Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

beni silmiş direk :)

gönderdiğin pedal az önce geldi, beklediğim gibiydi, kozmetik kusurlarını biliyordum zaten, tıkır tıkır çalışıyor, teşekkürler tekrardan, böylelikle forum ahalisine de burdan duyurmuş olayım.

hipertansiyon_ özgür abi ile yatığım 2 alışveriş için teşekkür ederim...çok değerli bi insan.güvenim sonsuz tereddursüz alışveriş yapabilirsiniz sırada manyetik var abi elime geçince para alıcağım inşşalah.her şey için saol.

misery_ soyhan kardeşim içinde yaptığımız sorunsuz takas işlemi için çok teşekkürler attığı mesaj içinde ayrıca teşekkür ederim.çok soal kardeşim ...her yönüyle mükemmel bi insansın.senin gibi müzisyenler hep varolması dileğimle..

mistikefendi demiş ki:
hipertansiyon_ özgür abi ile yatığım 2 alışveriş için teşekkür ederim...çok değerli bi insan.güvenim sonsuz tereddursüz alışveriş yapabilirsiniz sırada manyetik var abi elime geçince para alıcağım inşşalah.her şey için saol.

Güle güle kullan Tekşan...Teşekkür ederim övgüne...

sertsessiz demiş ki:
beni silmiş direk :)

gönderdiğin pedal az önce geldi, beklediğim gibiydi, kozmetik kusurlarını biliyordum zaten, tıkır tıkır çalışıyor, teşekkürler tekrardan, böylelikle forum ahalisine de burdan duyurmuş olayım.
abi senin nicki unuttum daha 1-2 arkadaş daha varda onlarıda unuttum :D kusura bakma yav senide kesinlikle öneririm ;) hemen listeye yazıyım tekrar pardon :oops:

TryToStayAlive demiş ki:
şuana kadar alış veriş yaptığım

jedaynayt
medusa666
tuseadam
cavernosum
sertsessiz

nickli arkadaşlara çok teşekkür ediyorum gerçekten temiz aletler sahibi oldum sayelerinde bu adamlara kesinlikle güvenin derim hiç birşekilde problem çıkmadı alış verişimizde teşekkür ediyorum onlara burdan :)
Aha yine ben :LOL:

Ben de arkadaşın duygularını paylaştığımı ve kendisine de güvenebileceğinizi belirtiyor, sorunsuz ve hızlı alışveriş için teşekkür ediyor, kucak dolusu saygı ve sevgilerimi sunarak huzurlarınızdan ayrılıyorum :D

muzo867 demiş ki:
"FreeRockGitarist" nickli Özgür abimizden aldığım sansamp tri ac bu sabah sorunsuz bir şekilde elime ulaşmıştır.. Ve alet harbiden de bahsattiği gibi üzerinde toz bile olmadan gelmiştir bana... Sonsuz teşekkür ediyorum bu güzel alışveriş için...
ÖZgür Abi'ye:
Abi o kadra güzel paketlemişsin ki ben zorlandım açmakta...Tekrar çok teşekkür ederim...

güle güle kullan kardeş hayırlı ugurlu olsun valla sende aynı sekilde guvenilir birisin,buarada paket açarken zorlanman iyi oldu ödeşmiş olduk :D sende beni baya bir zorladın ama anlayışla karsıladım bu ara foruma yakısmayan insanlar dadandı denk geldin birşey alırken endişelenmen normaldir,burda hırsızlara yer yok..hadi tekrar alışveriş yapmak dileğiyle....

TryToStayAlive demiş ki:
şuana kadar alış veriş yaptığım

jedaynayt
medusa666
tuseadam
cavernosum
sertsessiz

nickli arkadaşlara çok teşekkür ediyorum gerçekten temiz aletler sahibi oldum sayelerinde bu adamlara kesinlikle güvenin derim hiç birşekilde problem çıkmadı alış verişimizde teşekkür ediyorum onlara burdan :)

Aynı şeyi ben de söyleyebilirim.Görkem'e(TryToStayAlive) inanın,güvenin,alışverişi gönül rahatlığı ile yapın ;)

mistikefendi demiş ki:
misery_ soyhan kardeşim içinde yaptığımız sorunsuz takas işlemi için çok teşekkürler attığı mesaj içinde ayrıca teşekkür ederim.çok soal kardeşim ...her yönüyle mükemmel bi insansın.senin gibi müzisyenler hep varolması dileğimle..
Ben çok teşekkür ederim dostum gerçekten çok mükemmel bir takasdı,konuştuğumuz ertesi günü parayı yolladın ve aynı anda kargoları yolladık ve ertesi gün pedal elime sıfır gibi geldi gerçekten aynı söylediğin gibi,çok güvenilir bir insansın ve herkes huzurla alışveriş yapabilir arkadaşlar...

