Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

cevat_kelle demiş ki:
Erzurum'dan Duppoy(Aysan) ile alışveriş yapmayın kendi yaşadığım tecrübe ders oldu.Ne dediği belli değil,yalan mı gerçek mi diyor anlayamıyorsunuz,tutarsız konuşuyor.En önemlisi de 2 saat boyunca yazışıyorsunuz 20 lira için çingene pazarlığı yapıyor,sonradan orta yol buluyorsunuz bi 10 dk sonra tam hesap numarasını verecekken "Yok almıyorum içime sinmiyor,başkasına borcum var günahı vebali senin boynuna(borçlu olduğu kişi de level3 nickli biriymiş tanımam etmem),o pedaldan bana hayır gelmez." gibi saçma sapan konuşup gecenin köründe adamı sinir ediyor.

Asıl anlamadığım şey şu Aysan iyi adamdır diye buraya referans verenler parayla mı veriyor referansı,2 saat içinde 10 kere döneklik eden biri nasıl da iyi referans aldı anlamadım.Asıl sinirlendiren ipe sapa gelmeden başkasının borcuna beni ortak eder gibi günah vebal yüklemesi!Bi de terbiyesiz herif seni foruma yazacağım diyince "Tehdit etme beni,güldürme beni." gibi saçmalıyor!

Zorla sattık sanki üstüne para mı vereceğim bi de alasın diye :evil:

Önemli sağlık problemlerim var kendisine de söyledim,o kadar saat uğraştırdı beni ben de 2 kuruş ecza masrafını karşılamak için satıyorum o pedalı üstüne bir de hiç bir atışma yokken geldi almıyorum dedi,neyse söyleyeceğim bir şey yok,sadece kendi çevremdeki arkadaşlarım bilseler yeter böyle bir adam olduğu,sonradan kimsenin başı ağrımasın.

Ama sizler forum ahalisi olarak da önem veriyorsanız bu tür şeylere bilginiz olsun istedim.

not:edit
Arkadaşım aysan benimde arkadaşım "level_-_3 Sonuç abiye borcu var 500tl rg450ltd aldı kendisinden,yalan değil yani kendisine de sorabilirsiniz.Şuan erzurumdayız 2mizde fakat daha öncesinden de onu tanımıyorken alışverişveriş yapmıştık bir sorun problem yaşamadım.Kimseyi dolandırmadı sonuçta,- referans ı haketmediğini düşünüyorum.Aysana güveniyorlar ki taksitle alışveriş yapabiliyor bu forumdan bunlarıda düşünün bence.

hard-rakI demiş ki:
cevat_kelle demiş ki:
Erzurum'dan Duppoy(Aysan) ile alışveriş yapmayın kendi yaşadığım tecrübe ders oldu.Ne dediği belli değil,yalan mı gerçek mi diyor anlayamıyorsunuz,tutarsız konuşuyor.En önemlisi de 2 saat boyunca yazışıyorsunuz 20 lira için çingene pazarlığı yapıyor,sonradan orta yol buluyorsunuz bi 10 dk sonra tam hesap numarasını verecekken "Yok almıyorum içime sinmiyor,başkasına borcum var günahı vebali senin boynuna(borçlu olduğu kişi de level3 nickli biriymiş tanımam etmem),o pedaldan bana hayır gelmez." gibi saçma sapan konuşup gecenin köründe adamı sinir ediyor.

Asıl anlamadığım şey şu Aysan iyi adamdır diye buraya referans verenler parayla mı veriyor referansı,2 saat içinde 10 kere döneklik eden biri nasıl da iyi referans aldı anlamadım.Asıl sinirlendiren ipe sapa gelmeden başkasının borcuna beni ortak eder gibi günah vebal yüklemesi!Bi de terbiyesiz herif seni foruma yazacağım diyince "Tehdit etme beni,güldürme beni." gibi saçmalıyor!

