Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

devastator nickli Selçuk arkadaşımdan pickguard satın aldım. Pickguardın kargoda kırılma olasılığını sıfıra indirecek önlemleri aldığı, ilgisi ve nezaketi için kendisine teşekkür ederim.
Gerçekten beni geren tek konu kargoyu sağlam bir şekilde gönderebilmektir ki böylesine kırılgan bir parçayı sağlamca gönderebildiğime sevindim. Hayırlı olsun. Çok teşekkürler.

"Flames0000" nickli Gökhan arkadaşımıza kargoyla önce bir adet gitar yaklaşık bir hafta sonrada bir de amfi satmış bulunmaktayım. Kendisi gerçekten güvenilir, hoş sohbet ve beyefendi bir arkadaş. Satım süreçlerinin her ikisinde de göstermiş olduğu sabır ve iyi niyetli yaklaşım için kendisine buradan da teşekkür ediyorum. Ürünleri iyi günlerde kazasız belasız kullanması dileğiyle:)

"Flames0000" nickli Gökhan arkadaşımıza kargoyla önce bir adet gitar yaklaşık bir hafta sonrada bir de amfi satmış bulunmaktayım. Kendisi gerçekten güvenilir, hoş sohbet ve beyefendi bir arkadaş. Satım süreçlerinin her ikisinde de göstermiş olduğu sabır ve iyi niyetli yaklaşım için kendisine buradan da teşekkür ediyorum. Ürünleri iyi günlerde kazasız belasız kullanması dileğiyle:)

Teşekkürler Mithat dostum bana kazandırdığın ekipmanlar ve dostluğun için. Şu forumda 7 8 yılda tanıdığım en dürüst arkadaşlardan birisi laylaylomit. Alışveriş yapacakların şüpheye düşmesine gerek yok

ravent dostumdan bir adet ehx small clone chorus pedalı aldım.
sağolsun ilan açıklamasından fazlasıyla karşılaştım.
güvenle paketleme ve hızlı kargonun yanında ilanda eksikliğini belirtmiş olmasına rağmen düşünceli davranıp pedala pil kapağı takıp bir de canavar 9v pil koymuş.
bu duyarlı ve düşünceli davranışı için ayrıca teşekkür ediyorum kendisine

@bodyblues ile 2x dimarzio manyetik alışverişi yaptık. Öncesinde parayı gönderdim ve söylediği saatte kargoyu gönderdi.
Manyetiklerin bacaklarının yamuk çıkması dışında bir sorun yoktu. kendisine teşekkürler.

-end- nickli Burak beyden EHX Magnum 44 pedal aldım. Daha ücretini ödemeden kargoyu hazırlayıp kargo firmasının yolunu tutmuş. Bana telefon ettiğinde öğrendim:) Ürün bahsettiği gibi tertemiz ve eksiksiz geldi. Teşekkürlerimi iletiyorum. Dürüst, güvenilir bir arkadaş. Rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta @BloodAnthem nickli Mustafa ile bir alışverişim oldu. Ürün tam anlamıyla ne dediyse o çıktı. İletişim, kargo vs. mükemmel. Güvenilir ve aynı zamanda yardımcı olmayı da seven bir arkadaş. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

@hardal kendisinden SansAmp Tri A.C. satın aldım, her türlü soruma itina ile cevap verdi kendisi, çok ilgiliydi, ürün tertemizdi, kutusu ve faturasıyla satın aldım. Kendisine teşekkür ediyorum güvenle alışveriş yapabilirsiniz :)

Bugün "rpm" nickli arkadaştan Blackstar amfi aldım. Kendisi hem lokasyon hem fiyat konusunda yardımcı oldu. Üstelik aldığım ürün hem kozmetik hemde işlevsel olarak kendisinin belirttiği gibi sıfırdan farksızdı. Kendisine teşekkür ediyorum, güvenilir ve dürüst bir arkadaş.

@erayypolatt kendisinden Electro-Harmonix Small Stone phaser aldım, ilgisi ve sohbeti ile keyifli zaman geçirdik , ürünle ilgili olsun alışverişle ilgili olsun hiç bir sorun yaşanmadı. Herşey ilanlarındaki gibi şeffaf ve net :) Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz, teşekkürlerimi sunuyorum...

Az önce @Mother-Love-Band nickli Ömer ile ufak bir alışverişimiz oldu. "Gitar askısı, 2 kablo ve limonyağı." Sağ olsun, hiç üşenmedi, ürünleri ayağıma kadar getirdi. Eşantiyonlar da cabası. İlgili, alakalı, samimi bir arkadaş. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Geri