Alışveriş Yaptığınız Kişiler Hakkında Yorumlarınız

'okhay' kullanıcı isimli Cihan kardeşim tamamen güvenebileceğiniz,alışverişlerinizde sizi her noktada aydınlatacak güvenilir şeker gibi alışveriş yapabileceğiniz bir arkadaşımızdır.Kendisine bu başlık altında tekrar teşekkürlerimi iletiyorum,alışveriş yapmayı düşünen başka arkadaşlarım olduğu zaman onlar için de ışık tutacağını düşünüyorum.

Sevgiler,iyi forumlar..

Gökcan.

Bu hafta Semih07 ve Blink nickli arkadaşlar ile 2 alışverişim oldu.İkiside çok güzel bir paketleme yapmışlar, sapa sağlam geldi ekipmanlar.

İkisinede ayrı ayrı teşekkür ediyorum, gönül rahatlığı ile alıveriş yapabileceğiniz iki insan.

NomAmor demiş ki:
Bu hafta Semih07 ve Blink nickli arkadaşlar ile 2 alışverişim oldu.İkiside çok güzel bir paketleme yapmışlar, sapa sağlam geldi ekipmanlar.

İkisinede ayrı ayrı teşekkür ediyorum, gönül rahatlığı ile alıveriş yapabileceğiniz iki insan.

Güle güle kullanman dileğiyle dostum. Umarım tekrar alış-veriş yaparız =)

gigadeth ile yaklaşık iki ay önce bir alışveriş yapmıştık.ne zamandır yazmamak için ugraşıyorum sabrediyorum ama bir sonuca varılacağı yok.o yüzden yazmak zorunda kalıyorum.ürünü çalıştıramadığımı söylememe rağmen ne iade almıştır nede bir açıklamada bulunmuştur.zaten aksesuarlarınıda eksik yollamıştır.hiç bir şekilde çözüme yönelen birisi değildir.kendi parasını aldıysa yapabileceğiniz birşey bulunmayan birisi.artık ben hakkımı allaha havale ettim.dikkat!!!

gigadeth ile 181 . sayfada bende sorun yasadım ve kendisiyle sorun yasamayan yok gibi bencede pek bulasmayın evet belki istyerek yapmıyor hatalarını ama sattıgı herseyde bisey var ve umrunda olmuyor sattıktan sora hiç bişey ve telefonda ki uslubuda hiç hos degil surekli arkadaşım kardesim bilmemne tarzında konusuyor..(ayrıca orda solediklerimi bırakın urunu sıfır gibi temiz diye aldım cizikten ekranı gorunmuyordu ve ekolayzır 3 sarkıda bir normale donuyordu surekli boleydi bende zaten bi koseye attım ve orda duruyor tabi bunu farketmemde gene bi 1 haftayı buldu simdi demesin madem ole niye aldıgının ertesi gunu sitede satısa cıkarttın diye))

NOT:Tabi benim agzım onun kadar laf yapmadıgı ve gereginden fazla iyi niyetli olup sorunların bi kısmını kendi cabamla cozdugumu soledigim içinde cesitli arkadaşlar saolsunlar beni orda haksız durumuna dusurduler onlarıda tebrik etmek lazım gorun savundugunuz insanı

batuhan2314 demiş ki:
gigadeth ile 181 . sayfada bende sorun yasadım ve kendisiyle sorun yasamayan yok gibi bencede pek bulasmayın evet belki istyerek yapmıyor hatalarını ama sattıgı herseyde bisey var ve umrunda olmuyor sattıktan sora hiç bişey ve telefonda ki uslubuda hiç hos degil surekli arkadaşım kardesim bilmemne tarzında konusuyor..(ayrıca orda solediklerimi bırakın urunu sıfır gibi temiz diye aldım cizikten ekranı gorunmuyordu ve ekolayzır 3 sarkıda bir normale donuyordu surekli boleydi bende zaten bi koseye attım ve orda duruyor tabi bunu farketmemde gene bi 1 haftayı buldu simdi demesin madem ole niye aldıgının ertesi gunu sitede satısa cıkarttın diye))