Zorla sattık sanki üstüne para mı vereceğim bi de alasın diye :evil:

Önemli sağlık problemlerim var kendisine de söyledim,o kadar saat uğraştırdı beni ben de 2 kuruş ecza masrafını karşılamak için satıyorum o pedalı üstüne bir de hiç bir atışma yokken geldi almıyorum dedi,neyse söyleyeceğim bir şey yok,sadece kendi çevremdeki arkadaşlarım bilseler yeter böyle bir adam olduğu,sonradan kimsenin başı ağrımasın.

Ama sizler forum ahalisi olarak da önem veriyorsanız bu tür şeylere bilginiz olsun istedim.

Arkadaşım aysan benimde arkadaşım "level_-_3 Sonuç abiye borcu var 500tl rg450ltd aldı kendisinden,yalan değil yani kendisine de sorabilirsiniz.Şuan erzurumdayız 2mizde fakat daha öncesinden de onu tanımıyorken alışverişveriş yapmıştık bir sorun problem yaşamadım.Kimseyi dolandırmadı sonuçta,- referans ı haketmediğini düşünüyorum.Aysana güveniyorlar ki taksitle alışveriş yapabiliyor bu forumdan bunlarıda düşünün bence.

Seni de tanımıyorum sonuçta nasıl insanlar olduğunuzla da ilgilenmiyorum.Ayrıca sana "dolandırmak" fiili ile ilgili bir cümle gördün mü yazımda sormak isterim?Ne alaka yani illa dolandırılmak mı gerekiyor?Arkadaş güvensiz biri saçma sapan konuşup insanın sinirlerini geriyor ben de bu yüzden dolayı ve beni hasta halimle oyaladığı için yaşadığım bu sorunu forumla paylaştım.
Bu durum bence dikkate alınması gereken bir şey,sonuçta görüyorsun başka insanlarda bu adamla olan memnuniyetsizliğini yazmaya başladı buraya,eğer "duppoy" hakkında yazılmış en ufak bir kötü referansı görseydim kendisiyle muhattap bile olmayacaktım sonuçta,bu benim insiyatifimde olan bir durumdur.Başka arkadaşlar risk alıp alışveriş yapabilirler ben bu duruma kesinlikle karışmıyorum.

paylaştın iyi hoş güzel en doğal hakkın ama bana iftira atarak mı paylaştın demogoji yaparak mı paylaştın terbiyesizlik yapma terbiyeni 2 saat konuşan herkeşi alışvewriş yapmak zorundamı mantıklı bişler yaz iftira atarak insanları karalarayarak değil

neticede adı gecen arkadas benim ve aysanla bir cok kez alıs verişim oldu hiç sıkıntı yasatacak bi durum yasatmadı kendisi su ana kadar ve her zamanda kendisini referans olarak gosterebilirim benc ufak tefek seyler yuzunden birbirimiziş kırmanın bi anlamı yok diye dusunuyorum neticede kac kişiyiz surda illa birbirimize işimiz dusuyor bu yuzden bu sekilde konusmanın bir anlamı yok bence herkesin kendine gore hesabı var ama nefis denen seyin bir an için onune gecemeyince boyle seyler yasanıla biliyor diye dusunuyorum o yuzden anlayıslı olmak daha mantıklı olur bence..

Aysanla benim de alışverişim oldu ve bir sorun yaşamadım aksine muhabbet ettik sürekli :) Ki benden Vox AD50VT aldı 1 - 2 hafta sordu bana kendisi de araştırdı baya baya amfiyi ki mantıklı olan da bir ekipmanı almadan araştırmaktır. Yanlış anlaşılma olmuş sanırım :) level_-_3 ün de dediği gibi kaç kişiyiz ki şurada :)

kolay gelsin...

duppoy demiş ki:
paylaştın iyi hoş güzel en doğal hakkın ama bana iftira atarak mı paylaştın demogoji yaparak mı paylaştın terbiyesizlik yapma terbiyeni 2 saat konuşan herkeşi alışvewriş yapmak zorundamı mantıklı bişler yaz iftira atarak insanları karalarayarak değil

