin ya da daha detaylı bilgi sorsaydın,eleman senin bu konuda bilgili olduğunu düşünüp detaylı bilgi vermemiş,bence bu hata değil..
birol ile 1 saat geç kalmış olmamızın nedeni saatlerin 1 saat geri alınmasıdır : )
mp3 çaların saati geri alınmadığı için olay sakata binmiştir duyurulur : )
[o da bir epi LP sahibi ve manyetiğini çöpte bile tanır]

Reeve demiş ki:
Bugun bir arkadasim adina forumdaki "Misery" nicli kullanici ile bir alim-satim islemimiz oldu. Kendisine oncelikle tesekkur ediyorum, su ana kadar alim-satim icin yuz yuze gorusdugum kisiler icinde en cok gozumun tuttugu insanlardan biri kendisi, gayet iyi bir insan ve guvenilir. Herkes boyle olsa sehir disida alim-satim yaparim.
Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim dostum...bu alışveriş sayesinde seninle de tanışmış oldum ve çok mutlu oldum,arkadaşın gitarı güle güle kullansın ve umarım sende aradığın Gibson gitarı en kısa sürede bulursun
iyi günler

leonjohancool demiş ki:
alcoholik demiş ki:
misery adlı arkadaşla gitar alışverişimiz oldu. sorunsuz bi alışverişti ne kadar istediğim rakamı alalmamış olsam da. iki tarafda memnun oldu( o daha çok oldu :D ) kendisine teşekkür ediyorum. güvenilir bi arkadaş olduğu aşikâr...
Emin ol imkanı olsaydı senin istediğin parayıda verirdi bence. Kendi gitarlarını satacaktı mesela birini ben alacaktım alamadım... Sağolsun anlayışla karşıladı. Onun gibi eleman bulmak zor... Bu arada hayırlı olsun sanada misery(soyhan)'ede
Ben bu forumda bu başlığa hiç girmemiştim ilk defa bugün girdim ve yazılanları görebildim,güzel sözleriniz ve iyi niyetleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar...
"alcoholik" ile çok sorunsuz bir alışveriş yaptık ve çok da yardımcı oldu ona da teşekkür ederim...(alcoholik'in istediğim parayı alamadım demesinin sebebi aldığım gitarın tremolo kolu yokmuş onun, o kolun fiyatını düştük sadece bir yanlış anlama olmasın diye açıklayım dedim :) )

Geri