Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

Fender mexico standart stratocaster gitarımı forumdan vyno nickli güvenilir bi abimize satmış bulunmaktayım.Hiçbir sıkıntı yaşamadan rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz kendisiyle.

teşekkürler scarface49 arkadaşımız parayı daha almadan gitarını bana güvenip gönderdi daha sonra parasını yatırdım kendiisne bende teşekkür ediyorum sorun yaşamadık.

AshDarkwood isimli arkadaştan ibanez rg2550 aldım. iletişim konusunda sıkıntılar çeksekte son derece titiz ve işini ciddiyetle yapan bir arkadaş :) kendisine teşekkür ederim.

"thrash_uur" arkadaşımız ile çok güzel bir prosesör alışverişimiz oldu, sağolsun aciliyet durumumu anladı ve kargoyu hemen yetiştirdi(ürünü gerçekten çok güzel paketlemiş). :) Kendisine buradan teşekkürlerimi sunuyorum, her zaman güvenebilirsiniz. Saygılarımla... ;)

nibiru23 nickli arkadaşa Swarovski kolye sattım. Kendisinin yoğunluğundan dolayı biraz gerçekleşti ama sorunsuz bir alışverişti. Kendisine de teşekkür ederim.

Belki çok fazla teşekkür almışlardır ama sonuna kadar hak ediyorlar bence. Ambar gitar çalışanlarına ve ilgililerine çok çok teşekkürler. Ne dedilerse o. Helal olsun...

Belki çok fazla teşekkür almışlardır ama sonuna kadar hak ediyorlar bence. Ambar gitar çalışanlarına ve ilgililerine çok çok teşekkürler. Ne dedilerse o. Helal olsun...

Merhaba,

Rica ederiz. Bizim açımızdan da çok keyifli bir işlem oldu. Ürününüzü iyi günlerde kullanmanızı temenni eder, alışverişinizde AMBAR Guitars kalite ve güvencesini tercih ettiğiniz için de teşekkür ederiz.

müziktrek

Müziktrek'den internet üzerinden alışveriş yaptım. Detaylı bir şekilde memnuniyetimi kendi başlıklarında da yaptım. Burada da kalıcı referans olması açısından kısaca memnuniyetimi bildirmek istiyorum.

Alışverişin tüm basamaklarında, öncesinde ve sonrasında; benimle ve siparişimle yakından ilgilenen, telefonda ve mesajlarda sıcak ve içten bir tavır gösteren, her an beni fazlasıyla bilgilendiren tüm Müziktrek ekibine çok teşekkür ederim.

Kısa sürede sistemi bu kadar iyi oturttuğunuz için ayrıca sizi tebrik ediyorum. Bundan sonraki her ihtiyacımı karşılayabilmek adına sizinle iletişim kuracağım için de oldukça mutluyum.

Herkese tavsiye ederim, gözünüz kapalı alışveriş ediniz.

reddiye nickli Enver bey, Babbazulla nickli Burç bey dthakankoca nickli Hakan bey ile yaptığım alışverişlerden çok memnun kaldım. Üçü de iletişim kurmasını çok iyi bilen, kelime seçimine kadar kusursuz, bu tür alışveriş ortamlarında çok sık göremeyeceğimiz, çok efendi insanlar.

Sevgilli tugberkozdemir güzel yorumlar için sağolun.Bende aynı şekilde sizin için düşünüyorum.
Bu alışveriş vesile ile tanıştığımıza da çok sevindim.Güvenle alışveriş yapılabilecek dürüst bir dost kazandım.
Saygılar sevgiler...

AshDarkwood isimli arkadaştan ibanez rg2550 aldım. iletişim konusunda sıkıntılar çeksekte son derece titiz ve işini ciddiyetle yapan bir arkadaş :) kendisine teşekkür ederim.
Ben teşekkür ederim, memnun kalmanıza sevindim. Aynı şehirde olsak daha kolay olurdu galiba.

Ben de kilincozan için aynı şeyleri söyleyebilirim, sorunsuz oldu alışveriş. Telefonda da saygılı ve samimiydi. Benim hiç sevmediğim/beceremediğim bir olay yüzünü görmediğim, tanışmadığım insanla telefonda konuşmak :)

Geri