Sen haddini çoktan aştın, terbiyesizin önde gideni sensin.Ne iftira ne demogoji var şu mesajda, her 2 saat konuşan adam alışveriş yapmak zorunda değil fakat 2 saat boyunca "x liralık mal için bir sürü dil döken,pazarlık yapmayı sadece kendisinin insiyatifi gibi davranan,orta yolu bulduktan sonra üstüne kesin alıcıyım tribi yapan ondan sonra hesap numarası istediğimde bana 3 liralık eft parasını bahane eden( hatta yüzsüzlük edip benim cebimden çıkmasını isteyen) bir de üstüne döneklik edip almıyorum" diyen sendin!

Ben bu durumdan şikayet ediyorum, senin nereni karalayacam temiz olan bi yerin mi kalmış?Söylediklerin dalavereden başka birşey değildi zaten.

Şurda "kaç kişi" kalmış onu bilemeyeceğim fakat burası Esnaf Odası mantığı ile işliyorsa(esnaf gibi birbirinizi tuttuğunuz için söylüyorum) o zaman ticaret etiğini ve adabını iyi öğrenin,çoluk çocuk elemanları aranızda barındırmayın ;)

in_flames_rules nickli arkadaşımla alışveriş yaptım.Çok güzel bir alışveriş oldu.Güvenilir bir arkadaş gönül rahatlıhı ile alış veriş yapabilirsiniz.

anatolia 999(onur) abimle alşvrş yaptık parayı deişik bi yolla yolladm.bnde paranın hesabına yattığını sanıodm abi para yattı dedim ama para hesapta deil tabi kartsız işlem die bişeyle yolladm bn parayı banka hesabım olmadığı için.hesabında para olmadığı halde güvendi pedalı kargoya werdi.nese bz öğrendik paranın nasıl alıncağını fln.sonuç mutluyuz.d ama abimi biraz uğraştrdım.

duppoy ile ben de alış veriş yaptım. sorun yaşamadım. eft masrafı fln bana aitti ama 3ün 5in hesabını yapmadım. cidden şurada az kişiyiz. herkes birbirine muhtaç. iyi geçinmek gerek. parası çıkamamışsa zaten sen de satmazsın. olur biter. herkes ucuz almak yüksek fiyatlı satmak ister. sen de başka yapılan icabı kabul edersen sözleşme olur. o zaman başka alıcısı varsa ve sen aysanla anlaştıysan sonra aysan almadıysa, diğer arkadaş da daha yüksek fiyat veriyorsa o kadar farkı tazminat diye isteyebilirsin. 3-5 için de taminat a da gerek yok diye düşünüyorum. zaten aysan almamış, başka arkadaş da yok ortada. daha da büyütmenin gereği yok sanırsam.

benim haddimi sen mi belirlicen döneklik de kelimesi hiç etik değil artı senin nereni karalıcağım
temiz olan bir yerin mi var beni ne kadar tanıyosun bende sna onu soruyorum işde demogoji denilen şey bu benim yaptığımda sanal alemde edebiyattır ama Allahım şaidim olsun bilader açık bariz gider beni tanımıyosun sanal ortam dinlemem bu terbiyesiliklerin devam edersen senle papaz olucaz

cevat_kelle demiş ki:

hocam cok önemli sağlık problemlerin varsa 2 saat ugrastırdı beni diye yazıyosan ugrasma daha.bizimde bi cok kez alısverişimiz oldu.bi yamugunu görmedik.güvenilir insandır aysan.belki kafasına yatmadı.belki o an çekindi bişey emekden.zorla satamazsın demii.bişeyler satmak istiyosan sen satıcısın biraz alttan alacaksın kendini beğenmiş olmayacaksın.iş yerimize hergün böyle 50 tane adam geliyo yarım saat konustuuyo almadan gidiyo.sen sakin olacaksın.bak bide hastaymışsında.geçmiş olsun.uzatma dinlenmene bak sen...

