Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

""

metallihead adlı üyeden(yıldırım) mxr 6 band eq aldım sağolsun güzel paketlemiş kargo 1 günde sorunsuz geldi güvenimi boşa çıkarmadığı için teşekkür ederim.
iyi satışlar yıldırım(metallihead)

nimbusdogan ( doğan) kardeşimle alışveriş sayesinde hem güzel bir dostluk kazandık hem de sorunsuz güzel bir alışveriş yaşadık.kendisine güvenebilirsiniz çok samimi iyi niyetli bi arkadaş teşekkür ederim kendisine kefilim.

bak kardesim ben bugune kadar sadece forumdan 100'ü aşkın kişiyle alıs veris yaptım.sadece 3 kiside sorun yasadım.biri sensin.biri sercan(ps1)i olan.alıcam dedim kargoyu yolladı alamadım.biride olgac.bass gitar govdesi vardı.anlastık fakat parayı yatıramadım.oda kargolamadı.baska kimseyle sorun yasamadım.bunların hepsi aynı donemde olan alısverisler.ve bu aralar hem maddi acıdan hemde zaman acısından cok sıkısıgım.kimsenin 80 lirasını alıp üstüne yatacak halim yok.80 lira beni zengin senide fakir etmez.tamam sana hak veriyorum.belki 1 ay oldu paranı yatıramadım.ben senin yerinde olsam 3 gün beklemezdim.ama merak etme paranı yarın yatırıcam.gerekirse donumu satıcam yinede o parayı yatırıcam.ben arkası kuvvetli saglam tanıdıkları olan biri değilim.ayrıca manisada cok kucuk.beni hangi müzik evine gosterir desem yeri var.yani beni kolaylıkla bulursun.kolaylıkla da canıma okursun merak etme.yarın banka kapanana kadar kesin para yatmıs olur.senden ricam ben parayı yatırdıktan sonra,paranı aldıgını foruma yazmandır.kimse bi daha alıs veris yapsın benle onemli değil.yeterki kimse arkamda küfretmesin.

eger parayı yatırmassam gel beni bul.

kaynak mahallesi bozkoy caddesi no:7 manisa merkez.

bugune kadarki sabrın icinde tesekkur ederim.

Herhalde tırsınca böle bi mesaj attı bakalım forumdan jedi arkadş sağolsun tc kimlik nosunu adresini filan hepsini verdi bugun yatmazsa harekete geçicez ama artık yatar diye düşünüyorum

RaY demiş ki:
bak kardesim ben bugune kadar sadece forumdan 100'ü aşkın kişiyle alıs veris yaptım.sadece 3 kiside sorun yasadım.biri sensin.biri sercan(ps1)i olan.alıcam dedim kargoyu yolladı alamadım.biride olgac.bass gitar govdesi vardı.anlastık fakat parayı yatıramadım.oda kargolamadı.baska kimseyle sorun yasamadım.bunların hepsi aynı donemde olan alısverisler.ve bu aralar hem maddi acıdan hemde zaman acısından cok sıkısıgım.kimsenin 80 lirasını alıp üstüne yatacak halim yok.80 lira beni zengin senide fakir etmez.tamam sana hak veriyorum.belki 1 ay oldu paranı yatıramadım.ben senin yerinde olsam 3 gün beklemezdim.ama merak etme paranı yarın yatırıcam.gerekirse donumu satıcam yinede o parayı yatırıcam.ben arkası kuvvetli saglam tanıdıkları olan biri değilim.ayrıca manisada cok kucuk.beni hangi müzik evine gosterir desem yeri var.yani beni kolaylıkla bulursun.kolaylıkla da canıma okursun merak etme.yarın banka kapanana kadar kesin para yatmıs olur.senden ricam ben parayı yatırdıktan sonra,paranı aldıgını foruma yazmandır.kimse bi daha alıs veris yapsın benle onemli değil.yeterki kimse arkamda küfretmesin.

eger parayı yatırmassam gel beni bul.

kaynak mahallesi bozkoy caddesi no:7 manisa merkez.

bugune kadarki sabrın icinde tesekkur ederim.

