Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

coreless ile yaptığım alışveriş için ilanına yazdığım mesajın kopyasıdır;

Asıl ben teşekkür ederim dostum 10 üstünden 10 numara bi alışveriş oldu. Telefon süper tertemiz, hiçbi sorunu yok hatta kozmetik olarak bile senin söylediğinden dahada temiz, çok temiz bi alışveriş oldu.
Bu arada kargoyuda ödemişsin valla mahçup ettin beni bunun içinde çok teşekkür ederim. :oops:
Not: Telefonun içindeki mp3 arşivi için ayrıyetten teşekkürler. :p
İlk alışverişim ama süper bi adam çıktı Yasin, gözü kapalı alın satın...

Dün flames0000 nıcklı gökhanla behrınger x v-amp alışverişi yaptık muhabbeti cok ıyı bi insan tam kafa dengi.Kargo firmasının teknik sebeblerınden dolayı kargoyu yollayamadı ama olsn geç olsun güç olmasın :) Güvenerek alışveriş yapabiliceğiniz ender kişilerden 2 gunde bu kadar muhabbetı baska kimseyle yapmadım :D

doobie demiş ki:
Dün flames0000 nıcklı gökhanla behrınger x v-amp alışverişi yaptık muhabbeti cok ıyı bi insan tam kafa dengi.Kargo firmasının teknik sebeblerınden dolayı kargoyu yollayamadı ama olsn geç olsun güç olmasın :) Güvenerek alışveriş yapabiliceğiniz ender kişilerden 2 gunde bu kadar muhabbetı baska kimseyle yapmadım :D

teşekkürler dstum,aynı sözler senn içinde geçerli;)
walla yaa bugn aksilik işte olmadı ama yarın ölmezsem faln göndericem inş :D şimdiden hyrlı olsun kaptın taş gibi aleti:p

BB-CAJEMİR nickli arkadaşımızdan aldığım MS love pedal tertemiz ve sağlam bir şekilde elime geçti.Kendisine tekrar teşekkür ederim.
Ayrıca MS Pozitron'un sahibi Ozgurmavimg'e , kendisinden aldığım adaptör için bir kez de buradan teşekkür ediyorum.
Herkese sorunsuz ve iyi alışverişler dilerim..

gossamer83 - gv-2
Bora_Gurcay - 10 uçlu adaptör
Oramiral - sw-95 slash wah
mfikret - ed-1
Odessa_Music - hercules gitar sehpası
emrah_gunel - sv-1
bach84 - MG100HDFX Full Stack Set

Satışlarından Memnun Kaldığım Arkadaşlara Teşekkürlerimi Sunarım...

jms_jms kullanıcı adı olan arkadaşımızla tereddütsüz yaptığım kontör alışverişi neticesinde aramızda güzel bir arkadaşlık bağı da doğmuştur. Sevgilerle kardeşim.

DeadLead adlı üyeyle bugün gt8 alışverişi yapmış bulunuyoruz, 312de oturup birer bira içtik ve sohbet ettik son derece iyi bir insan kendisine teşekkür ediyorum:)

sariyeron'dan Vox Tonelab LE alışverişimiz oldu.

Prosesörün başına kargoda birşey gelmesinden korktuğum için baya bir pimpiriklendim açıkçası :) Fakat sariyeron vakti kısıtlı olmasına rağmen azami dikkati göstererek aleti çok güzel bir şekilde (balonlu poşet + kutu, içinde milim oynamayacak şekilde) paketlettirdi ve Ankara'dan İstanbul'a gönderdi.

Alışveriş boyunca herşey mükemmeldi. Gerek SMS'lerime gerek ÖM'lerime en kısa zamanda yanıt verdi.

Kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum.

f.

Metaldelta300 nickli çağrı isimli arkadaşımızdan rr3 satın aldım gitar çok temiz ve sağlıklı herşey söylediği gibi çıktı. Çok teşekkür ederim kendisine çok ilgilendi. Alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz ;)

expers'den zoom 606 aldım. parayı yatırır yatırmaz kargoyu gönderdi.Sorunsuz bir alışveriş oldu. Teşekkürler

bulutbey'e evo manyetik sattım. çok yoğundum kargoyu parayı aldıktan 1 gün sonra yapabildim. çok anlayışlıydı. kendisine bir kez daha teşekkür ederim.

snackerjack'den jackson professional gitar aldım.sorunsuz bir alışverişti.

LesTafiPaul demiş ki:
gossamer83 - gv-2
Bora_Gurcay - 10 uçlu adaptör
Oramiral - sw-95 slash wah
mfikret - ed-1
Odessa_Music - hercules gitar sehpası
emrah_gunel - sv-1
bach84 - MG100HDFX Full Stack Set

Satışlarından Memnun Kaldığım Arkadaşlara Teşekkürlerimi Sunarım...

bende teşekkür ederim.güle güle kullan.memnun kalmana sevindim..

aalp kullanıcı adı olan
Alp beyle hızlı sayılabilecek bir Gt-10 alışverişimiz oldu.

Kendisi son derece kibar ve güvenilir bir insandır. Kendisinin işbankası hesabına ücreti yatırdıktan sonra arayarak haber verdim ve kısıtlı bir zaman diliminde Gt-10 u kargoya yetiştirerek hiç bir eksiği olmadan yolladı. Bu süreç içerisinde devamlı telefon açtı sağolsun.

Ürün de az önce elime geçti ve ilanında bahsettiği gibi pırıl pırıldı. Kendisine dürüstlüğü için çok teşekkür ederim. Harika bir alışveriş oldu. Umarım herkes benim kadar şanslı olur ve Alp Bey gibi dürüst insanlarla alışveriş yapma imkanı yakalar

burak631 nickli Burak'a MT-2 gonderdim. Pedali almak istedigini soyledi ve ertesi gun parayi yatirdi. Vakit kaybi yasamadim sozunun eri biri. Hayirli olsun diyorum kendisine gule gule kullansin :)

Geri