Gossamer nickli arkadaşla alışverişim olmuştur.Çok güvenilir bir arkadaşımızdır.ALışverişten çok memnun kaldım gönül rahatlıhıyla alışveriş yapabilirsiniz.

raccoon nickli arkadaşla alışverişim olmuştur.Çok güvenilir bir arkadaşımızdır.ALışverişten çok memnun kaldım gönül rahatlıhıyla alışveriş yapabilirsiniz.

forumda moderatör olan DRAGONCHASER nickli arkadaştan OVATİON CELEBRİTY DELUXE CC 257 aldım.
parayı önce transfer edip sonra ürünü beklemek gibi bi saflıkta bulundum.
burdan sonra dolandırdı falan dememi bekliyosunuz ama, gayet hızlı ve sağlam bi paket halinde yanında kılıf ve askısıyla birlikte kargoya verdi :) kendisine çok teşekkür ederim, kesinlikle güvenilir biri...

"sertershach" nickli Sertaç arkadaşımızdan Jackson DXMG aldım, gitarı denedim beni evinde misafir etti, dediğinden daha temiz bir gitar. Kendisine teşekkür ediyorum foruma kayıt tarihinden dolayı veya tanımayan arkadaşlar için söylüyorum kendisine çok rahat güvenebilirsiniz.

efuruncuoglu demiş ki:
anatolia 999(onur) abimle alşvrş yaptık parayı deişik bi yolla yolladm.bnde paranın hesabına yattığını sanıodm abi para yattı dedim ama para hesapta deil tabi kartsız işlem die bişeyle yolladm bn parayı banka hesabım olmadığı için.hesabında para olmadığı halde güvendi pedalı kargoya werdi.nese bz öğrendik paranın nasıl alıncağını fln.sonuç mutluyuz.d ama abimi biraz uğraştrdım.

sağlık olsun.. teşekkür ederim hayırlı olsun güle güle kullan

hala tehtit yaa..bütün kayseri beni tanırr merak etme battall.size verdigimi söylerken kuzeninle konuşmuştuk o cocuk özür dilemeden parasını vermem demiştim.ne demek yürürken arkana dikkat et felan??

kimse beni tehdit edemez.....

ceme borcum yok.her ay belli miktarda para yolluyorum.her aylık bi borcum var.fazlasıyla veriyorum.ben bu ay cem'e 600 ytl ye yakın para yolladım... ama normalde aylık borcum 200 ytl.alperin parasınıda hazırladıgım an alperden o tehditli mesajlar senin kuzeninle karşılaştık bakk dikkat et alperin arkası saglam felan demeler... ne oluyo bu?

bidaha söylüyorum laflarına dikkat et.burası kayseri herkez tanır beni bende genelini.

ben kaçmıyorum burdayım.kayseri sınırları içinde...birisi bana özür borçlu...

ama yok illa gelirizz kafanı gözünü kırarız diyosanız ben burdayım.cem de biliyo sanayideyim sabah 7 aksam 7..adresi verebilirim istersen.yada haftasonu görüşürüz pazar tatil.

ama dediğim gibi biisi özür dileyecek benden...

unutmadan benle kimse iletişime geçmedi.bi kac kez kuzenin aradı calıştıgım için bakamadım ama mesajlaştık.görüşelim felan bişi demedi.senden hiç bahsetmedide.

bide o gram beyni lafına dikkat et sinirliyim biraz tamammıı..

Hakanla daha önce alışverişim olmuştu. Taksitli olarak

marshall amfi satmıştım ve söylediği zamanda söylediği

şekilde ödeme yaptı ve borcunu kapattı. Sonra ona

bir gitar sattım taksitle (57 reissue fender) ve daha

sonra bir arkadaşına gitar verdim taksitle (04 highway)

fakat çeşitli pürüzler oldu ve bütün borçları hakan

üstlendi. Şuan ise 1300 ytl borcu var ve anladığım

üzere işler planladığı gibi gitmedi ve sıkıştı. Bana

ayda 100-150 ancak gönderiyor. Ama borcu

ödeyeceğine inanıyorum.

Saygılar

Geri