K_r_m dostum güle güle kullanasın pedalını,yorumunu buraya yazdığın içinde teşekkür ederim,çok rahat ve hızlı bir alışveriş gerçekleştirdik hem senin işin hemde benim işim çok çabuk hallolmuş oldu kendine iyi bakasın dostum...

seroberto'dan 2005 kore üretimi bir cort m-600 aldım. sorunsuz ve süpersonik hızlı bir alışveriş oldu. gitar sorunsuz, gayet iyi durumda.
izmir'den öğleden sonra mng ile kargolandı, sabah 9.30'da istanbuldaydı. Paketleme çok iyiydi, kargo konusunda da üzülmedik.
bu alışveriş için kendisine teşekkür ediyorum.

OnurBattal ile alışverişimiz oldu, Amerika'dan gönderdi. (Behringer HB-01 ve GDI21, Bill Lawrence L500XL, DiMarzio 3" Wide ClipLock, 72 tane JazzIII, muhtelif CTS potlar, yaylar, 3-way lever switch...) Bunların bir kısmını ebay'den alma zahmetinde bulundu, bir kısmını online mağazalardan aldı, hesap kitap yapıp kafa patlattı...

Kargo ve gümrük konusunda sıkıntı yaşamamamız için Türkiye'ye dönen bir arkadaşı ile gönderdi buraya. Bana kargoyu Ankara'dan ulaştıran "Barış" isimli arkadaşa da teşekkür ederim...

Anlat anlat bitmez güzellikler yaptı Onur. Her zaman ziyadesiyle güvenebilirsiniz kendisine...

ozan'dan (sertsessiz) fender meksika strat aldım herşey gayet sorunsuz gerçekleşti. hatta kargo sigortalı olabilsin diye bi yerlerden orjinal meksika strat kutusu bile buldu da o şekilde gönderdi. alım satım konusunda kimsenin bi tereddütü olmasın. bi de gitarın yanında olabilecek ne kadar ekstra şey varsa hepsini verdi: kitapçıktır stickerdır odur şudur vardı. bi de ekstra bi takım tel de hediye etti. örnek bi satıcı :)

Zifir nickli Mehmet beyden JCM900 aldım. Gayet sorunsuz bir alış-veriş oldu. Hesabına mebla yatar yatmaz amfiyi teslim etti bana getircek arkadaşa. Bide üşenmeyip 20-30 km yol gitti benim için saolsun :) Kendisi son derece güvenilir bir abimiz, düşünmeden güvenebilisiniz. Herkese iyi günler dilerim.

CrazyLead adlı arkadaşa gitar sattım kendisi güvenilir de olsa bazı kötü davranışlar sergilemedi değil. Gitarı aldığına dair bir haber vermedi kargo parasının benim üzerime kalmasına da zaman istedi ki ay olucak ses çıkmadı kendisinden. 15 milyonun hesabını yapmasamda hoş davranışlar değil.

İyi günler.

fender4 nickli arkadaşdan bu gece boss sd1 satın aldım.Biraz hızlı bir alışveriş oldu fakat sorun çıkmadı.Kendisine güvenebilirsiniz.

TryToStayAlive nickli Görkemden bir ekran kartı aldım, pek alım-satım denemez, sadece alış oldu :) Kısacası beni ekran kartı bozulan bilgisayarıma uygun parça bulma işkencesinden kurtardı, hızır gibi yetiştide denebilir :) Kendisine çok teşekkür ederim, her konuda güvenebilirsiniz, kendisine her zaman kefil olurum. Saygılar...

leonjohancool demiş ki:
TryToStayAlive nickli Görkemden bir ekran kartı aldım, pek alım-satım denemez, sadece alış oldu :) Kısacası beni ekran kartı bozulan bilgisayarıma uygun parça bulma işkencesinden kurtardı, hızır gibi yetiştide denebilir :) Kendisine çok teşekkür ederim, her konuda güvenebilirsiniz, kendisine her zaman kefil olurum. Saygılar...
teşekkürler abi umarım işine yaramıştır ;)

runemagick666 adli arkadasa gitar getirttim, alet bugun gecti elime, cok sorunsuz ve seviyeli bir alisveris oldu, kendisine tesekkur ediyorum tekrardan..

hipertansiyon
KeReMmM

nickli abilerime alışverişlerim oldu
hatta KeReMmM'den 3 tane jack almıştım kargo masrafı olmasın die kırmadılar beni hipertansiyon'dan aldığım ehx pedal çantasının içine koydular..

teşekkür ederim ikisine de tekrar tekrar...

Geri