Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

kaos 13666 takası yapacaktık ankaraya geleceğim dedi. Aradan 4 gün geçti mesaj atıyorum cevap vermiyor arıyorum geri de dönmedi bizim anlaşmamıza ragmen bu 4 günlük sürede adam başka gitar sahiplerine gün veriyor onlarla olur olmazı konusuyor bu adamla kesinlikle alısverise girişmeyin. İyi akşamlar

hemen kötü yorum yapmana gerek yok dostum ben gitarının üstüne nakit verirsen daha çok işime yarar dedim çok ucuza gidiyordu ama 4 gündür sisteme ggiremiyorum cenazemiz vardı yollardaydım yani cevap vermemek ggibi bir sorunum yok açıkça söylüyorum daha çok işime gelene bakarım hala satılmadı tabii orası ayrı ...

AykanKK ile takas yaptık ve bu adama güvenmeyen kınansın.

tugberkozdemir'den manyetik aldım ve forumda görebileceğiniz en nazik kişilerden birisidir.

devahi'den manyetik aldım ve en efendi insanlar listesine hemen yazarım.

metalupyourass ile takas yaptık ve her zamanki cool adam ama sağlam adam.

kambocyali123'ten gitar aldım ve çok konuşkan olmasının yanı sıra gitarın üzerine "İyi günlerde kullanmanız dileğiyle..." yazılı bir not bırakacak kadar da düşünceli ve kibar bir kişi.

Berker-B ile gitar takası yaptık ve sözünün arkasında bir kişi.

sacthres'dan amfi aldım ve yaşıtım olmasından da olsa gerek müzik muhabbeti sağlam ve güvenilir bir kişi.

Lakhesis'ten pedal aldım ve daima güvenerek alışveriş yapabileceğim kişilerden.

Bu arkadaşlara teşekkür, aklıma gelmeyenlerden özür...

Son düzenleme:
metalupyourass ile takas yaptık ve her zamanki cool adam ama sağlam adam.

Ehehe :) Yorumun için teşekkürler Selçuk Abi o senin coolluğun :)

Ayrıca aşağı yukarı son 1 sene içerisinde hatırladığım "melihmelih, ygtcskn, tugberkozdemir, parasetam0l, tekken_tag, mersinden_ersin, Clamper, yalız, Tüpçü, edizkralll, sametx, BloodAnthem, evrenozlu, AKG, SounDDamage, bl4ackbeard, korhandere, boncuk3020 ve AykanKK" nickli arkadaşlar ile alışveriş yaptım ve hiçbir alışverişte sorun yaşamadım. Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
alprykn nickli Alper ile line 6 Dt25 amfi alışverişi gerçekleştirdik.
Karşılıklı güven konusunda ikimizde bazı riskler alarak alışveriş gerçekleştirdik fakat kendisi gerek sorularım konusunda gerekse karşılıklı anlayış konusunda çok iyi ve seviyeli birisidir.

Kendisi ile alışveriş yapacak arkadaşlar lütfen gönül rahatlığı ile alışverişlerini yapabilirler.

Buradan kendisine yeniden teşekkür ediyorum.

Aslında hiç de paylaşılmasını sevmediğim bir mesaj atacağım için özür diliyorum. İlk defa özel mesaj yazdığım bir kişiden siteye girip çıktığını gördüğüm halde hiç cevap gelmemesine fena bozulurdum. Sanki karşımdaki beni adam yerine koymuyormuş gibi gelirdi. Ama bu mesajlaşmayı yaşayınca daha önce böyle bir durum yaşamış olabilecekleri ve durduk yere can sıkıntısı yaşamamak adına cevap vermediklerini düşünmeye başladım. Alışveriş yapamadık belki ama iyi ki de olmamış. "Her işte bir hayır vardır" bu olsa gerek.
Vaybe.jpg

Aslında hiç de paylaşılmasını sevmediğim bir mesaj atacağım için özür diliyorum. İlk defa özel mesaj yazdığım bir kişiden siteye girip çıktığını gördüğüm halde hiç cevap gelmemesine fena bozulurdum. Sanki karşımdaki beni adam yerine koymuyormuş gibi gelirdi. Ama bu mesajlaşmayı yaşayınca daha önce böyle bir durum yaşamış olabilecekleri ve durduk yere can sıkıntısı yaşamamak adına cevap vermediklerini düşünmeye başladım. Alışveriş yapamadık belki ama iyi ki de olmamış. "Her işte bir hayır vardır" bu olsa gerek.
25521 eklentisini görüntüle
niye öyle çıkışmış, elemana bak :D

25521 eklentisini görüntüle
Valla bence gereksiz bir muhabbet olmuş. Buraya mesajı koymak da uygun değil kanımca.

Geri