Herhalde tırsınca böle bi mesaj attı bakalım forumdan jedi arkadş sağolsun tc kimlik nosunu adresini filan hepsini verdi bugun yatmazsa harekete geçicez ama artık yatar diye düşünüyorum

o eleman umarım burayıda okuyordur.şu saydıklarının hiçbiri telefonu açmaması,msjlara cevap vermemesi vs için sebep değil... insan olan en azından durum bu bu der...öyle telefon kapatmayla bilmemneyle olmuyo yani...

Ben çok teşekkür ederim gayet güzel paketliydi ve alette hiç bir hasar yoktu hala da yok :D ayrıca pedalı da çok sevdim sıfır gibi hiç bir çizik filan yok olgacxxx nickli arkadaşımızı da söylemeye gerek yok sanırım herkes söylemiş ne kadar güvenilir biri olduğunu ;)

Mamut
Cursed-One
semihmeetykalgay
mehmetoz
GökhanA
irfanturunc
ymskn
NighTBlues
The_UnForqiveN

(Nicklerini unuttuğum arkadaşlar için özür dilerim) alışveriş yaptığım tüm dostlarıma sonuna kadar güvenebilirsiniz...Bir an bile sorun yaşamadım...

kapptan demiş ki:
http://www.turkrock.com/ftopic102137.html

Gerekli tartışma üstteki linkte geçmektedir. Slipknot777 nickli kişi ile geçen alışverişimizdeki olumsuzluklar iyi niyet nedeniyle ve aletin sadece tonlarını begenmem nedeniyle göz ardı edilsede bi yerden sonra patladım. Kişiyle alışveriş yapacak arkadaşların dikkatine.

Bana bak dostum bütün iyi niyetimle sana dün yazdım gel gitarıda değiştir yada baktıralım birşeyler yapalım dedim.Hiçbirini kabul etmedin.Burada gelip tekrar tekrar yorumlar yazıp insanı karalamaya devam etme.Sen bu gitarı elden bakarak almadınmı?Madem sorunları o an anladın neden söylemedin?Görende gitarı kargo ile aldın sanacak.Ayrıca ilana yazmaktan başka bu olaydan bana hiç bahsettinmi?Bütün bunları daha burada önce açıkla sonra yorum yap.150 taneden fazla alışveriş yapmışım forumda.Ne referans isterken gösteririm.Tek alışverişimde sorun olmadı.Sen hariç!Bunda sorun sensin sanırım.Hala derdin varsa gir msn'e yaz buluşalım biryerde halledelim derdin neyse.Sağda solda bana yazmadan hakkımda atıp tutma.Ben dünde dedim kabul etmedin gitarını al geri veriyim diye.Canımı sıkmaya başlıyorsun bırak insani şekilde halledelim olayı.Yada kapat olayı madem memnunsun gitardan.

olgacxxx nickli arkadaşdan g200 ü dedigi gibi tertemiz aldım.çok güzel bir şekilde paketlemiş.

realdream_23 nickli arkadaşada hellbabe wah pedalı sattım alış-veriş konusunda hiçbir problem olmamıştır, parayı anında göndermiştir.

Her iki arkadaşada çok teşekkür ediyorum.

fender52 nickli arkadaşımızla takas olayına girdik..sorunsuz problemsiz kısa ve öz bi alış-veriş oldu.teşekkür ediyorum kendisine...güven problemi yaratmıyacak bir arkadaş...

comprehension demiş ki:
forumdan kornomaniac nickli Bilgehandan bi Dk2 skulls grafikli gitar aldım .. kendisi soonnn derece güvenilir bi adam ... muabbetide iyi ... daha ne olsun?...

eyvallah oğulcan ;)

comprehension da son derece güvenilir bir arkadaştır.geldi gitarı denedi,muhabbet ettik sonra alım satım işlemini gerçekleştirdik.güvenebilirsiniz.

Ayrıca Dave_Mustaine64 nickli Berkay'dan SL2H satın aldım yorum yapmaya gerek var mı bilmiyorum son derece iyi niyetli,güvenilir bir insan :)
Teşekkürler

Geri