NOT:Tabi benim agzım onun kadar laf yapmadıgı ve gereginden fazla iyi niyetli olup sorunların bi kısmını kendi cabamla cozdugumu soledigim içinde cesitli arkadaşlar saolsunlar beni orda haksız durumuna dusurduler onlarıda tebrik etmek lazım gorun savundugunuz insanı
ben sorunu ertesi gün fark ettim ama söylediği söz "alışveriş tamamlandı hiç bir şekilde iade alamam" yollamadığı eksik parçaları yollamasını söyledim.ha buldum ha bulacağım derken iki ay geçti.şimdi bulamadığını söylüyor.yani kazıkladıktan sonra hiç bir şekilde kurtarma yoluna gidemezsiniz.neyse 40 lira kazıklandım :D büyük iş başardı kendisi :)

sizede geçmiş olsun.umarım ibret alınır..

mfikret demiş ki:
gigadeth ile yaklaşık iki ay önce bir alışveriş yapmıştık.ne zamandır yazmamak için ugraşıyorum sabrediyorum ama bir sonuca varılacağı yok.o yüzden yazmak zorunda kalıyorum.ürünü çalıştıramadığımı söylememe rağmen ne iade almıştır nede bir açıklamada bulunmuştur.zaten aksesuarlarınıda eksik yollamıştır.hiç bir şekilde çözüme yönelen birisi değildir.kendi parasını aldıysa yapabileceğiniz birşey bulunmayan birisi.artık ben hakkımı allaha havale ettim.dikkat!!!
Madem çok dürüstsünüz, ürün arızalı deyin, geri alacağım..

2 kabloyu koymayı unutmuşum, haksızsınız demiyorum. Ama evde aranmadık yer bırakmadım, birini buldum, diğerini bulamadım. Mesajda da belirttim zaten.. Durumdan dolayı özür de diledim. Sizi madur ettiğimin farkındayım fakat bu saatten sonra ürünü geri almaya da sıcak bakamıyorum. (Bazı kendinibilmezler sağolsun.)

batuhan2314 demiş ki:

Senin burda hala konuşmaya hiç hakkın yok. Yok yere beni millete rezil ettin, ayrıca da şahsıma hakaret ettin. Ben sana aktif ve SORUNSUZ kullandığım ürünü gönderdim. Senin beceriksizliğinin sorumlusu ben değilim.
Benim yaptığım alışverişleri bilen biliyor. Burada ben 1000 TL'lik gitar da sattım. Ama nedense ilk kez seninle sorun yaşadım. Sorunu başkalarında değil, kendinde araman, hayat başarın açısından da pekiştirici olacaktır..

gigadeth demiş ki:
mfikret demiş ki:
Madem çok dürüstsünüz, ürün arızalı deyin, geri alacağım..

2 kabloyu koymayı unutmuşum, haksızsınız demiyorum. Ama evde aranmadık yer bırakmadım, birini buldum, diğerini bulamadım. Mesajda da belirttim zaten.. Durumdan dolayı özür de diledim. Sizi madur ettiğimin farkındayım fakat bu saatten sonra ürünü geri almaya da sıcak bakamıyorum. (Bazı kendinibilmezler sağolsun.)

ürün elime ilk geçtiğinde arızalı olduğunu söylemiştim zaten :D yani geçen süre 1 günü geçmemiştir.siz hala neden bahsediyorsunuz ? sonra takas yaptığımız ürünlerden birinin elinizde olmadığını söylediniz, bahaneler devam ettikçe etti.madem o kadar siz "DÜRÜST"sünüz iade alsaydınız ?

Ürün arızalı değil ki. Üstelik siz bana arızalı diye de belirtmediniz. Ben ürünü kısa bir süre sorunsuz kullandım ve aynı şekilde size gönderdim. Kesinlikle bana arızalı demediniz. Daha önce yaşadığım kötü tecrübelerden dolayı geri almıyorum artık sattığım ürünleri. Parayla ilgili de bir cümle kurmuşsunuz. Ben sizden para da almadım. Teknik olarak yapamadığınızı söylediniz bana. Ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Tabi ki benim de bilgilerim sınırlı.

öncelikle ürün sıfır demiştiniz nasıl kısa bir süre kullandınız ? ayrıca ben size ürünü çalıştıramadığımı söyledim.en az dört defa yeniden bilgisayara takıp kurduğumu söyledim.bunlar arızalı demek değilse nedir ? :D
takas yaptık evet sonuçta 40 liraya karşılık bir takas yaptık.
elinizden gelen yardımda belirttiğiniz herşeyi eksiksiz olarak yaptım.

bundan sonra ilanlarınızda belirtin geri almıyorum diye de daha fazla insanı magdur etmeyin..

buradan da okuyan herkese ibret olsun ama 40 lira için yapmayada gerek yoktu bence ;)

mfikret demiş ki:
öncelikle ürün sıfır demiştiniz nasıl kısa bir süre kullandınız ? ayrıca ben size ürünü çalıştıramadığımı söyledim.en az dört defa yeniden bilgisayara takıp kurduğumu söyledim.bunlar arızalı demek değilse nedir ? :D
takas yaptık evet sonuçta 40 liraya karşılık bir takas yaptık.
elinizden gelen yardımda belirttiğiniz herşeyi eksiksiz olarak yaptım.

bundan sonra ilanlarınızda belirtin geri almıyorum diye de daha fazla insanı magdur etmeyin..

buradan da okuyan herkese ibret olsun ama 40 lira için yapmayada gerek yoktu bence ;)
Bunu belirtmeye gerek var mı sizce? Sağlam olan bir mal neden geri alınsın ki? Uzatmak istemiyorum. Bu noktaya kadar seviyenizi korudunuz, teşekkür ediyorum. Bu noktadan sonra da koruyacağınıza inanıyorum. Ürünün sorunsuz olduğuna ben kefilim. Eğer 40TL için insan harcamak istiyorsanız onu bilemem, ama ürünü tekrar satmak, sizin için bir alternatif olabilir. İade konusunda beni anlayacağınızı umuyorum. Açıkça da belirtiyorum. Daha önce bir başkasına gönderdiğim kullanılmamış bir ürünü iyi niyet göstererek geri aldım ve ürünün kırık, dökük ve çalışmaz halde olduğunu gördüm. Bu durumu bir daha yaşamak istemiyorum.

sıfır ile kullanılmışın kavramsal olarak farklı olduğu bir dünyada yaşıyoruz bildiğimce :D verdiğiniz kaçamak cevaplarla da bir yere varılamaz.kimseyi karalamaya gerek yok.40 lira içinde insanlara bozuk ürün satmaya gerek yok.okuyan bir insan ne olduğunu ve ne olabileceğini anlayabilir.o ürünü satmayacağım sizin yaptığınızı yapamam.herneyse rahat uyuyabiliyorsanız diyecek birşey yok;)

gigadeth demiş ki:
batuhan2314 demiş ki:

Senin burda hala konuşmaya hiç hakkın yok. Yok yere beni millete rezil ettin, ayrıca da şahsıma hakaret ettin. Ben sana aktif ve SORUNSUZ kullandığım ürünü gönderdim. Senin beceriksizliğinin sorumlusu ben değilim.
Benim yaptığım alışverişleri bilen biliyor. Burada ben 1000 TL'lik gitar da sattım. Ama nedense ilk kez seninle sorun yaşadım. Sorunu başkalarında değil, kendinde araman, hayat başarın açısından da pekiştirici olacaktır..

gigadeth ilk kez benle sorun yasamıs sitede ! ((acın gerideki sayfalara bi bakın sadece benim gordugum enazından 3tane oldugu,buraya yazılmayanlarda cabası ayrıca mfikret le neyi konusuyosunuz cok iyi SORUNSUZ alısveriş yaptıgınızımı!!))hemde 1000 tl lik gitar satmıs onda bile bişey olmamıs helal olsun ozaman sana muthiş iş basarmıssın super referans:D

Geri